Demon çağırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulas149

Kayıtlı Üye
Off vallahi bu demon muhabbetleri yetti ha. Yani önceleri gülüyordum böyle hazırcılıklara ama artık sıkmaya başladı. Hafta başı nasıl demon çağırırım şeytanla anlaşma yapmak istiyorum gibi saçma salak konular açıp insanların zamanını alıyorsunuz. Demon gibi güçlü bir varlığın davet şeklini yemek tarifi ister gibi isteyemezsiniz. Teorik bir araştırma istiyorsanız Goetia adlı kitabı okuyup bilgi edinebilirsiniz. Sadece demonun sizinle iletişim kurabilmesi için gereken enerjiyi sağlamak için bile yıllarca çalışmalısınız. Bakın bu sadece onun enerjisini kaldırabilmek için. Ondan sonra bayağı masraf edip çok nadir bulunan davet araç gereçlerini edinmeli kendinizi psikolojik olarak hazırlamalı ve daha burada sayamadığım yüzlerce gerekli koşulu yerine getirmeniz gerek. Yapmanız gerekenlerin tam listesini eski bir üye sık sık paylaşıyordu bir bakın derim. Demondan ne isteyeceksiniz bilmiyorum ama şuna eminim tüm bu işlere harcayacağınız zaman,enerji ve para ile isteklerinizi kendi kendine elde edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...