cinlerle ilgili bilgili kişiler lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gloriam

Kayıtlı Üye
merhabalar ben ilim sahibi biriyim.ama çok farklı sorunlarım var benliğimle ilgili.bu konularda bilgili arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler mi?bir anlatayım ve fikirlerinize ihtiyacım var.çok ciddi olaylar geçmekte başımdan..aynı zamanda savaştığım birileri var,6 ay boyunca güç toplayıp plan yaptım,azrail uykusuna yattım.sonuç vermedi.riskli bir girişimdi bende çok büyük bir zarar almadan kurtuldum.her neyse anlatacaklarım çok uzun ve meraklı değil bilgili kişileri bekliyorum..bu arada dualarla kalıcı çözüme ulaşabilmiş değilim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Nedense yaklaşık 2000 bin yıldır duaların çözüm olduğu inancı hakimde dinlerden önce yaşayan varlıklara hangi dua tesir eden ne mantık bunu cevaplar nede ilim. Herhangi birisi bilgili olduğunu söyledi ve özelden uzun uzun anlattınız ama bilgisiz olabilir. Bence eğer şahsi içerikler varsa biraz gizleyerek buradan anlatın en azından okuyanlar tamamı hakkında da bilgi ve görüş sahibi olmasalar da aralarından cevaplar verebilsinler size.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
"aynı zamanda savaştığım birileri var" Daha açık konuşun lütfen.

tuarec

Kayıtlı Üye
azrail uykusu nedir niye yapılır acıklarmısınız

Gloriam

Kayıtlı Üye
Üstü kapalı anlatmamin nedeni zaten herkese değil bilgili kişilere anlatacak olmam.sadece şuan yeniden yeni bir yol belirlemem gerektiği için bir katkı görmek umuduyla yazdım.anlayacaginiz detaylı bir şekilde herkese dillendirilecek şeyler değil.bilgili ve bilgisizi rahatlıkla ayırt ederim.azrail uykusu 4. Boyuta geçiş için kullandığım yöntemlerden biridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...