Bu muska mı ? Anlamını bilen varsa çok teşekkür ederim .

Frzl61

Kayıtlı Üye
Bunu evde buldum ama biraz karalama gibi geldi ne işe yaradığını bilen varsa açıklarsa şimdiden çok teşekkür ederim

Ekli dosyayı görüntüle 9253 bu kagidi buldum biri aciklarsa sevinirim

curukvisne

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evde durup duruken böyle bir kağıdın belirmesi mantıksız. Muska olabilir ama kesin bilgim yok. Yine de sirkenin içine koy istersen

Dolunays

Moderator
Bilmiyorum Böle birşeyin bir anda çıkması büyüde olabilir.Nerde buldun ?

Frzl61

Kayıtlı Üye
Ya bunu açıklayacak birisi YÖK mü bu sitede bi baksalar ya

origanum

Yönetici
Ya bunu açıklayacak birisi YÖK mü bu sitede bi baksalar ya

Bu sitedeki üyeler arasında gerçek büyücü yok gibi bir şeydir, olan birkaç tanesi de tek bir mesaj bile yazmayan sadece izleyen üyelerdir. Gerisi sadece sevdiğim kaçtı yardımmm diye feryat edip de sonra bizden kopamayıp bilgi edinme amaçlı kalanlar, amannn çok günahtır deyip kendilerinin başına gelince çatır çatır büyü yaptırmaya kalkanlar ile bu işlere meraklı olup en doğru bilgiyi edinmeye çalışan sade vatandaşlardan ibarettir. Ve yazanlar da ancak kendilerince tahmin yürütenler ile birbirinden zararlı bilgisizce önerilerde bulunanlar ve bilgili imiş gibi kendini göstertip müşteri toplamaya çalışan çakma hocalardan ibarettir. O kadar acil cevap istiyor iseniz site sahiplerinden Urumhamatahayil bu alanda profesyonel bir büyücüdür, ona özelden yazın, en doğru bilgiye ulaşırsınız.

Frzl61

Kayıtlı Üye
Ona yazdım ama özel mesaj dolu olduğu için gitmiyor

origanum

Yönetici
Biraz bekleyin, hergün yüzlerce mesaj geliyor ona, yaptığı ruhani çalışmalar var, baktığı hastalar var, özel hayatı var, var da var:) Bir süre sonra tekrar yazın, en uygun zamanda cevaplayacaktır.