Ölen kişinin rüyada görünmesi bilinçaltı mıdır

bodyguard8

Kayıtlı Üye
Merhaba Değerli Gizlimabet Üyeleri.. Ben bundan 4 ay önce annemi kaybettim. Surekli sık sık haftada en az 3-4 Kez rüyalarimda goruyorum konusuyorum öpüyorum sariliyor ve kokusunu duyuyorum. Bir kac gun once bir tanidik hocaya anlattigimda, bana; Bunlarin tamamen bilinçaltı olduğunu, ölen hicbir insanin dünyayla baglantisi kalmadigini insanin ruyasina bile gelemedigini soyledi. Kafam cok karisti. Ben annemle konustugumu sanarken meğer hepsi bilincaltimiydi ? Ölen kisi sevdiginin ruyasina girebilirmi kendisi olarak. Bilen birisi lutfen yanitlasin kafam cok karisik kac gundur cevaplarinizi bekliyorum. Işıkla kalın.

Gloriam

Kayıtlı Üye
Bu konu o kadar ayrıntılı ve detaylı bir konuki.annenizin dünyadaki yaşamı,yani dine olan bağlılığı,aynı şekilde dizinde gibi gibi pek çok detay var çünkü Allah'ın izniyle gerçekleşebilir ve onun katında belirli bir yere ulaşmayı gerektirir.ruyanizda normal ruyalarinizdan koku vs farklılıklar varsa üstüne gidilmesi gereken bir konu.ayni zamanda varlık aldatmacasida olabilir düşük bir ihtimal.ancak bu konudada bir bakım yaptirmanda fayda var.bu konu bana göre gizemini koruyor ve ne olduğu belirsiz

taroh

Kayıtlı Üye
sevdiğin kişi girer sana sarılır ama konuşmaz annem, ölen ananem ile rüyasında sarılıp helalleştiler. yoğun bakımda birden vefat etmişti.ara ara rüyalarına girer konuşmaz.

bodyguard8

Kayıtlı Üye
Cevaplariniz için çok tesekkur ederim Allah razıolsun. Biraz daha rahatladim. Iyiki varsiniz

Teyla

Kayıtlı Üye
Bence oluler ile iletişim var.Teknik olarak tam açıklama yapamam fakat teyzem vefat ettiğinde 1hafta rüyamda kendisi teselli etmişti beni sonra sakinleşmiştim.Sonra babamı içten içe mirasını almama gibi bir düşünce olmustu ailevi sebeplerden ötürü.Ayni günün gecesi rüyamda o mirası alacaksın diye bağırmıştı.Ve en son yaşadığım halamın vefat ettiği tarih aklimdan çıkmıştı,2gun kala rüyamda pat diye önüme geldi.Ben tabirini yapmaya çalışırken annem sene-İ devriyesi olduğunu hatırlattı.Bu kadar şeyi yasamış bir insan olarak rastlantı ya da bilinçaltı diyemiyorum.Ama bence bir şekilde bizle baglari devam ediyor.