garip insanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Whitemocha352

Kayıtlı Üye
İnsanların enerjisini sömürmek(emmek) mümkün müdür? Hayatıma parapsikolojiyle ileri düzey ilgilendiğini söyleyen insanlar girdi bir süre önce o insanları tanıdığımdan beri dolunayda, islami özel günlerde vs enerjimin çok düştüğünü hissediyorum. Bir gün önce hayat doluyken o günlerde ölmek istiyorum. Sizce o insanlarla alakalı olabilir mi bu

taroh

Kayıtlı Üye
her ınsandan başka enerjı alırsınız kımı enerjınızı artttırır kımısı enerjınızı çalar.

Ori

Kayıtlı Üye
Normal şartlarda bile bazı insanlarda istemsiz olabilen birşey bu ama sizin dediğiniz durum biraz farklı. Bu konu psişik vampir adı altında geçiyor. Araştırabilirsiniz. Diğer durum ise kendi fikrinizin oluşturduğu düşüncelerden kaynaklanıyor olabilir ya da gerçekten bir sorun var. Bunun dışında parazit varlıkları da araştırabilirsiniz. Tanıştığınız insanlarla herhangi bir uygulama içerisinde bulundunuz mu?

Şunu da alıntılayayım bilgi olarak dursun.

Korunmak istiyorsanız önce kendinizi ve sisteminizi tanıyın. Bunun çeşitli yolları var. Enerjinizin nereden çıkar, nereden giriş yapar, aura nedir, aura delikleri nasıl kapanır, çakralar nasıl korumaya alınır, manyetik alanların etkileri nelerdir, kalkan sistemleri nasıl oluşturulur vs. vs. bunların hepsini toplu irdelemek gerekir. Yani şunu yap bunu yap demek elbette fayda sağlar ama bir konuda kalıcı bir etki isteniyorsa bütün bu etkiler ve maddeler araştırılmalı ve üzerinde çalışılmalıdır.

Enerji Çekilme hissi, gayet iyi iken hiç bir sorun yokken birden bire Göbek ya da boyun bölgesinde Başlayan Ağrı benzeri bir duygu ile hiç hareket edecek hal kalmaması ve mutsuzluk hissi ile anlaşılabilir. Tabi bu çok çok genel bir ifade. Kişiye duruma göre değişkenlik gösteriyor.

Neden enerjimiz düşer?

1. Stres ( şuan ki sitres seviyesi 2 . Dünya Savaş'ı ile aynı düzeyde)
2. Hastalıklar
3.psikolojik sorunlar
4. Nevroz
5. Yanlış beslenme
6. Gıda intorelansı
7. Yanlış giysi ( kimsayal boyalar renk ve kumsaşın türü)
8. Az hareket etme
9. Elektro iklimsel kirlilik
10. Geopatik sitres alanı
11. Plastik ayakkabı, Çorap ve halı kullanımı
12. Düzensiz uyku
13. Gezegen açıları
14. Her Tür bağımlılık
15. Nefes alış sorunları
16. Nazar
17. Negatif büyü
18. Parazit varlık
19. Enerji noktalarının uyarılmamalı ( ayak el yüz ve beden masajı yapılmaması)
20. Doğadan uzaklaşma ( 4 element enerjisi alamama)
21. Psişik vampirler
22. Birinin sizden enerji çekmesi

T

thepotential

İnsanların enerjisini istemeden sömürmek enerjisel-aurasal bir anomalidir.Bunu bilerek yapmak artık çalışmaya girer ve evet isminizi doğum tarihiniz vs biliyorlar ise ve niyetleri kötü ise belirli düzeylerde yararlanmaları mümkün olabilir.Dolunayla veya islami günlerle? alakası olmadan söylüyorum bunu.Bu sitedeki güvenliğin, yani kişisel bilgi paylaşmının yasak olmasının bir nedeni de budur.

Whitemocha352

Kayıtlı Üye
evet tüm bu bilgilere sahip bu bahsettiğim insanlar.bir de bu insanlardan bi tanesi bana kendi kolundaki bilekliği kolundan çıkarmadan bana takıp bunu hiç kolundan çıkarma demişti ve benden de ona bi şey vermemi istemişti.ben de ona çakmak vermiştim.ben o bilekliği göle attım ve çakmağı saklayıp saklamadığını bilmiyorum ama o ve onun çevresinden insanlar psikolojimi ciddi anlamda bozdular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...