Efsunlanmak ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atilla12

Kayıtlı Üye
İş
Vatan sevgisi
Tanıdığım aramın iyi olduğu birisi vardı. Adam zehirli akrep besleme gibi bi eğlencesi vardı. Ama anlamadığım şey akrepler bunu niye hiç sokmuyordu çünkü kavanozu açıp elinle akrepleri okşuyordu. İlk zamanlar eline bi koku madde sürdüğünü düşünmüştüm. Sordum bu akrepler seni ısırmıyor mu diye hayır bak şimdi dedi akrebi kavanoza elini uzatıp vurmaya başladı akrep pıstı kaldı ne hareket ediyor nede başka bi tepki veriyor evcil onlar diye dalga geçti sende sevsene dedi. Akreplere elimi uzattığımda direk kuyruğu dikti sallamaya başladı. Çektim hemen dalgamı geçiyor falan muhabbetleri geçerlerken akrebi yere koydu eli ile yeri çizdi akrep o çizginin dışıma dahi çıkmadı sordum nasıl yapıyorsun diye. Önce peygamber torunlarını sonrasında bazı insanların doğuştan allah tarafından korumasının olduğunu bazılarının ise sonradan efsunlanarak böyle bir korunmaya sahip olduğunu söyledi. Tabi aradan uzun zaman geçti ne numarası ne hiç bi şeyi kalmadı arayıp öğrenmek için başka yere taşındı. Hiç bi şekilde bulamadım. Başım sarı kız ve akreplerden aşırı derecede sıkıntıda bu olay gerçekten efsunlanarak böyle korunma olur mu bu konu hakkında forumda bilgisi olanlar bana yardım edebilecekler var mı? Herkese iyi forumlar.

origanum

Yönetici
Evet tabi ki. Özellikle Güneydoğuda yapılıyor.

Atilla12

Kayıtlı Üye
İş
Vatan sevgisi
Peki sizler bu uygulamayı yapabiliyor musunuz veya yapabilmek için ne gerekiyor yardımcı olur musunuz

Astre

Kayıtlı Üye
Acaba bu işlem akrepler dışında hangi hayvanlara yapılabilir? Kalıcı mıdır?

Atilla12

Kayıtlı Üye
İş
Vatan sevgisi
Akrep yılan sivri sinek dahi hiç bi haşere size dokunmuyor bu uygulama olduktan sonra diye biliyorum çok ihtiyacım var efsunlanmaya site yönetilerimizden yardım bekliyoruz en azından bize bilgi verirlerse çok iyi olur

Astre

Kayıtlı Üye
Yazın sinekler beni yemesin yeter (ciddiyim, fobim var). Yönetim aynı şekilde bana da ulaşırsa sevinirim, kalıcı ise yaptıracağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...