Gerçeklerin ortaya çıkması için okumalar var mı ?

lilith.93

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim bir sorunum var üzerime sahte medyum tarafından iftira atıldı ve ben bir türlü kendimi aklayamıyorum bana inanan da var , sahte medyuma inanan da var ben her şeyin ortaya çıkmasını istiyorum. Bu konu beni çok yordu çünkü.. Herhangi bir okuma , dua, esma vs var mıdır acaba ? Lütfen arkadaşlar bu benim için çok önemli

origanum

Yönetici
Bunun dua ile olacağını sanacak kadar iyimsersiniz. Gerçek hayat da bunun böyle olmayacağı kadar kötü.
Bu kadar masum olmayan başka yollar bulmanız şart.

lilith.93

Kayıtlı Üye
Masum olmayan yollara girmeyi hiç düşünmedim açıkcası ama haklısınız hayat gerçekten de kötü maalesef .. Masum olmayan yollar ile ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

taroh

Kayıtlı Üye
masum olmayan yollarla ılgılı varlık çağırıp konuşturma vs olabılır yıne de varlık yaşlılık deneyımını söyler.her şeyı bılmelerı ımkansız.tabı bıze uzun süre olarak gelır mesela. 300 yaşında bırı mı daha görmuş geçırmıştır 100 yaşında bırı mı?

Silverfş

Kayıtlı Üye
İslami inanç sahibiyseniz Tarık suresini okumanızı önerebilirim . Çokkez bana yardımı olmuştur.

lilith.93

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Tarık suresi okuması yapacağım.

taroh

Kayıtlı Üye
İslami inanç sahibiyseniz Tarık suresini okumanızı önerebilirim . Çokkez bana yardımı olmuştur.
silver bilinçli olarak değilde bilinçsiz olarak okudum tarık suresi ni ve bazı gerçekler ile karşılaştım.