İnsan eksikliklerinin farkına nasıl varabilir ?.

Ü

Üye silindi 56746

en önemli hayat tecrübemi yazmayı unutmuşum, aşk evet :) neler gördüm kendimde, ne zaaflar ne zayıflıklar... o kadar değiştim ki eski ben'e ne zaman kavuşacağım derken, aslıma döndüğümü fark ettim: buymuşum meğer. sadece riyazet, halvetle değil aşkla da insan içindeki en saklı kalmış pisliklerini "fark edebiliyor". ama aynı zamanda aşkın arındıran bir büyüsü de var, öfff güzelim konuyu romantizme bağlayacağım aşk ne güzel şey ya :D

taroh

Kayıtlı Üye
Özellikle erkekler başlarına bela gelmeden anlamıyorlar.başlarını belaya sokup öğreniyorlar.hatta beladan belaya atlayıpta şuursuz gezenlerde var.Allah o kulunuda ıslah etmiyorsa bir bildiği var.

Naden

Kayıtlı Üye
Eksiklerini insan çok iyi bilir ve fakat eleştiriye açık bir canlı olmayisimiz onlara da toz kondurmama şeklinde bir otosavunma yaratır. Zaman içinde insan eksikleri hususunda kendini kandırmaya falan başlar. Ondan sonrada eksiklerinden eksiltir. Kendi kendini oyma durumu gibi düşünün siz bunu.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Eksikliklerin farkına varmanın en güzel yöntemi bence onları bir şekilde deneyimlemektir. Tabi bunun artı ya da eksi yönleri olabilir. Göze almak gerekir.