Kötlüğünü düşünen birinden nasıl kurtulabiliriz?

Rema

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar kuzenimin var kardeşleri hep onun kötülüğünü istiyor bizzat şahit olduğum hatta çok kötü davranıyorlar kıskançlık vb şeyler yapıyorlar kuzenimde artık bıkmış uzaklaştırmak istiyor kendisinden önerebileceğiniz bir şey var mıdır?

vuslt

Kayıtlı Üye
Cevap vermemek.
Susunca bırakırlar hemde yaptıklarının yanlış oldugunu anlarlar.
Onlarla hiç muhatao olmasın ama bunu tavırlı birsekilde yapmasın, Bu onlari daha cok kizdirir onların yaptigi şeyi anlamamazlliga versin yani.

boşluk1982

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kendimi baz alarak yorum yapacağım eğer ben ezilseydim onlara zarar verirdim birebir etkim olmuyor mu arkalarından ailemi dolduruşa getirirdim yahut önemli bir derslerimi var yarın ders notları yok oluverirdi kız arkadaşlarından mesajmı geldi onlar görmeden silerdim bunlar ufak şeyler fakat dikkat dağıtıcı kuzeninizin üzerindeki ilgilerini kısa süreliğine dağıtacaktır eğer çok zor durumda kalırsa kardeşlerinin arasını bozsun onları dolduruşa getirsin işe yarayacaktır oda olmazsa manipülasyon teknikleri var isterseniz linkini atabilirim otoriteyi arttırmak için kolay bir yöntemler ve risksiz bununda yardımcı olabileceğine inanıyorum saygılarımla ...

Rema

Kayıtlı Üye
Çok sağolun arkadaşlar cevaplarınız için

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bu konuyu neden burada açtınız ki? Yanlış anlamayın demiycem anlayında bu konuda size söylenecek olasılıkları zaten bir insan olarak aklınızdan geçirmiş, irade ve hissiyatınız buna benzer cevapları size vermiştir. Başa dönecek olursam bu yazılanlar dışında ne istediniz de bize anlatmadınız bu daha önemli ve sonuca götürür.