Gelen muskalar?

Ozlemmmmm

Kayıtlı Üye
Islemlerden sonra bize gelen muskalari soylendigi gibi topraga falan gommezsek ne olur? Birde buyu yapildigi an etkilemeye baslanirmi?

origanum

Yönetici
İşlem yarım kalmış olur.
40 güne kadar bir zaman içinde etkir türüne göre, yapıldığı işe, kişiye, yapana göre... Yani süre göreceli.

origanum

Yönetici
Arka arkaya yazdığınız mesajlarınızı birleştirirken dalgınlığıma geldi sildim. Cevabınızı vereyim:
Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Yani yaptırdığınız büyücünün gücüne ve kullandığı yönteme göre değişir etki şekli ve süresi. Ona sormanız gerekir en doğru cevap için.

Ozlemmmmm

Kayıtlı Üye
Oncelikle sorularima her seferinde cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. Koruma yaptiriyorum bir kisi bana durmadan buyy yapioyor korumam gelene kadar tekrar yaptirmis bakim yaptirdim fal mabedinde zaten belirtilerini anliyorum uzerimde gezen bisey var gibi. Bana cok guclu buyu bozma yontemi verebilirmisiniz kendim yapabilecegim bilenler lutfen yardimci olsun artik dayanamiyorum

origanum

Yönetici
Büyü çözmek karşı büyü yapmaktır. Yani daha etkili bir büyü yapma şeklidir ve bir büyücü değil ise kişi bunları asla yapamaz. Yapmaya kalkışması onun felaket olur zaten. Bunu sitede tonla yerde aktarmışımdır, bu yüzden detaylarını, nedenlerini açıklayamayacağım tekrar. Profesyonel birisine yaptırmanız şarttır yoksa hayatta kurtulamazsınız.

origanum

Yönetici
akar suya muskaları atın gitsin

Bunu kendinize uygulayın önce de sonra başkalarına önerin. Bilmediğiniz konular üzerinde yorum yapmayın. Burası tahmin yürütme ve fikir verme sitesi değil, bilgili olanların bilgisini konuşturacağı bir platformdur. İkidir üyelere zararlı tavsiyede bulundunuz.