Temel seviye enerji çalışması yöntemi

Gloriam

Kayıtlı Üye
Yöntemler bana aittir.en basitlerden,herkesin yapabileceği bir enerji çalışmamı anlatacağım.oncelikle enerjide başarılı olmak enerjiyi tanımaktır.mesela her cismin,havanin,düşüncelerin hatta hastalıkların bile bir enerjisi vardır.enerjistik,enerjiyi yönlendirme sanatıdır.bunu bilen kişi ile bilmeyen kişinin arasında bile çalışma yaparken fark olacaktır.demeye çalıştığım şey bu.herseyi basitlestirerek herkesin anlayacağı dilden anlatacağım çünkü ne yaptığını,nasıl yaptığını bilmeden başarı elde edemezsin.cok temele iniyorum yani.oncelikle zihninizde canlandirin,doğaçlama hareket edin.gozlerinizi kapatmak istiyorsanız kapatın,avcunuzu uzatmak istiyorsaniz uzatın vs.birazdan anlayacaksınız.oncelikle 5 10 dk etrafınızdaki enerjileri hissedin.enerjileri burada ben zihnimde küçük küçük beyaz tanecikler olarak canlandirirdim.sonra amacınıza uygun enerjiyi belirterek toplayın.mesela sadece pozitif,olumlu enerjilerin gelmesini isteyin,belirtin.o taneciklerden bazıları hareketlenip avuclarinizdan bedeninize girsin.bu bazılarının pozitif,olumlu olan yani amacımıza yönelik enerjiler olduğunu düşünüyoruz.10 dk civarı topladıktan sonra kendinizde yönlendirme yapacaksanız yönlendirme kısmına burada baslayacaksiniz.baskasina yonlendirecekseniz mesela ben burada topladığım enerjilerin avcumun üstünde büyük bir küre olarak toplandığını düşünürdüm,isterdim.bir iki dakika avcumuza topladıktan sonra kime göndermek istiyorsak zihnimizde bu kürenin ona gittiğini düşünüyoruz,zihnimizde fiziksel olarak onun avuçlarından içeri giriyor.kisiden izin alır,enerjiyi kabul etmesini isterseniz büyük bir artı olacaktır ancak şart değil :) şimdi yönlendirme kısmına geçiyoruz.bu kısmı amacınıza göre siz belirleyeceksiniz yani ne yapmak istiyorsanız :) ben birkaç örnekle vereyim.mesela o kürenin kişinin beyninde gezdiğini düşünerek olumsuz,bastirilmasini istediğiniz duygulara baskı kurarak bastırdığını düşünebilirsiniz.olumlu düşüncelerin on plana çıkarak mutlu,huzurlu hissetmesini isteyebilirsiniz.hasta ise o bölgedeki hastalığın negatif enerjisini kürenin toplayıp dışarı attığını düşünebilirsiniz.enerjiyi kendisine katarak dinamik,enerjik hissetmesini saglayabilirsiniz.(enerji yukseltmesi)bayago detaylidir.kendiniz geliştirin biraz yahu :) ama enerji ne yaptığını bilsin mantıksal olarak uyumlu olsun :) bu işlemleri 10 dk boyunca düşünerek yapın yalnız.uzun tutun yani.evet fazlasıyla yoracaktir çok enerji kaybı yaşamanıza sebep olacaktır ancak pratikle alışacak ve daha iyi başarı elde edeceksiniz.size oldukça güzel,etkili bir yol gösterdim.inanarak yapmanın önemini zaten anlatmama gerek yok.birkac defa deneyince yontem zaren kafaniza oturacaktir basindan sonuna kadar yapabildiginiz kadar yapin,basariya ulasacak ve kavrayacaksiniz.sorularinizi,deneyimlerinizi paylaşmanızı istiyorum.

ASCG

Kayıtlı Üye
duvardan enerji alıp tekrar duvara yumruk atmıştım duvarı çatlattım çizgi filmlerdeki gibi çok garip bir deneyimdi bu da ona benzer bir şey galiba