Saç ile yapilan aşk büyüsü / majisi tam uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halüsinasyon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bu siteye yeni üye oldum. Daha önce okuduğum bir uygulamanın tam tarifini bilen var mı öğrenmek istiyorum. Sevdiğinin 7 tel saçına 21 kez okunan ve yakılan bir uygulamaydı. Fakat ne okunuyordu hatırlamıyorum. Bir hafta önce üye olmadan bu sitede okumuştum. Ama üye olduktan sonra ne kadar aradıysam da o konuyu bulamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

origanum

Yönetici
İş okumak değil ki, o kelimelerin yaydığı titreşimi kişinin DNAsı olan saça ulaştırmak. Sizin o titreşimde bir enerjiniz yoksa ne okursanız okuyun. Uygulamayı bulamamanız isabet olmuş, üye olmanız bile sizi bir felaketten korumuş, bilinçli bir üyemiz asla körü körüne uygulama yapmaz. Zira buradaki uygulamaların arşiv belgesinden öte olmadığını bilir, kişilere kendi işini yapsın diye bir amaçla asla verilmemiş olduğunu da. Çünkü önemli olan yapılan işlemin şekli şemali değil yapacak olan kişinin gücüdür. Üstüne bir de yetkili kılınmış olmasıdır. Bu ikisi olmadan tüm uygulamalar sadece çalışmaz bir arşiv bilgisidir. Ayrıca bir bilgi evrensel sır olmaktan çıkarılıp paylaşıldığında çalışma gücü biter sadece arşiv olur, buradaki her uygulama örneği gibi. Her büyücü almış olduğu bunun gibi pekçok pratik uygulamanın üstüne kendinin oluşturduklarını da katıp harmanlayarak yeni bir formül oluşturur. Oluşturmayan kişi zaten birşey beceremez olacağı varsa olduğundan olur, birşey olmuşsa da. Yaptığını zannedenlerin hepsi sizi kandırıyordur, dolandırıcıdır, bir kısmı kendini bile kandırıyordur, cahildir. Sizin gibi yeni üyeler yanılıyor ve kendi göbeğini kendi keseceğine dair iyimser bir inançla araştırıp birşeyler yapıyor, yapmaya çalıştığı ise asla o istediği şey değil tabi, sadece bereketinin, sağlığının kaçması ve daha bir sürü aksilik anlamına gelen negatif enerjileri üstüne çekiyor. Böylece rahatlıkla yapılabilecek bir işi batırıyorlar, hem istedikleri iş olmuyor hem üstlerine negatif çekip hayatlarının geri kalanını zorlaştırıyorlar hem de o iş belki asla olamayacak şekilde bozuluyor ya da çok uğraş sonucu düzeltilecek hale getiriyorlar.

Halüsinasyon

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim.. evet haklısınız. şu anda sudan çıkmış bir balık gibi çırpınıyorum. kandırılmanın, kaybettiğim paraların yanı sıra bir de sevdiğimden olmak o kadar zoruma gidiyor ki.. her geçen dakika canım biraz daha yanıyor ve kendi kendime çare arıyorum.. sanki okuduklarımı uygularsam hemen olacak gibi hissediyorum. teşekkür ederim tekrar.

origanum

Yönetici
Rica ederim. O histen kurtulmayı başarırsanız hayatınız çok rahatlayacak:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...