kulağıma ismimi söleyen ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kola

Banlı Kullanıcı
yatakta gece yatarken kulağıma doğru çok güzel bi sesin ismimi söylediğini duydum sizce bu nedir ???

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Sizin meleğiniz olabilir! Tekrarlarsa siz de ona ismini sormayı deneyin.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bir çok şeyi bilmediğin ortada ama anlattıkların bizim içinde senin içinde yetersiz. Zamana bırak eğer ses bir eğiticiyse seni eğitir değilse geçmiş olsun bilgisizliğin sonunu hazırlar.

kola

Banlı Kullanıcı
Bir çok şeyi bilmediğin ortada ama anlattıkların bizim içinde senin içinde yetersiz. Zamana bırak eğer ses bir eğiticiyse seni eğitir değilse geçmiş olsun bilgisizliğin sonunu hazırlar.
nedemek şimdi bu ben ne yaşadıysam onu anlattım ney sonumu hazırlicakmış anlamadım

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Ey aziz kardeşim insan hayatında bazen meta fizik olayları olur.. belki tv açık kaldı tvde bir ses duydun belki komşulardan gelmiştir..
insanın sağ sol tarafında iki melek bulunur bunlar iyi söz söylediğimiz zaman kitaba yazarlar sol tarafımızdada bir melek vardır..
kötü bir söz söylediğimiz zaman sol defterimize yazarlar... Yani demek istediğim aldırış etme besmele çek allaha dua et uyumana devam et

stigmata

Kayıtlı Üye
Sayin kola hemen buyu var denemez tabiki de bir varsayim olarak kabul edin. Kulaginiza isminizi soyleyen sesi sadece 1 kere duyduysaniz , hayatinizda yasaminizda herhangi bir onemli degisiklik yoksa uzerinde fazla durulacak bir konu yokdur.

kola

Banlı Kullanıcı
Sayin kola hemen buyu var denemez tabiki de bir varsayim olarak kabul edin. Kulaginiza isminizi soyleyen sesi sadece 1 kere duyduysaniz , hayatinizda yasaminizda herhangi bir onemli degisiklik yoksa uzerinde fazla durulacak bir konu yokdur.
değişiklik yokta anlamı ne işte yani durup dururken birden öylesine olmuş olamaz dimi ??

Lua

Kayıtlı Üye
şöyle şeyleri hemencecik anlatıveriyorsunuz, sonra neden tekrar fısıldamadı demeyin

Ü

Üye silindi 57044

Bazen uyku ile uyanıklık arasında(derin uykuya dalmadan 1-2 dakika önce) kapı gıcırdasa, mesela biri tam siz uyku ve uyanıklık arasındayken kalkmış olup biraz ses yapsa; beyin o sesi yanlış yorumlayabiliyor.. sanki isminizle seslenilmiş veyahut; size birisi birşey söylüyorda ne dediğini tam olarak algılayamıyormuşsunuz gibi oluyor..

pek çok kişinin başına gelmiş bir durumdur bu.. farklı anlamlar yüklemeye gerek yok diye düşünüyorum.. büyüyle filanda alakası yok rahat olun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...