Üzerlik ve Kargı Kamışı Formülü Bilen?

elemor

Kayıtlı Üye
Nette nereye baktıysam hep aynı gizemli söylemler, yok dozu aşarsan geberirsin, yok pişman olursun, yok aman haaaa. Zehir formülü istemiyoruz bilen varsa bu başlık altından veya özelden yazmasını rica ediyorum. Kargı kamışı da üzerlik tohumu da elimde mevcut. yaklaşık 1 aydır günde 1 çay kaşığı üzerlik tohumu yiyorum (kullanmıyorum yiyorum) Tohum bütün yutulduğunda çıkış kapısından aynen çıkıyor o nedenle çiğneyip bir süre de üst ve alt dudaklarla diş mineleri arasında bekletip yutuyorum.

Bugün kargı kamışını bulunca (nasıl olsa bol hem kalın hem de ince olanlardan topladım bol bol) en uç kısımlarından kemirdim biraz ve tüm özsuyunu yuttum. Zehir ve kesin ölüm üzerine o kadar çok uyarı okudum ki ne tür bir zehir olduğunu gerçekten merak ettim. Tadı bildiğimiz çimen tadı, acı değil. Hatta küçükken ormanlarda bahar ayında gürgen miydi adı bir ağacın yaprakları yeni çıktığında yenilebilecek kadar güzel olurdu onun tadını da andırıyor.

Zehir oluşu kaynatılmasından sonra mı oluyor o kısmını bilmiyorum.

Şimdi ricam gerçekten bilen ve deneyenlerden kargı kamışı ile üzerlik tohumunu birlikte kullanabileceğimiz bir formüldür.

Yazdıklarıma bakıp ta "çıktı bir cırlama" daha geçirmeyin içinizden uzun süre nefes egzersizleri yaparak Alfa ve Teta seviyesinde DMT etkisine yakın etkileri zaten elde etmiş biri olarak bu ayahuasca ve DMT etkisi arasındaki bağı merak ettiğim için denemek istiyorum.

blacklist92

Kayıtlı Üye
merhaba. kargı kamışından dmt üretemezsin. üretmeye çalışırsanda zehirlenirsin. Chacruna kullanman lazım. önce üzerlik tohumunu yiyorsun üzerlik tohumu dmt'nin yakılmasını engelliypr sonra chacruna çayı içiyorsun vücutta dmt salgılanmaya başlıyor yani ikisi birbirine bağımlı şekilde çalışıyor. denildiği gibi gerçektende ölebilirsin.

Iori

Kayıtlı Üye
Ne yazık ki doğru söylüyorlar oldukça toksik bir karışım. O yüzden dozu iyi ayarlanmalı. Bunun belli bir standartı yok kişiye uygun dozda tüketilir. Bunu da küçük bir dozla başlayıp çok çok minik miktarlarda arttırıp bulabilirsiniz. Yalnız ilk etki gördüğünüz miktarda arttırmayı bırakın. Şu da büyük bir sıkıntı her işi bu karışım halletmiyor. Bu sadece yardımcı. Önemli olan sizin çabanız. Çaba göstermeden olmadı diye kaşık kaşık eklerseniz sonuçları hiç iyi olmaz.

luna.ekn

Kayıtlı Üye
deepweb sitelerinde bulabilirsin link araştır bence

fako

Kayıtlı Üye
Artık bu formülün ulu orta verilmeyeceğini, istenmeyeceğini sitedeki bir çok kişi biliyor. Bu formüller farklı şekillerde elde ediliyor. Bu formül ile meslek olarak seans uygulayanlar var. Bir başkası bu işi profesyonel olarak yapıyorsa siz acemi halinizle ne kadar becerebilirsiniz? Ayrıca bu formüller büyük çoğunlukla bu formülün ruhsal bir takım değerlerinin olduğuna inanan kişiler tarafından öğretiliyor, elde ediliyor. Sizce bu formülü bir eğitim eşliğinde alan ve onun için atalarından kalan bir miras, ruhsal işlev gören bir ritüeli neden sizin veyahut başkasının öğrenmesi için paylaşsın? Biri için kutsal olan işlemi bir anda bende istiyorum demek hoş kaçmıyor. Kişisel bir şey değil. Savunmaya geçmenize gerek yok, gayet açık bir şekilde anlattığıma inanıyorum.

Makes

Kayıtlı Üye
Gayet net olmuş sagol kardes