Cinci hocalar hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Değerli arkadaşlar; ilk başlarda cinci hoca olduklarını bilmeden tanıştığım kimseler oldu ve onları görünce boşluktan düşermiş gibi bir hisse kapılıyordum. Sonra bu işle uğraşan hocanın evine komşumuz için gittim. Adam beni evinden kovdu. Tesadüf mü yoksa rahatsızlık mı verdim emin olmak için denemeler yaptım. Hepsi de aşırı tepkiler verdi. Küfürler, hakaretler ettiler, üzerime yürüyor ama fazla yaklaşamıyorlardı. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

taroh

Kayıtlı Üye
cıncı hocaların çoğunda musallat var.bu ışlerle uğraşıp kendını musallattan kurtaran yok gıbı.hanı bır deyım vardır.şu kışıyı perılerım almadı dıye.ıste sızın musallatınız olsun olmasın olmasada karın cını yanınızdadır.ıste ona karşı ondakıler tepkı verıyor.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Siz değil ama yakınlarınıza çekmiş olabileceğiniz, soyunuzdan kalmış olan ama tanışamamamış olabileceğiniz bir arkadaşınız var ise o rahatsız etmiş olabilir onları. Çok doğal bir durum . Herkesde aynı tepkiler olmaz kimiside sizi birden çok sever . Gayet normal bir durum :)

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Sebebi 4 alamettir.

1- Aileden size nakledilen ama sizin dahi henüz iletişim kuramadığınız hadiminiz olabilir..
2- Size koruma için "Azem" büyüsü yapmış olabilir ailenizden biri. Azem ifritinden cinler tir tir titrer korkarlar.Bu sebeple cinni hocaya gönder diye sıkıştırırlar.
3- Giderken özel koruma duası okuduysanız. Manevi kalkanın enerjisi onlara zarar verir korkutur.
4- Namaz kılıyorsanız.Farz sonrası Ayetel kürsü okuduysanız. Duanın görevlisi okadar güçlüdürki kadim yerde hiçbir varlığın gücü yetmez ona.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Öncelikle sebebi 4 alamet demek konuyu kesinlikle kabul etmek demektir fakat ortada ben böyle bir durum göremedim. 1 hocaya gidilmiş. Nasıl ki çoğu hocaların sahtekar olduğunu söylüyorsak gittiği bir hocayı doğru kabul etmek hangi akıl ve mantık sahibi insanın yorumudur kusura bakmayın ama bunu söylemek durumundayım. Konuşmanın detaylarını bilmiyoruz. Anlatılmış bir durum yok. Kişinin geçmişini bilmiyoruz. Hemen etiketi koyacak da ene hükmünüz var nede idrak seviyeniz. Yani 4 alametin 4 ünüde ben yok sayıyorum. Gelin aksini söyleyin lütfen. Öncelikle medyumlar, falcılar, hatta büyücüler de bir hoca sayılmaz. Hepsinin alanı farklıdır. Kuran okuyan bunlarla muska bozan yada yapanda hoca sayılmaz. Bunların da iletişim metotları dinle gibi görünse dinden bağımsızdır. Boşluktan düşme hissi de bence çocukluğunuzdan bu yana gelen bir hissiyat ve bazı zamanlarda hortlayan bir özellik demek doğru olur. Bu noktayı da anlamlandıracak bir kılıf bulduğunuz belli. Bırakın hocaları vekillerin canını sıkacak, onların işine gelmeyecek bir söz bakış dahi atsanız makamından korumalarla uzaklaştırılırsınız :) Bunun için cinlere ve hadimlere inanın gerek yok. Ortada bir para avcısını sezdim. Sizde bilinçli olarak gittiğiniz bir hoca dediğiniz insanda bunu yaşayıp konu açmışsınız fakat çok da önemli husus sayılabilecek bir zat değil kendileri. Hocalar hakkında yorumlarım olumlu değil ama sizlik bir durum olursa yine fikirlerimizi belirtiriz :)

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Sayın Banisteriopsis. konuyu özellikle kısa özet geçmiştim. Muska yazan,kötü yönde ilmini kullanan falcı,cinci,büyücü her neyse bunlara sizce nasıl adlandırma yapılmalı? Boşluktan düşme hissi her zaman değil, çocukluktan kalma bir hissiyat değil. Makamlarından korumalarıyla uzaklaştırılma meselesine gelince, zaten bunu deneyenleri oldu. Yaklaşamadılar. Sinirlenme sebepleri oydu. Belli ki bilinçli bir insansınız ve düşündüğünüz amaçla konuyu açmadığımı umarım anladınız.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Vekiller derken milletvekilleri, makam sahibi insanlara örnek vermek istemiştim. O cümleyi de doğru anlamayınca yada ben ifade edemeyince düşüncelerinizin yine hocalara kayması çok şaşırılacak bir alamet değil. :) Bir ad koyma sorusuna da gelirsem net bir fikrim yok. Çok geniş bir kavram çünkü. Sırf bu genişliği yüzünden sahtekarlar ve bundan bilgili gibi geçinip bilgisiz insanlar var zaten. Hiç bir konu hakkında bilgisi olmayan majisyen birilerinin çıkar için yazdığı sahte mesajlarda ilim kaynakları oldu. Bunlara koyulacak isim bellidir. Diğerlerininse uygulamalarının başlangıcı ve sonu dikkate alınarak bir isim konulabilir ama pat diye olmamalı. Düşüncem halen daha ilk mesaj da yazdığım gibidir ve bu mesajımda ki ilk nokta. Size bol şans.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...