Fincandaki çözemediğim şekil hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xalpx

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Akşam bir türk kahvesi içip fal kapattım. Kendi falıma öylesine bakmayı severim. Ancak boynuzlu şeytana yada ona benzer negatif enerji hissettiğim bir şekil var. Acaba benmi yanlış görüyorum. Fikri olan varmı?

Firdevs Taheri

Kayıtlı Üye
Hacım baktığımda içim daraldı benimde faldan anlamam ama bi' bilene sormak lazım.

taroh

Kayıtlı Üye
düşünsel resim gibi ben ilk baktığımda boynuzlu şeytanı göremedim. orta yerde dinazor gördüm.sürekli lafını dinletmek isteyen bunun için çevrenizdekilerle tartışan bir düşmanınız mı var hayatınızda.sanki hep ben doğruyum ben güzelim ben en iyisiyim diyen şeytanlaşmış biri gibi.öyle birinin baskısı hayatınızı kötü etkiliyor olabilir bende kendi kendime fal bakmayı severim kimseye zararım yok iş yerindeki çayçı kadın fal bakmasın demiş kendisi bir fincanı suya koymaktan aciz olduğu için.ayrıca hamile olduğum için fazla da kahve içmiyorum.

fako

Kayıtlı Üye
Dediklerimi direk doğru kabul etmeyin veyahut telaşa kapılmayın. Ancak birileri kirli oyunlar ve işlerle hanenizin kötülüğüne hareket ediyor diye yorumlayabilirim.

Rikosa

Kayıtlı Üye
Ben de ilk baktığımda semazen gördüm yani bence büyültülecek bir şey yok ama bilgili birilerini beklemek lazım.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Bir bakımcı olarak içinizi rahatlatmak istiyorum . Ortada kötü bir durum yok . Yakın çevrenizden pek sevmediğiniz bir bayan sizlerin yardımına ihtiyaç duyacak sıkmayın canınızı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...