Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aklımdan geçen olaylar gerçekleşiyor

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Standart Aklımdan geçen olaylar gerçekleşiyor

Öncelikle merhaba
    Sürekli kafamı karıştıran olaylar oluyor, bir olayı düşünüyorum ve oluyor, düşünme derken aniden biri fısıldarmış gibi aklıma geliyor, sonrasında ise o olayı yaşıyorum. Örneğin geçen motorla giderken motora bindiğim an aklıma kaza geçireceksin gibi bir düşünce geldi ve kaza geçirdim, yaklaşık haziran ayında tendonum kesildi ve o gün sabah bu aklıma gelmişti. Buna benzer şekilde babaannem de buna benzer bir durum var. Bir arkadaşını rüyasında gördüğünü ve ona birşey olacağını düşündü ve kadın 3 gün sonra öldü. Sizce bu nedir, görüşlerinizi bekliyorum.

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Halk arasında şom ağızlılık denilen durum. Negatif düşünce ve hayatlar negatifliği çeker mutlaka.

3. 2 kişi origanum üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (27.09.2017)

Rep Puanı : 1100
    Ettiği Teşekkür
    8
    40 mesaja 74 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Alıntı tugan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba
    Sürekli kafamı karıştıran olaylar oluyor, bir olayı düşünüyorum ve oluyor, düşünme derken aniden biri fısıldarmış gibi aklıma geliyor, sonrasında ise o olayı yaşıyorum. Örneğin geçen motorla giderken motora bindiğim an aklıma kaza geçireceksin gibi bir düşünce geldi ve kaza geçirdim, yaklaşık haziran ayında tendonum kesildi ve o gün sabah bu aklıma gelmişti. Buna benzer şekilde babaannem de buna benzer bir durum var. Bir arkadaşını rüyasında gördüğünü ve ona birşey olacağını düşündü ve kadın 3 gün sonra öldü. Sizce bu nedir, görüşlerinizi bekliyorum.
    Muhtemelen sizin aklınızla alakası yoktur, ya bu bir durugörüdür ya da korktuğunuz frekansı realitede yaratıyorsunuzdur.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı origanum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halk arasında şom ağızlılık denilen durum. Negatif düşünce ve hayatlar negatifliği çeker mutlaka.
    Peki bu negatifliliği nasıl pozitife çevirebilirim veya bu negatfiliği kullanabilir miyim?

Alıntı Ajan 47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen sizin aklınızla alakası yoktur, ya bu bir durugörüdür ya da korktuğunuz frekansı realitede yaratıyorsunuzdur.
    Peki durugörü olma olasılığı varsa,durugörü yeteneğim olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Konu origanum tarafından (27.09.2017 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: arka arkaya yazılan mesajlar birleştirildi

Rep Puanı : 233
    Ettiği Teşekkür
    27
    59 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Bir kitap yazma aşamasındayım bunu her yıl yaparım ilgimi çeke bir konu bulur bir kaç bölüm yazar sonlandırır sonraki yıla yeni bir başlıkla başlarım ve nedense hiç bitirmem. Son başlığım yaratılmışlar idi. Şuan 8 milyar olabilir yeryüzünde yaşayan insan olarak fakat bu 8 milyarın aynı grupta olduğunu söylemem mümkün değil. Yaratılmışlar bu bölümde devreye giriyor. Yaratıcının özel olarak yarattığı diğerlerinden farklı özelliklere, yeteneklere sahip olan insanlardır yaratılmışlar. Diğerleri birer kopya anlaşılması da son derece basit. Benim kitabıma göre de bu tanıma son derece uygunsunuz. Kitap bir hayal ürünü değil soy geçmişimiz ve yaşantımdan öğrendiklerimle oluşturulmuş. Bu bir anım. Modern tabirlerin işine yarayacağını düşünmüyorum. Durugörü bir alternatif olmaya başlarsa bulutları yok etmeye kadar uzanır bu boş bilgiler. Anlatılanları reddetmiyorum anlatılış şekilleriyle sorunum. Soy geçmişini araştır bakalım eğer bu yaşadıklarını aile içerisinde yaşayan tek insan olsaydın muhtemelen cevap bile yazmazdım fakat ailede ki tek birey değil ve özellikle bir bayanla aynı özelliği ve benzerini taşıyorsan iyi yönde geliştirme ve yüceltme şansın hep olur. Baba taraflarıysa daha sıkıntılıdır.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı Banisteriopsis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kitap yazma aşamasındayım bunu her yıl yaparım ilgimi çeke bir konu bulur bir kaç bölüm yazar sonlandırır sonraki yıla yeni bir başlıkla başlarım ve nedense hiç bitirmem. Son başlığım yaratılmışlar idi. Şuan 8 milyar olabilir yeryüzünde yaşayan insan olarak fakat bu 8 milyarın aynı grupta olduğunu söylemem mümkün değil. Yaratılmışlar bu bölümde devreye giriyor. Yaratıcının özel olarak yarattığı diğerlerinden farklı özelliklere, yeteneklere sahip olan insanlardır yaratılmışlar. Diğerleri birer kopya anlaşılması da son derece basit. Benim kitabıma göre de bu tanıma son derece uygunsunuz. Kitap bir hayal ürünü değil soy geçmişimiz ve yaşantımdan öğrendiklerimle oluşturulmuş. Bu bir anım. Modern tabirlerin işine yarayacağını düşünmüyorum. Durugörü bir alternatif olmaya başlarsa bulutları yok etmeye kadar uzanır bu boş bilgiler. Anlatılanları reddetmiyorum anlatılış şekilleriyle sorunum. Soy geçmişini araştır bakalım eğer bu yaşadıklarını aile içerisinde yaşayan tek insan olsaydın muhtemelen cevap bile yazmazdım fakat ailede ki tek birey değil ve özellikle bir bayanla aynı özelliği ve benzerini taşıyorsan iyi yönde geliştirme ve yüceltme şansın hep olur. Baba taraflarıysa daha sıkıntılıdır.
    Dediğiniz gibi soy geçmişimi araştıracağım.Benim gibi benzer tek bildiğim babannemin anlattığına göre galiba babaannemin dedesiydi tam hatırlamıyorum,,zamanında "öyle bir şey olacak ki,at gibi koşup eşek gibi anıracak" diye günümüz arabalarını anlattığını söylerdi.Tek bildiğim bu şu anlık.

Ettiği Teşekkür
    27
    Tecrübe Puanı
    30

Daha fazlası vardır o sözlerden bizim geçmiş soylarımızdan da aktarılanlar var anneannemin nenesinin bugün için söyledikleri

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı Banisteriopsis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha fazlası vardır o sözlerden bizim geçmiş soylarımızdan da aktarılanlar var anneannemin nenesinin bugün için söyledikleri
    Yani dediğim gibi tek bildiğim bu,öğrenince soygeçmişi,ki öğrenebilirsem,gerekli olanları buraya yazacağım

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    33 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

aklına kötü bır şey getırme nötr olmaya çalış

Ettiği Teşekkür
    27
    Tecrübe Puanı
    30

Arkadaşımız aklında birden belirdiğini söylüyor aslında yani yola gidiyorum kaza yapiyim diyor da kaza yapmıyor yoldayken kaza olacağı hissiyatına kapılıyor duyusala yakın ve bu oluyor. Bu hissiyat belirdiğinde kaza yapmıyacam dersen facia olabilir. Bir çok insanın yanlış yaptığı budur aslında bahşedilen büyük bir yetenek var ve onu reddetmek ne haddimize. İlk nereden geldiğini nasıl olacağını bulmamız gerekirken direkt reddetmek hiç hoş karşılanmaz.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)