Çıldırmak üzereyim yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahmeran21

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle konum biraz uzun lütfen okuyup yardımcı olun

yaşım 21 olayın dönüm noktası diyeceğim mayıs ayında başladı her şey mayıstan önce karanlık korkusu 3 harfli korkusu yalnızlık korkusu hiçbir şey yoktu yalnızca karabasan dediğimiz şey oluyordu onuda takmıyordum fakat mayıs ayında arkadaşa uyup uyuşturucu hap aldım (ex) halüsünasyonlar gördüm o sırada arkadaşın kafası böyle akbaba tarzı birşeye dönüşüp bana kafasını salladı evde atmıştık uyuşturucuyu evden çıktığımız zaman kendimi kaybettim bir ara yürüyordum ama kendimde değildim bildiğiniz uyurken hiçbir şey hissetmezsiniz ya aynı şey oldu sonra sanki bi an ruhum bedenimin arkasında koşup kendini bedenin içine attı bundan sonra başladı bütün olaylar 2 3 gün sonra sabah birden kalktığımda beynimde sanki bir yanma hissetmem ve kalbimde çok kötü bir ağırlık ile başladı halk arasında delirium dedikleri delirme anı olur ya aynı şekilde hemen hastaneye gittim sakinleştirici iğne filan yapıldı kalbim düzensiz atıyordu hissediyordum ama hastanede hiç bir sıkıntı görünmüyordu ondan sonra bende bi korku başladı 3 harflilerden korkmaya başladım karanlıkta korkmaya başladım hatta dışarı çıktığımda akşam çökünce babam gelip beni alıyordu evde yanlız kaldığımda sanki sırtımda hep bir nahoş duygu olur ya hissediyordum sanki birinin varlığını hissediyorum ortamda ondan sonra ayet-el kürsi filan taşımaya başladım boynumda kolye şeklinde az çok atlattım öyle şeyleri ama bu sefer farklı şeyler olmaya başladı özellikle uyku ile ilgili mesela uyurken karanlıkta yatmaktan korkarım tek yatamam evde birisi olmadığında yatamam rüyamda gördüğüm şeyler örnek olarak şöyle diyebiliriz gözlerimi kapadım henüz uyumamış ama uykuya girmek üzereyim hissediyorum kuzenimi gördüm telefonla konuşurak odaya girdi şimdi diyeceksiniz ki bunda ne var gözlerimi kapatmama rağmen uyumaya çalışmaya rağmemen flu şekilde görebiliyordum odayı bulanık yani gözlerini hafif şekilde açarsın etraf bulanık görünür ya aynı şekilde yine kuzenimle yatıyorduk rüyamda bi kedi seviyordum sonra kendi birden pıss diyerek saldırdı bana uykudan fırladım asıl garip olan kuzenimin hapşırmasına kalktım o kedinin pıss dediğim sesi kuzenimin aslında hapşırma sesi ve ben rüyamda kuzenim rüyada daha hapşırmadan önceden duyup kalkıp kalktm sanki yine evde tek yatarken annem odadaydı rüyamda garip bi varlık gördüm ve hiç arapça bilmeme rağmen arapça şeyler söylüyerek o şeyin üstüne saldırdım dualar okuyordum sonra bianda rüyada bi şekilde sanki sert şekilde geri çekilip bedene atıldım sanki özellikle uykuya dalarken titriyorum uykuya daldığımı hissediyorum ruhumun bedende çıkışını hissediyorum titreyerek her akşam uyumaya çalışırken sanki deprem oluyor böyle soğuktan titrer ya insan aynı şekilde gözlerimi kapamama rağmen bazen etrafımı gördümü hissediyorum seziyorum odadakileri takip edebiliyorum annemi arkadaşlarımı vs özellikle bazı yerlere odaklandığımda daha doğrusu daldıgımda desek daha doğru olur duvarda saçma sapan şeyleri böyle garip garip yüzlere benzetiyorum örneğin duvarda yuvarlak bi şekil var ortasında bi nokta var hemen aklıma bi yüz ifadesi geliyor bazen sırtımda böyle değişik bi duygu hissediyorum özellikle evde yanlızken dediğim halisünasyonları kaç gündür önemsemiyorum artık olayı akışına bıraktım hatta zevk bile almaya başladım rüyamda olduğumu halisünasyon olduğunu söylüyorum uyurken vede son birşey daha 1 sene kadar önce ölen 2 tanığımı öldüğünü gördüm yeminle gördüm ama öldüğünü değil böyle işaret şeklinde arkadşaıma bi sarı tşört hediye etmiştim rüyamda o sarı tşört birden benle beraber uçup bi camide musalla taşında olan tabuta konup sarıyor etrafını bu şekilde sanki işaretlerle belkide rastlatıdır o 2 kişinin ölümüyle ilgili olan fiğürler ve o işaretlerden sonra ölmeleri bunları doktora söylediklerimde bana inanmıyorlar hiç birşeyin yok herangi bir rahatsızlığın yok yaygın anksiyete bozukluğu olduğunu söylüyorlar ne yapmalıyım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

Gloriam

Kayıtlı Üye
kardeşim sorununun psikolojik olduğu kesin.beynin seninle oynuyor buna emin olabilirsin.önceki yorumlarımı okuyabilirsin birşey olma ihtimali dahi olsa belirtirdim.tedavini ol.dediğin herşeyi tamamen psikolojik yaşıyorsun.dikkatlice okudum.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Uyuşturucu malesef ki psikolojini bozmuş.Halüsinasyonlar seni çok etkilemiş.Bir arkadaşım da senin gibi olmuştu Bir an önce bir doktorla görüş.Kolay bir şekil de atlatırsın.

Bule

Kayıtlı Üye
panik atakla karışık bir şeyler yaşıyor gibisin anlattıkların panik atağı anımsattı kendimden biliryom o günler, o yatağa girmek en zor şeydi çocuk gibi birileriyle yatıyordum . Şimdi Allah'a şükür çok iyiyim maziye dönüp bakınca gülerek geçiyorum.
psikoloğa git bir ilaç verir zamanla her şey biter , sıkıntı etme dua et her şeyin geçecek.

origanum

Yönetici
Parapsikolojik bir durum değil, sadece psikolojik, modern tıptan memnun değilseniz alternatif tıp yolunu deneyebilirsiniz. Kişisel gelişim uzmanından yardım alabilirsiniz.

sahmeran21

Kayıtlı Üye
merhaba yardımlarınız için teşekkür ederim yanlız bu tür sorunlar afedersiniz özellikle masturbasyon sonrası ortaya çıkıyor veya cenabet uyuduğum zaman (mecburiyetten abdest alamadığım an oluyor ) oluyor evet uyumak bana bir ızdırap geliyor tıptın elbette tüm faydalarına inanıyorum yanlız doktorlar sadece 5 dkka dinlemeden direk teşhis koymaya çalışıyor 10 farklı doktora gittim 10 farklı doktor 10 fakrlı teşhis yapıyor bu yüzden tıpa olan inancım açıkçası zayıf alternatif tıptan kastınız nedir biraz detaylı açarsanız sevinirim nasıl bir yol izlemeliyim

origanum

Yönetici
Türkiyede alternatif tıp uygulayan hekimler çok az. Siz en iyisi kişisel gelişim uzmanlarının merkezlerine gidin, gerekirse onlar sizi bu tip hekimlere yönlendirirler.
Kimseyi bilmiyorsanız site sahibimiz urumhamatahayil de meslek olarak kişisel gelişim eğitimi almış bir uzmandır. Özelden mesaj yazın sizi müşteri olarak kabul eder mi vs?

marrie

Kayıtlı Üye
bana psikolojik bir durum gibi geldi, iyi bir hekime görün derim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Cevap yazmadı deme hatta ben sana bir reçete yaziyim. İçmeye devam, korkuları çöz, çevresel faktörlerini sıfıra indir ve hayatının her gününde bunun bilincinde yaşa. Eğer ki geçmişinde, içtikten sonra şunlar oldu, bunları gördüm, ölümü haberdar ettim gibi olaylarını anlatacaksan bunların da bilincinde ve iradesinde olman gerekir. Yada ben korkuyorum, kafayı yemek üzereyim yada yedim. O zaman yaşanmış hiç bir şeyi anlatma. Ne bana ne kendine. Önünde bir seçim şansın var iyi değerlendir. Bir gün geçmişe gidip yeni baştan başlayabileceğin bir yol değildir gördüklerin, hissettiklerin. Kişisel gelişimi kitaplardan öğrenen insanlara da başvurma. Her yıl beyinleri yıkamak için yeni bir metot bulunur ve eskisi nedense unutulur. Deney tahtası yaptılar insanları. Kendine iyi davran.

Baalberith

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ex denen o hapı ben de kullanmıştım. Aynı etkiler bana da oldu diyebilirim. Sadece ben etrafımda Marlyn Monroe ve iblisleri görmekteydim. Elimde bıçak ile evin içinde kendimi koruyordum kendimce. Etkiler 3 güne geçtikten sonra kendime bir daha gelemedim. Büyük bir depresyona girdim. Hala siyah gölgeler görmekteyim. Psikiyatriye gittiğimde ise bana Majör Depresyon ve OKB tanıları koydu. 2 kez intiharı denedim. Yani bu durumun cinlerle vesaire alakası yok. Sadece beyinsel ve ruhsal zarar gördük. Dayanacağız. Uzman birinden yardım almalısın.

sahmeran21

Kayıtlı Üye
bana psikolojik bir durum gibi geldi, iyi bir hekime görün derim.

bilmiyorum hocam valla psikolojik mi yoksa farklı birşey mi ama günün her anında tarif edemediğim birşey hissediyorum hep

Ex denen o hapı ben de kullanmıştım. Aynı etkiler bana da oldu diyebilirim. Sadece ben etrafımda Marlyn Monroe ve iblisleri görmekteydim. Elimde bıçak ile evin içinde kendimi koruyordum kendimce. Etkiler 3 güne geçtikten sonra kendime bir daha gelemedim. Büyük bir depresyona girdim. Hala siyah gölgeler görmekteyim. Psikiyatriye gittiğimde ise bana Majör Depresyon ve OKB tanıları koydu. 2 kez intiharı denedim. Yani bu durumun cinlerle vesaire alakası yok. Sadece beyinsel ve ruhsal zarar gördük. Dayanacağız. Uzman birinden yardım almalısın.

bende ilk 2 hafta sıkıntı yoktu tek seferde oldu sabah uykudan birden kalktım kalp krizi geçiyorum sandım ellerim titriyor beynim yanıyor kalbim ağırlamış

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Kullandığınız şey bilinçaltınızdaki korkuları açığa çıkarıp sizi çıldırtıyor.Olan şey bu tamamen bence ...

karatay

Kayıtlı Üye
Herşeyden önce o "arkadaş" dediğin insanla bir daha görüşme. Aldığın uyuşturucu beynin mutluluk hormonu üreten bölgesini etkileyerek biriken tüm hormonun bir anda salınmasına sebebi olduğundan dolaylı olarak bir çöküş dönemi yaşıyorsun. Bu kimisinde bir kaç gün kimisinde bir kaç ay sürer. Burda önemli olan bir daha asla kullanma ! Yoksa ömür boyu sürecek kişilik bozukluklarına yol açar. Yapman gereken bir pskiyatri uzmanına gözüküp bu dònemi olabildigince az hasarla anlatmanın sağlayacak antideprasanlar almak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...