Tarsus Kazısı - Neler Oluyor Sizce?

Eranor

Kayıtlı Üye
Çağlar öncesinde dünyanın üzerinde yaşayan bir türün kurmuş olduğu antik bir kent ve onlar hakkında bilgi ve bulguların olduğunu düşünüyorum.Türkiye böyle şehirler bakımından zengin.Dünya geçmişini bilemiyoruz.Bizden önce yaşamış olan hepimizin Atlantis olarak bildiği şehir ve bu şehirde yaşamış olan türlerden ve diğerlerinden haberimiz bile yok.Sadece teori olarak bir şeyler söyleyebiliyoruz.Ben şimdi de bu tarz bir şehir ve yeni bir medeniyet bulunduğu kanısındayım.Tabi ki bütün eski medeniyetler gibi bu konuda da ya üstü kapalı az bir bilgi ya da hiç bir bilgi alamayacağız ama az çok kafası çalışan ve teoriler üzerine düşünebilen bir insan zaten kendi akıl yoluyla farkında olmadan da gerçeği bulabilir ki bu bizim söylediğimiz,düşündüğümüz bir çok şeyin farkında olmadan gerçek olduğu anlamına geliyor.Tabi ki bunların hepsi benim düşüncem.Umarım daha fazla kaynaktan bilgi bulabiliriz bu konu hakkında.

NoRules

Kayıtlı Üye
ben sadece radyasyonu açıklayamıyorum. Aklıma ahit sandığı geliyor ama Mersin'de olacağını da sanmıyorum. Arayışların Ayasofya ve Hatay ilinde yoğun olduğu biliniyor. Peki ama bunların derdi ne? :willy_nilly:Ayrıca eğer ki bi gemi falan çıkarsa, tüneller aracılığıyla limana kadar götürebilmeleri o kadar da mantıksız gelmiyor. 1 yıl sonuçta dile kolay. Eğer öyle bir şey yaparlarsa bir büyücü ekibiyle gemiyi batırmaya gider miyiz :D

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Sayın modoratörüm, daha geniş bir açıklama yapabilirmisiniz?

Ori

Kayıtlı Üye
Sayın modoratörüm, daha geniş bir açıklama yapabilirmisiniz?

Merhaba sevgili ruhmin. Konu hakkında herkesin bildiği kadarını biliyorum. Okuduğum yazılar dahilinde sadece kendi fikrimi söylemiş bulundum. Tarsus'ta mahallenin bulunduğu kısımda göçükler meydana geliyor. Bu bilinçsizce ve aceleci kazıda anormal birşeyler olduğu kesin. Kazının sırrı ve gizliliği dahil hiçbirşeyi normal değil. Her kaynağın türlü fikri var, bende kendi fikrimi söyleyeyim dedim.

kola

Banlı Kullanıcı
yoksa bir reptilian mağrası mı keşfettiler

jensına

Kayıtlı Üye
Denize doğru kazı oldugu söyleniyor abd savas gemileri gelip gizli şeyleri verebilirler yakında maddi durmumu toparlayınca mersine gideceğim otel tutup tabiki bu işte anlayan arkadaşlarımıda alacagım yanıma umarım bir şeyler öğrenirim. Hiç olmadı 100-200 metre yakınlardaki bir evi tutacam 24 saat gözlem yapacagız.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Evet denize doğru kazı yapılıyor, göçükler o yönde oluşuyor. Yer altı şehri olmadığı kesin. Reptilian mağarası hiç değil. Define çıksa 9 aydır bir sonuca ulaşırlardı. Nükleer bazlı jenaratörler, özel kıyafetler, ajanlar, ev çatılarında bekleyen keskin nişancılar, teknolojinin tüm imkanları kullanılıyor... Gözlem yapılmasına da sanırım izin verilmiyor. İnşallah başarırsınız ve olay neymiş öğreniriz bizlerde.

Seuta

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimal yeni bir madde keşfidir radyasyon vs var ise yeni bir element veya bileşik ve bu kadar gizli yurutuluyorsa ve ABD nin parmağı varsa dünyanın seyrini değiştirecek birşeyler olabilir. Birşeyler açıklanana kadar her şey muamma...

bauwerax

Kayıtlı Üye
İş
Hayal Taciri
Kazı alanında yeni görüntüler yayımlandı.(Şahsen görüntü değil,fazla detay yok ancak takipçiler için paylaşayım.)
[video=youtube;Aa8nwcTpcU8]https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=Aa8nwcTpcU8[/video]

Ayrıca; sözde bahsedilen Tarsus kazısıyla ilgili bir telefon konuşması mevcut.
[video=youtube;1QZ9ZtPgDcw]https://www.youtube.com/watch?v=1QZ9ZtPgDcw[/video]​

taroh

Kayıtlı Üye
üstünü gizleyince tabi daha ilgi çekiyor.ben uranyum gibi radyoaktif bir maden bulunduğunu düşünüyorum.türü milyonda bir bulunan bir türse hemen abd dalış yapmıştır.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Radyoaktif madde olduğunu varsayarsak; bunu 10 ay boyunca yerin altından çıkartacak teknolojisi yok mu abd'nin? Üstelik uydudan yerin altını inceleyebiliyorken niçin göze batacak iş yapsınlar ki?Bu tarzda kazıya dünyanın hiçbir bölgesinde rastlanmamışken, tarsusta kazdıkları alanın m2 si belliyken ve abd nin hangi konuları sır gibi sakladığı düşünülürse soruların cevabını bulmak hiçde zor değil.

taroh

Kayıtlı Üye
direk bize dalış yapamazlar o yüzden gözlemci vs gibi takılırlar baştan.

sasr

Kayıtlı Üye
İçerde olan içerde kalır. Bunu sızdıranıda vururlar herhalde.

Ü

Üye silindi 57044

halen devam eden kazı ve derin gizlilik içerisinde özel güvenlik önlemleriyle sürdürülen bir faaliyet var.. Bu duruma sadece hazine değil diyebilirim.. basit bir hazine kazısı yıllarca sürmez, süremez.. koruyucu kıyafetlerlede girildiğine göre çok gizli bir takım şeyler bulundu belliki.. insanlığın tarihini yeniden yazabilecek bir takım sırlara vakıf olundu belliki.. halka açıklansa derin sansasyonlar yaratabilir.. bir takım anomik kargaşa durumları yaşanabilir.. o yüzden bu durum sır olarak kalacaktır..

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
İnternette, polis memurunun şaibeli şekilde ölmesinin öncesinde bulunan altın kartal heykeli, ahşap sanduka, çeşitli el yazması kitaplar vs.eşyaların videoları dolaşıyor.

Core

Kayıtlı Üye
Google maps'te kazı yapılan sokağa bir tek ben mi giremiyorum ?

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Kazı yapılan sokağa dışarıdan giriş imkansız.Keskin nişancılar vur emri almışlar, dikkatli olmak lazım.Ayrıca dışardan o bölgeye doğru kazılara karşı da önlemler had safhada.çimentolarla geriye dönük tüneli kapatma işlemi yapılıyor. orada her ne varsa ileri doğru hareket ettirilip işlemi bitirecekler. bilgi sızmaması için kazıda çalışanlara ne yapacaklar bu da muamma.içimden geçen his, esrarengiz buluntularla dolu,dünya dışı yaşam merkezi olduğunu söylüyor.

jensına

Kayıtlı Üye
Denize doğru kazı oldugu söyleniyor abd savas gemileri gelip gizli şeyleri verebilirler yakında maddi durmumu toparlayınca mersine gideceğim otel tutup tabiki bu işte anlayan arkadaşlarımıda alacagım yanıma umarım bir şeyler öğrenirim. Hiç olmadı 100-200 metre yakınlardaki bir evi tutacam 24 saat gözlem yapacagız.

Öğrendiklerimden sonra halkın bilmemesinin ne kadar doğru karar oldugunu öğrendim. Büyük ihtimalde halkdan kimse bilmeyecek gibidir bir çok kişi durumu kavrayamaz çünki insan melikelerinde belli bir sınırı vardır üstü durumları anlayamaz ve kaosa neden olur. Şu kadar diyim 3-5 yıl sonra türkiye bambaşka bir yer olacak kardeşlerimiz sabretsin kalın sağlıcakla.

Core

Kayıtlı Üye
Öğrendiklerimden sonra halkın bilmemesinin ne kadar doğru karar oldugunu öğrendim. Büyük ihtimalde halkdan kimse bilmeyecek gibidir bir çok kişi durumu kavrayamaz çünki insan melikelerinde belli bir sınırı vardır üstü durumları anlayamaz ve kaosa neden olur. Şu kadar diyim 3-5 yıl sonra türkiye bambaşka bir yer olacak kardeşlerimiz sabretsin kalın sağlıcakla.

Hmm peki siz hangi yöntemlerle bilgi aldınız ?
Biraz daha detay veremez misiniz ?