kısmetim kapatılmış

eylül123

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ilk baharda tatile gittiğim bir yerde bir hoca gittim. Hica bana yıldıznameye baktı ve birkaç şey söyledi hayatımdan. Söyledikleri doğruydu. Kısmetimin kapalı olduğunu söyledi ve
bir muska yazdı. 3 ay boyunca üzerimde taşımamı ve hergün dua okumamı söyledi. Birde suu verdi hem içip hemde yıkanmam için. 3 ay sonra tekrar gel dedi. Söylediklerini
uguladım ve bu 3ay içinde işlerim öyle ras gittiki. Sonra 3 sy geçti ve ben o hocaya gitme imkanım olmadığı için gidemedim. 3ayın dolduğu andan beri bütün işlerim ters gidiyor.
Sevgilim bile hiç sebebsiz kavga bile etmeden terk etti. Ne yapacağımı bilmiyorum. Çağresiz kaldım. O hoca tatil yerinden bayağı uzak bir köydeydi ve tam yerini bile hatırlamıyorum Yoksa gitmeyi göze alırdım. Bana bbirşey önerebilirmisiniz?

origanum

Yönetici
Yaptıklarının süresi dolmuş. Her büyü sürelidir. Uygulamanın tekrarlanması gerekir. Bu yüzden geri çağırmış zaten.

eylül123

Kayıtlı Üye
Ben büyü yaptırmadım. Birisisi tarafından bana yapılmış. hoca bana yapılan büyüğü bozmak için muska yazdı ve tekrar gel dedi.

lupina

Kayıtlı Üye
buyu bozma isi süreli mi oluyo ki ayni sey abaminda başina gelmisti belli bir sure verip geri gel demedi hoş bi degisiklikte olmadi ama

origanum

Yönetici
Ben büyü yaptırmadım. Birisisi tarafından bana yapılmış. hoca bana yapılan büyüğü bozmak için muska yazdı ve tekrar gel dedi.

İşte büyü bozmak da yapılan büyüyü etkisiz hale getirme büyüsüdür. Ne sanmıştınız ki:D
Hoca muska yazdı. Eee?! Büyü yaptırmadığını sanan bir kişi daha. Bu sitenin bir üyesi nasıl oluyor da bu konulara hala vakıf değil? Hiç mi okumuyorsunuz bizi? Neden bilinçlenmiyorsunuz, sırf neyin ne olduğunu farketsinler, bilgilensinler, yanlış bildiklerinin yerine doğrularını okuyup öğrensinler diye herkese açık bu site. Yoksa sadece büyücülere açık yapardık. Lütfen okuyun bizi.

buyu bozma isi süreli mi oluyo ki ayni sey abaminda başina gelmisti belli bir sure verip geri gel demedi hoş bi degisiklikte olmadi ama

Ömür boyu süreceklerin fiyatının yanına bile yaklaşamazsınız. Her büyücünün yöntemi farklıdır. Her işin de kendine özgü bir yolu yöntemi vardır. Bazı işler tekrar gerektirmeyebilir. Yani işin incelikleri çok fazla. Ablanızın gittiği kişiyi bilmediğim için fikir yürütemem, işin ehli midir, yarım yamalak bilenlerden biri midir yoksa tamamen dolandırıcı mıdır, bilemem.

lupina

Kayıtlı Üye
Ömür boyu süreceklerin fiyatının yanına bile yaklaşamazsınız. Her büyücünün yöntemi farklıdır. Her işin de kendine özgü bir yolu yöntemi vardır. Bazı işler tekrar gerektirmeyebilir. Yani işin incelikleri çok fazla. Ablanızın gittiği kişiyi bilmediğim için fikir yürütemem, işin ehli midir, yarım yamalak bilenlerden biri midir yoksa tamamen dolandırıcı mıdır, bilemem.

arkadasin soyllediklerinin aynisini yaptirdi aslinda ve buyu mezarliga gomulmus ordan cikarttirdim dedi bana biraz garip geldi ama dediginiz gibi herkesin kendine özgü yöntemi var sanirim diye düsündüm..

teddy

Kayıtlı Üye
Muska, icmek ve yikanmak icin su banada verildi. Baska islemlerde yapmam söylendi, simdi masallah cok daha iyiyim...
Yapanida merak etmiyor degilim :)

Peki biz sürekli bunu yenileticekmiyiz, ömür boyu ??

origanum

Yönetici
Bir önceki mesajımda da dediğim gibi bazıları yenilenmesi gerekmeyen uygulamalardır. İşin niteliğine göre değişir. Yapan büyücüye göre değişir.

taroh

Kayıtlı Üye
eczaneci yada doktor size ilacın etkisini süresini kullanma şeklini anlatırlar.kaç tane olduğunu ne zamana kadar yeteceğini siz 1 kutu alarak bilirsiniz.insanoğlu olarak havas uygulaması olarak yapılan uygulamaları sonsuza dek sürecek zannederiz ne yazıkki hocalar ya söylemezler yada yaptıkları işlemlerin süresinin biteceği zaman çağırırlar.sizde doktor gibi kontrole mi çağırıyor sanırsınız.ben bu işlerle ilgili bir hocaya gittiğimde süresini soruyorum.modumuzun dediği gibi sizin muska talihsizliğe karşı ak büyü.sonuç olarak etkisi zayıflayıp bittiğinde işlerinizin ters gitmesi normal.sonuçta hoca sizin sorununuzu sonsuza dek çözse evliya olurdu.herkes ilmi kadar bir şeyler yapabilir.

arkadasin soyllediklerinin aynisini yaptirdi aslinda ve buyu mezarliga gomulmus ordan cikarttirdim dedi bana biraz garip geldi ama dediginiz gibi herkesin kendine özgü yöntemi var sanirim diye düsündüm..
bazen ortada büyü bile olmayabiliyor cinler kandırabiliyor.hoca diek cinlerin dediğini naklediyor.fakat buna rağmen verdiği şeyler yine iyi gelebiliyor.bu ilimlere pek vakıf olmadığımız için vücudumuzun sağlığını ve talihini etkileyen çok şey var sanırım bilmediğimiz.