Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ölen kişinin rüyada görünmesi bilinçaltı mıdır

Paylaş

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Ölen kişinin rüyada görünmesi bilinçaltı mıdır

Merhaba Değerli Gizlimabet Üyeleri.. Ben bundan 4 ay önce annemi kaybettim. Surekli sık sık haftada en az 3-4 Kez rüyalarimda goruyorum konusuyorum öpüyorum sariliyor ve kokusunu duyuyorum. Bir kac gun once bir tanidik hocaya anlattigimda, bana; Bunlarin tamamen bilinçaltı olduğunu, ölen hicbir insanin dünyayla baglantisi kalmadigini insanin ruyasina bile gelemedigini soyledi. Kafam cok karisti. Ben annemle konustugumu sanarken meğer hepsi bilincaltimiydi ? Ölen kisi sevdiginin ruyasina girebilirmi kendisi olarak. Bilen birisi lutfen yanitlasin kafam cok karisik kac gundur cevaplarinizi bekliyorum. Işıkla kalın.

2. 2 kişi bodyguard8 üyemize teşekkür etti:
    buffy (27.09.2017),ıchıgo (27.09.2017)

Rep Puanı : 185
    Ettiği Teşekkür
    21
    38 mesaja 52 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Hoca sanırım islam dinine mensup ve hocalıktan uzak bir zat kendisi. Benden bu kadar

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

4. 2 kişi Banisteriopsis üyemize teşekkür etti:
    bodyguard8 (27.09.2017),ıchıgo (27.09.2017)

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Bu konu o kadar ayrıntılı ve detaylı bir konuki.annenizin dünyadaki yaşamı,yani dine olan bağlılığı,aynı şekilde dizinde gibi gibi pek çok detay var çünkü Allah'ın izniyle gerçekleşebilir ve onun katında belirli bir yere ulaşmayı gerektirir.ruyanizda normal ruyalarinizdan koku vs farklılıklar varsa üstüne gidilmesi gereken bir konu.ayni zamanda varlık aldatmacasida olabilir düşük bir ihtimal.ancak bu konudada bir bakım yaptirmanda fayda var.bu konu bana göre gizemini koruyor ve ne olduğu belirsiz

Rep Puanı : 31
    Ettiği Teşekkür
    3
    14 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

sevdiğin kişi girer sana sarılır ama konuşmaz annem, ölen ananem ile rüyasında sarılıp helalleştiler. yoğun bakımda birden vefat etmişti.ara ara rüyalarına girer konuşmaz.

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8345
    Ettiği Teşekkür
    3.694
    2.131 mesaja 4.097 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    72

"Bilinçaltı" kelime olarak insanların diline pelesenk olmuş.Herşeyde ne olsa verilen cevap bu.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Cevaplariniz için çok tesekkur ederim Allah razıolsun. Biraz daha rahatladim. Iyiki varsiniz

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    10
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Bence oluler ile iletişim var.Teknik olarak tam açıklama yapamam fakat teyzem vefat ettiğinde 1hafta rüyamda kendisi teselli etmişti beni sonra sakinleşmiştim.Sonra babamı içten içe mirasını almama gibi bir düşünce olmustu ailevi sebeplerden ötürü.Ayni günün gecesi rüyamda o mirası alacaksın diye bağırmıştı.Ve en son yaşadığım halamın vefat ettiği tarih aklimdan çıkmıştı,2gun kala rüyamda pat diye önüme geldi.Ben tabirini yapmaya çalışırken annem sene-İ devriyesi olduğunu hatırlattı.Bu kadar şeyi yasamış bir insan olarak rastlantı ya da bilinçaltı diyemiyorum.Ama bence bir şekilde bizle baglari devam ediyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)