Dua ile gelen mavi göz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rojda

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar .Ben netten bulduğum isteklerin olmasi icin ,bir dua okudum ama amacim davet felan degildi.Davet icinde yazmiyodu zaten.Duayi okuduktan sonra amin dedim basimi kaldirdigimda mavi bir cift göz gördüm havada boyle pirilti gibi ucuyodu etrafimda gezdi. Dedim hayal goruyorum heralde gozlerimi felan ovaladim . Korkmadim anlamda veremedim.bu seye dokunmak istedim hayalmi diye sag avuc icime kadar geldi .mutfaga gittim etrafimda birazda gezdikten sonra birileri gelince gitti ertesi gun meraktan tekrar okudum gene geldi 2. 3 saniye kadar gorebildim. Sizce bu nedir?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
parelel bir varlık olması lazım cin veya ifrit değil o kesinde çünkü enerjiniz kaldırmaz onlar olsalar bayılır düşersiniz yada içinize bir korku salarlar.. Okuduğunuz duayı buraya atın görmeden hastayı nasıl muane edilmiyosa okuduğunuzun ne olduğunu bilmedende yorum yapamayız.

Rojda

Kayıtlı Üye
Kesf-i kalp duasi diye geciyor nette.baya uzun bir dua.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Bu sizin için çok ağır değerli kardeşim. Misal vericek olursam Hacı.Bayramı Veli hazretlerinin tertibi var ama ruhsatsız okuyanın başına haller gelir ki benim aşık olduğum bir evliya çileyi bende çekip kesf-imi açmak istedim perişan oldum ruhsatsız izinsiz mürşitsiz okumanın cezası ağır oldu. Tabi bunlarla başa çıkabilcek durumdaydım şükür kurtuldum.

Bu sizin için çok ağır değerli kardeşim. Misal vericek olursam Hacı.Bayramı Veli hazretlerinin tertibi var ama ruhsatsız okuyanın başına haller gelir ki benim aşık olduğum bir evliya çileyi bende çekip kesf-imi açmak istedim perişan oldum ruhsatsız izinsiz mürşitsiz okumanın cezası ağır oldu.

Rojda

Kayıtlı Üye
Amacim kesfimi acmak degildi sadece bende olani bana goster diye dua ettim allaha.ruyalarima giren bir varlik var görüntü yok sadece ruyamda konusabiliyorum. Oda o isteyince geliyor benim istememle degil. Ifritmisin nesin diye sordugumda cok sukur elhamdulillah diyor huzur veriyor asla korku olmuyor vefk yap filan Diyor bana ama ben bunlardan anlayan biri degilim. Sadece bilgi veriyor bazi konularda uyariyor beni.beynini okuyabiliyorum felan diyor allahin adini aniyor musluman oldugu izlemine kapiliyorum haliyle . Niye diye sordugumda ilerde anlarsin diyo . Tabi bunlari biriyle konustugum zaman insanlarin tepkisi malum uydurma hayal bosver takilma vs gibi laflar ama haliyle merak ediyosun

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Amacim kesfimi acmak degildi sadece bende olani bana goster diye dua ettim allaha.ruyalarima giren bir varlik var görüntü yok sadece ruyamda konusabiliyorum. Oda o isteyince geliyor benim istememle degil. Ifritmisin nesin diye sordugumda cok sukur elhamdulillah diyor huzur veriyor asla korku olmuyor vefk yap filan Diyor bana ama ben bunlardan anlayan biri degilim. Sadece bilgi veriyor bazi konularda uyariyor beni.beynini okuyabiliyorum felan diyor allahin adini aniyor musluman oldugu izlemine kapiliyorum haliyle . Niye diye sordugumda ilerde anlarsin diyo . Tabi bunlari biriyle konustugum zaman insanlarin tepkisi malum uydurma hayal bosver takilma vs gibi laflar ama haliyle merak ediyosun
Aynen kimseye anlatma bizden başka insanlar deli olduğunu düşünebilir.Çünkü böyle bilimin açıklayamadığı paranormal olaylara %80 inanmaz. Vefk yap dediğinde direk anladım başındaki olayı benim görüşümle bir hadim sana bağlanmış olabilir. Vefk yap demeside enerji boyutun düşük diye Ayetel Kürsi ile enerji arttırman riyazata girmen olabilir.

Seuta

Kayıtlı Üye
Vefkleri rüyalarda sadece hadimler mi verebiliyor yoksa ifrit veya cinlerde bu konuda bilgilimi neptuns

Rojda

Kayıtlı Üye
Bende merak ediyorum insan bilmedigi biseyi nasil yapar. Vefk yap diyor ne oldugunu söylemiyor.ifrit olmadigini soyluyor hadim de cin degilmi. bu varlik bana asik oldugunu hissettiriyor hadim olsa ask ne alaka cinse niye vefk yap desin.dualarin arsa yuklesmesi lazim felan diyor sirayla diyor. Uyurken nasil beynimi okuyor bu varlik hep benlemiki .benim inancim musluman cok sukur ibadetlerinide yapan biriyim.isim de hep rast gider şükür.bundan bi kac ay once bi davet yaptim sabaha kadar kabus kedi vs. Girdi ruyam da bana sende zaten var niye davet ediyosun dediler basladim bogusmaya caylak bile degilim cahil cesaretiyle denedim neticesi kabus.dediginiz gibi okuma rzayet. Yoluylami ogrenebilirim zarari olurmu .bir tanidigim denedi ayatel kursi 1000 tane okumayi musallat yasadi suan tedavi goruyor.

mavibere

Kayıtlı Üye
Bu sizin için çok ağır değerli kardeşim. Misal vericek olursam Hacı.Bayramı Veli hazretlerinin tertibi var ama ruhsatsız okuyanın başına haller gelir ki benim aşık olduğum bir evliya çileyi bende çekip kesf-imi açmak istedim perişan oldum ruhsatsız izinsiz mürşitsiz okumanın cezası ağır oldu. Tabi bunlarla başa çıkabilcek durumdaydım şükür kurtuldum.

Bu sizin için çok ağır değerli kardeşim. Misal vericek olursam Hacı.Bayramı Veli hazretlerinin tertibi var ama ruhsatsız okuyanın başına haller gelir ki benim aşık olduğum bir evliya çileyi bende çekip kesf-imi açmak istedim perişan oldum ruhsatsız izinsiz mürşitsiz okumanın cezası ağır oldu.
Izinsiz derken açabilir mısınız?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Vefkleri rüyalarda sadece hadimler mi verebiliyor yoksa ifrit veya cinlerde bu konuda bilgilimi neptuns

Bu konu şöyledir cinlerinde ifritlerinde bizim gibi cahilleri aynı zamanda sadece şer niyetinde olanları var yani hepsi büyü konusunda bilgili değiller. Sorunun cevabı hepsi bu konuda bilgili değil. Fazla derinlere inemicem.

Bende merak ediyorum insan bilmedigi biseyi nasil yapar. Vefk yap diyor ne oldugunu söylemiyor.ifrit olmadigini soyluyor hadim de cin degilmi. bu varlik bana asik oldugunu hissettiriyor hadim olsa ask ne alaka cinse niye vefk yap desin.dualarin arsa yuklesmesi lazim felan diyor sirayla diyor. Uyurken nasil beynimi okuyor bu varlik hep benlemiki .benim inancim musluman cok sukur ibadetlerinide yapan biriyim.isim de hep rast gider şükür.bundan bi kac ay once bi davet yaptim sabaha kadar kabus kedi vs. Girdi ruyam da bana sende zaten var niye davet ediyosun dediler basladim bogusmaya caylak bile degilim cahil cesaretiyle denedim neticesi kabus.dediginiz gibi okuma rzayet. Yoluylami ogrenebilirim zarari olurmu .bir tanidigim denedi ayatel kursi 1000 tane okumayi musallat yasadi suan tedavi goruyor.
Duaların arşa yükselmesi lazım derken bunu size telkinleyen ifrit değildir. Hadim aşık olmaz görevli olarak sadık görevleri yapar. Aşık olduğunu hissettiriyorsa bir Cinni'dir o. Çünkü bir ifrit gelipte aşık olmaz aksine bu Ademin ruhuna nasıl zarar veririm diye düşünür.. O yaptığınız davet başınıza büyük işler açabilirdi riyazatsız karşı karşıya bir ifritle kalırsanız sonuçları ağır ödenir. Kimse böyle maceralara kalkışmasın inanın kadim yer bilinenden daha şerli olaylar yaşanıyor. Arkadaşınız sayıya bağlı 1000tane Ayetel kürsüyü kaldırcak maneviyatta olmadığı için kapı açılmıştır ve niyeti hayr değilmiş diliyle bazen insanlar başka ard niyetler için okurlar sonucuna katlanırlar. Ayetel kürsüyü 99 dan fazla okumak tehlikeli. Tehlikeli değil ama nasıl değil ? Bir hocasınız ve geleni def etmesini bilirsiniz ve niyetiniz hayır için ve manevi yükseliş virdi için vs vs okursanız zaten gelenler kapıdan bile giremezler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...