Galiba çıldırıyorum?

sumesen

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar burda bu konuyu açmak ne kadar doğru bilmiyorum ama beynim kısa devre yapmak üzere sizinle dertlesmek istedim 14 gün önce kız kardeşim kayboldu 21 yaşında tüm adli mercilere başvurdum neyse kaybolduktan 5 gün sonra polislere ailemle görüşmek istemiyorum diye ifade vermiş sonra kendi imkanlarimla aramaya başladım aynı şehirde olduğumuzu öğrendim ve etrafında tehlikeli kişilerin olduğunu öğrendim 3 gün önce bir arkadaşı üstü başı perişan aç susuz bir halde görmüş ama bizi tanımadığı için haber edememiş çok uzatmayim herkes yalanlar söylemeye başladı ve ne hikmetse ben 4 gündür falan sokak sokak kardeşimi aramaya başlayınca kimse görmez duymaz oldu

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Polise tekrar gidip anlat durumu baskı gördüğü için bizi görmek istemiyor. Zor durumda acil yardıma ihtiyacı var diyin burda yazmakla zaman kaybetmeyinç

sumesen

Kayıtlı Üye
Gittim hep prosedür hep prosedür yaşı 18 den büyük olduğu için yapabileceğimiz birşey yok deyip umursamiyolar bile

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Aklımdan şöyle bir düşünce geçti. Tanımadığın birileri tarafından madde alışkanlığına başlatıldığına dair şüpheleriniz olduğunu aileniz ile birlikte kararlaştırsanız ve bu şekilde ifade verseniz polisler aramaya koyulurlar. Böyle bir durum olduğundan değil fakat şuan yaşamaya maruz kaldığıpı her ne ise en azından sonlandırılması veyahut yaşanılanları öğrenmeniz açısından faydalı olabilir. Bu yalan ihbara, ifadeye girebilir fakat şüpheli sıfatıyla vermeniz durumunda muhtemelen kötü sonuçları doğurmayabilir. Dediğim gibi aklımda uyanan bir düşünce hiç bir şey önermemekten iyidir diye düşünüyorum ve bence sizde düşünmelisiniz.

sumesen

Kayıtlı Üye
Onuda yaptım herşeyi anlattım ama yaşı 18 den büyük olduğu için umursamiyolar bile kendi tercihi değip geçiyorlar biraz daha ısrar ettiğinde tek kayıp sizin mi yok bilmem kaçta ne kayıp var vs vs gibi şeyler söylüyorlar bu ülkede sıradan vatandaş olunca herşeyin siradanlasiyor kime gitsem elim boşa çıkıyor napicam nasıl yapi cam bilmiyorum ve çok yoruldum artık gecem gündüzüme karıştı ailem per perişan

Me.

Kayıtlı Üye
duru görü veya astral seyehatle bulunabilme olasılığı var ?

sumesen

Kayıtlı Üye
Bana yardımcı olabilecek kimse yok galiba ?