Her Gece Rüya Görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar son bir kaç yıldır dikkatimi çeken konu yattığım her gece rüya görüyorum. Eskiden bu kadar sık rüya görmezdim ama artık yattığım her gece görür oldum günde 30dk uyusam bile rüya görüyorum. Çevremde ki bazı arkadaşlarım uzun zamandır rüya görmediklerini dile getiriyorlar ben ise rüya görmediğim bir gece yok.

İnternetten biraz araştırdım kalitesiz uyku sonucu rüya görülür gibi yazılar okudum ama uykularım gayet rahat ve güzel o yüzden pek mantıklı gelmedi. Bundan rahatsız olmuyorum hatta değerlendirilebilir bir şey olarak düşünüyorum ama sebebini de merak ediyorum.

Acaba neden her gece rüya görüyorum? Ve bunu nasıl değerlendirebilirim?

Şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Rüyaların klasik rüyalar grubunda yer alıyor anladığım kadarı ile ve bu nasıl değerlenir? Muhtemelen değerli rüyalar görürsen. Sürekli rüya görmeyi değerlendirme sorusu, sürekli konuşan insanın nasıl değerli konuşacağıyla eşdeğer bir soru. Güzel anlatım uzun konuşmayı değerli kılabilir. Güzel rüyalar da gösterilen bedeni ve ruhu daha iyi hale getirebilir. Eğer rüyalarına karşı bir alışkanlığın oluştuysa ve sürekli rüya görmeye devam edeceksen rüyalardaki olayları yazmaya başlayarak muzizevi senaryolar ve fikirler çıkartabilir bir çok yeni neslin yapmadığını yaparak öncülerinden yer edinebilirsin ve bir günde bu şekilde değerlendirdim dersen ki demezsin ben buradayım! :)

Gloriam

Kayıtlı Üye
Hayatının yoğun olduğu,çok düşündüğün, gelişmelerin olduğu dönemlerden geçiyorsan bilinçaltı.yani seninle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum hayatın,beyninle ilgili.sadece bilinçaltından daha fazla mesaj geliyor.ustelik bunu kafaya takman gereken bir durum yok.

Ori

Kayıtlı Üye
Her gece rüya görüyorsan çok büyük ihtimalle çoğu bilinçaltı rüyasıdır. Bunun sebebini bende bilmiyorum. Gün içinde yaşadığın olaylara ve konuşmalara dikkat etmeni öneririm. Çünkü gün içinde yaşadıkların ve duydukların rüyana giriyorsa veyahut kendi söylediklerin ve rüyanda görmek istediklerin dahil o gece rüyana giriyorsa bunun sebebini bu detaylara ilişkin aramanı tavsiye ederim.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Her gece rüya görüyorsan çok büyük ihtimalle çoğu bilinçaltı rüyasıdır. Bunun sebebini bende bilmiyorum. Gün içinde yaşadığın olaylara ve konuşmalara dikkat etmeni öneririm. Çünkü gün içinde yaşadıkların ve duydukların rüyana giriyorsa veyahut kendi söylediklerin ve rüyanda görmek istediklerin dahil o gece rüyana giriyorsa bunun sebebini bu detaylara ilişkin aramanı tavsiye ederim.
Tavsiyenize uymaya gayret göstereceğim.Siz ve gören diğer forum üyelerine diğer sorum şu;Acaba bu iyi bir şeymi yoksa nötr mü? Herhangi bir değerlendirme durumu olabilir mi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnternetteki yazılar tartışmalıdır.
Bazı yazılardada kaliteli uyku uyunduğunda rüya görüldüğü söylenir.
Bence ortada anormal bir durum yok gördükleriniz kabus olmadıktan sonra fazla kurcmalanıza da gerek yok anı yaşamaya bakın kendiliğinden gidicektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...