mum ve kağıt yanması

catxcaty

Kayıtlı Üye
başlık için affınıza sığınıyorum doğru kelimeleri bir araya getiremedim.

bir senedir konuştuğum son üç aydır sevgili olduğum biri var. daha önceden görüşmüşlüğümüz var. iki hafta önce yanına gittim. kardeşiyle tanıştım, kardeşi yalnız bırakmak için memlekete gitti. sevgilimin yaşadığı yer ile memleketleri bir buçuk saat kadar mesafede.

kardeşi annesine anlatmış. annesi de tuhaf bir kadın yüz yüze tanışmak nasip olmamış olsa da duyduklarıma göre. evime döndükten sonra halim hareketim çok değişti. hayat enerjim sönmüş gibiydi. sevgilimle saçma sebeplerden kavga eder olduk.

hocanın baktığına göre mum ve kağıt yakmış kadın. oğlunun kendi seçtiği kızla evlenmesini benden soğumasını istiyormuş. geri mum yaktık. üstümden ağırlık kalktı. normale döndüm.

kadının işlem yapmaması için ya da beni sevmesi için ne yapabilirim?

origanum

Yönetici
Büyü yaptırabilirsiniz. Bu sitede büyüleri Urumhamatahayile yaptırabilirsiniz. Kendisine mesaj atın detaylar hakkında.

catxcaty

Kayıtlı Üye
büyü yaptırmak istemiyorum da sadece onunkiler bozulsun tekrar da yapamasın istiyorum. bu mümkün mü?

origanum

Yönetici
büyü yaptırmak istemiyorum da sadece onunkiler bozulsun tekrar da yapamasın istiyorum. bu mümkün mü?

Bunun adı da büyüdür. Ne sanmıştınız. Büyü bozmak demek yapılan bir büyüye karşı büyü yaptırmak demektir. Tekrar yapmasını önlemek bir başka büyüdür. Siz bir değil iki adet büyü istiyorsunuz.