aşk büyüsü hakkında bilgisi olanlar?

xbeyazmelek

Kayıtlı Üye
Arkamdaşlar mabette bir suru formul tarif vermişler fakat kararsız kaldım kesin sonuç gösteren deneyip fayda görenler burdaki tariflerden link atabilirlermi yada söyleseniz çok ihtiyacım var gerçekten. Sevdiğim kişinin geri dönmesi için istiyorum bu arada. :(

origanum

Yönetici
Mabette verilen o bir sürü tarifin hiçbiri insanlar yapsın diye değil. Burası büyü okulu olarak kuruldu ve amacı büyücü çırakları farklı uygulamaları tek tek bulmak yerine hepsine tek elden bakabilsin (sadece eğitim amaçlı bakabilsin) diye arşiv oluşturuldu. Ama nedense her sorunu olan gelip kendisine yapabileceğini zannediyor. Defalarca uyarıyoruz meslek dışından olanları. Bunları sizin yapabilmeniz mümkün değil, hem büyücü değilsiniz gücünüz yok, bu yüzden hiçbir büyüyü başaramazsınız. Hem de sır olmaktan çıkıp yazılı ve sözlü olarak paylaşılan her uygulama çalışma gücünü yitirir, dünyanın en güçlü büyücüsü gelse başaramaz.
Tekrar uyarıyorum, arşivimizi uygulamaya kalkmayın. Bu sizin işinizin asla düzelemeyecek şekilde bozulmasına yol açmaktan başka birşey yapmaz.