Mumla yapılan basit büyüler için

ExcessiveScary

Kayıtlı Üye
Mumla yapılan basit büyüler için mumun illa kullanilmamis olması önemli mıdır?

origanum

Yönetici
Tüm büyü malzemelerinin sıfır olması şarttır.

origanum

Yönetici
Doğal olması gerekir. Market mumları doğal malzemeden değil. Kiliselerde mum yaparlar, kendiniz yapamıyorsanız ve çok zorda kalırsanız oradan alın.

ExcessiveScary

Kayıtlı Üye
Mumla yapılacak büyüler için mumu illa kendimiz mi yapmalıyız yoksa bir marketten alınan mumla olur mu?

origanum

Yönetici
Sordunuz ve cevapladım ya.

Ayrıca her defasında ayrı konu açmayın, mum için sorup duruyorsunuz, mum konusunu bir kere açar altından devam edersiniz bu konuda başka sorunuz olunca. Her defasında birleştiriyorum.

T

thepotential

İlk bilemedin ikinci cevaptan bile yanıtı kendiniz bulabilirdiniz.Bir milyonuncu kez de ben cevap vereyim: Hayır etki etmez.:) Çok basit anlatıyım, şifreli bir kasa düşünün.Kasanın şifresi dört (4) haneli ve şifre 1-1-1-1.Siz ısrarla kasayı 1-0-1-1 şifresiyle açmaya çalışıyorsunuz.Çünkü şifreyi aldığınız kişi size yanlış( bir kurala, bir ilkeye, bir gerçeğe uymama durumu, yanılgı) bilgi verdi.Haliyle kasanın açılması için gereken şartlar yerine gelmedi ve kasa açılmadı.Bir milyon kez deneseniz bile o kasa açılmayacak.Üstüne üstün birde kasayı izinsiz açmaya çalışıyorsanız yakalanmanız da cabası.
Mum örneğinde;

Doğal olmayan mum-marketten alınan mum-sıfır olmayan mum-kendi yapmadığınız mum istediğiniz kadar uğraşın yapmaya çalıştığınız çalışma için doğru şartları sağlamayacaktır.Haliyle gereken etkiyi veremediğiniz için istediğiniz tepkiyi de alamayacaksınız.
Ve gerçek bir büyücü olmadığınız içinde bütün bunları yaparken kendinize negatif enerjiler bulaştırma ihtimaliniz de çok yüksek.