22:30 ile 02:13 Arasi Merkur Gunes'in kalbinde...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Bu aksam 22:30 ile 02:13 Arasi Merkur Gunes'in kalbinde yer alacak ✌

Iyi niyetler,olumlamalar, dilekler, dualar, meditasyonlar, evrene isteklerimizi siralamak icin muhtesem zaman araligi!

Bu etkilesim Terazi burcunda oldugundan, Terazi semboliginde bir takim konulara odaklanmakta fayda var.

Bu etkileşim Terazi burcunda olacağından ilişkilere odaklanmak, ilişkilerle ilgili temalar hakkında dileklerde bulunmak, barışmak, tanışmak, duygularınızı açmak, ortaklıklarla ilgili dileklerde bulunmak için en ideal zamandır.Terazi, adalet ve sevgi prensibi ile çalışır. Siz de bu saatler arası sevgi, adalet, ilahi adaletle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi bu konulara odaklayabilirsiniz. Ya da luks tuketim ihtiyaclari, guzellik, yaraticilik, estetikle ilgili konular icinde ayni sekilde ✌

Yapabiliyorsanız meditasyon yapın, dua edin, isteklerinizi not alın ya da size özel bağlantı kurma şekliniz nasılsa onu yapın. Belki de yazarsınız ve bir yerlere asarsınız. Artık orası size kalmış, evrenle direkt bağlantıda olacaksınız. Bu şansı ve bu saatler arasını bence çok iyi değerlendirin. Ben genelde böyle zamanlar yakaladığımda, yalnız kalmaya ve düşüncelerimi, isteklerimi, dileklerimizi öncelikle kendime odaklanarak en katıksız, en saf, en kalbimden geçtiği şekilde kağıda notlar almayı ve onu bir yere asmayı tercih ederim. Pek tabii bu konuda herkesin yöntemi farklı olabilir.

Evrenin arada bir olan açık kapılarını iyi yakalamak ve değerlendirmek gerek ;) Hadi bakalım hepinize kolay gelsin!
Alıntı

T

thepotential

Sitede paylaşılmış özel bir yazılı kuantum yöntemi var, bu saatlerde yapılırsa daha etkili olacağını düşünüyorum.Denemeye değer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...