Psişik yeteneklerimi geliştirmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Merhaba. Öncelikle bunun bende bir yetenek olup olmadığını çok net bilemiyorum. Ama bildiğim tek bişey var o da farkı bi algı yeteceğimin olduğu.
Önceki konuma bi bakarsanız zaten göz perdesi şeffaf biriyim belirli aralıklarla rahatsız edilirim.
Mesela internette sorular oluyor genel kültür cevabına bakmadan soruyu okuyorum o an spontane bir şekilde A diyorum C diyorum E diyorum Arda arda 5 6 soru doğru çıkıyor sonra başka bi soruda farkında olarak deniyorum ama olmuyor yapamıyorum.
Fal konusu da öyle. Mesela arkadaşlarım bakmamı istiyor ama gerçekten hiçbirşey uyduramadığım için bakmıyorum ama bazen bakınca da fena hissediyorum gelecekle ilgilide değil ayrıca ya şu an yada geçmişle ilgili şeyler söyleyebiliyorum. Ama bunu tekrar yaptığımda olmuyor çakraların açık oluyor o an galiba :))
Ya da mesela otururken bir anda kapının çalıp komşunun şeker istediğini görüyorum zamansal bişeyle ifade edemeyeceğim bir anda oluyor bu. Sonra daha ben bunu düşünürken kapı çalıyor aynı komşu ve şeker...
Bu ve bunun gibi şeyler. Bunu kontrol etmek istiyorum mümkün mü acaba?
Geçmişimde astral seyahat tecrübelerimde var küçüklüğüm de dahil. Sanırım ruhum buna müsait yaratıldı ama istemsiz oluyor yani bunları biraz kontrollü yapabilmek istiyorum. Veya sabah öf canım mantar istedi olsa da yesek dediğim zaman öğlen yemekhanede mantar sote çıkması gibi şeyler de var ama artık bunlar sıradanlaştı diye anlatmıyorum :) Biraz uzun oldu teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...