Reptilianların olduğuna inanmıyorum !!!

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar reptilian var diyolar ama nedense hiç görseli yok . Nasıl timsaha benzediğini biliyorlar.nasıl internete çizimleri var? Negatif yaratıklarmış olabilir. ama timsaha benzediği nasıl iddaa ediyorlar.3.gözü açık insanlarmı gördü bilgilendirirseniz.sevinirim:hurray:

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
o gördüğün resimler reptilianları bir şekilde gören/görüşen insanların yaptıkları çizimler. zaten dikkat ettiysen tüm çizimler birbirine benziyor, yaratık aynı yaratık çünkü görenler aynı şeyi çiziyor.

Lua

Kayıtlı Üye
Farah yurdozü reptilian teorisini bulan kişi değildir, David Icke'dir.

İnanması zor bir teori, ben herşeye neden olmasın diye yaklaşanlardan olduğum için tuhaf gelmiyor, olabilir. bir gün gerçekleri anlamak ümidiyle.

PateNoS

Kayıtlı Üye
Evet dediğin gibi bilmediğimiz çok şey var fakat reptilianların olduğuna bende inanmıyorum sadece bir teoriden ibaret .

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Astralda yüksek boyutlarda değişik varlıklar gördüğünü diyenlere şahit oldum reptilianlar değil sadece benim teorimde 78bin bilinmeyen varlık var. Nasıl buna kanaat getirdin diyenler olcaktır bu bende kalsa daha iyi.

noah

Kayıtlı Üye
reptilian ismi evet David İcke tarafından ortaya atıldı lakin şamanlardan tutun Farah hanımın çalışmalarında birçok görselle bu konunun gerçekliğini ve ne kadar eskiye uzandığını görebilirsiniz. Reptilian grubu bizler gibi fizik bedene bağımlı değil zira birçok videoda farklı bedenlere çok kolay bürünebildiklerini söylüyorlar.
Gören kişilerin algılarıyla oynanmış veya beyinlerine bir çeşit sinyal gönderilerek bu fizik beden algısı algılatılmış olabilir.
Astral boyuta çıkanlar dünyada gözle görülmeyen birçok canlı göreceklerdir ki bunlar dünya boyutuyla fizik beden vasıtasıyla bağlı değillerdir. Yine cin , hayalet, hortlak, peri, koca ayak, demon gibi birçok tabir vardır ki artık günümüzde fenomen halini almıştır.
Gözle görmek veya görmemek meselesi zaten bu tarz çalışmaların temelini oluşturmaz. Materyalizmin ötesinde şeyler bunlar..
Saygılar.

NoRules

Kayıtlı Üye
Selamlar... Genel olarak en çok kullandığım yöntem şu; hakkında bir şeyler okuduğum tüm teorileri bir araya toplar ve aralarında bağ kurmaya çalışırım. Bu bağlamda dışarıda kalanlara daha bir şüphe ile yaklaşırım.

bu arada konuyu açan arkadaş, spesifik bir tepki gösterir gibi, konu başlığının sonuna üç ünlem koymana gerek yoktu. Sana zorla inan diyen yok zira.

Seuta

Kayıtlı Üye
Olabilir evren büyük hatta cografyamizda şahmeran efsanesi bile var neden neptilian efsanesi olmasın.

Ori

Kayıtlı Üye
Devir değişti.. Allah bilir ne mutasyonlar gerçekleşiyordur şunları yazarken. O yüzden şuan yoksa bile olmayacağı anlamına gelmez. Kesin konuşmamak gerek..

kola

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar reptilian var diyolar ama nedense hiç görseli yok . Nasıl timsaha benzediğini biliyorlar.nasıl internete çizimleri var? Negatif yaratıklarmış olabilir. ama timsaha benzediği nasıl iddaa ediyorlar.3.gözü açık insanlarmı gördü bilgilendirirseniz.sevinirim:hurray:
eğer gerçekten görmek istiyosan birazda paran ve cesaretin varsa vietnamdaki son dong mağarasına gidebilirsin kendi gözlerinle gör varmıymış yokmuymuş

asterix

Kayıtlı Üye
Bir şeyi görmediklerine inanıyorsan nasıl yok dersin yok demek var demenin zıt eşdeğeridir ,sen var yada yok olduğuna bilemeyiz diyebilirsin ancak ,bence varlar ve dünyanın başına 300 bin yıldır bela olmuşlardır,yeryüzü onların çiftliğidir bütün büyü vs ritüelelrin kökeninde onlar vardır karanlık negatif yıkıcı kanadı temsil ederler,yaratıcı denge için onlara izin vermektedir onlarda kendilerince yaratıcıya hizmet ediyorlar köleliştirmek kullanmak sömürmek onların temel işlevidir,duyguları yok zekalrı çok yüksektir biz onların yanında neandertaller seviyesinde olduğumuzu söylüyor pozirif kaynaklar,bu sürüngenler özgür iradeye saygı duymazlar her türlü tecavüzü meşru görürler.Bunlar bir kaç kişinin uydurması değildir kaçırılma sonrası gören yüzlerce binlerce tanık vardır biraz araştırın,yanılmıyorsam dünya nüfusunun & 4 kaçırılmış ve çip takılmıştır,kayıp çocukların bir kısmı bunlara ait ,oraganları alıyorlar maalesef.Durumun farkına varinki kendinizi koruyun.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Arkeolojik kazılarda insan dna sı taşımayan, dünya dışı diye tanımlandırılan bir sürü tür bulunuyor. Reptilianlar hakkındaki araştırmalarım neticesinde, insan ırkı dünyada var olmadan binlerce yıl önce gezegenimizde yaşadıkları kanısına ulaştım. Yerin kilometrelerce altında yaşadıkları ve insanımsı ihtiyaçları olmadıkları için nadir görülüyorlar. 51.bölgede bunların insanlarla biyolojik karma deneyleri yapılıyorken, inanıp inanmamak kendi irademize kalmış...

sasr

Kayıtlı Üye
Ne tür canlılar var bu dünya üzerinde bunlar mı olmayacak. Tek düşünebilen canlı biz değiliz.

omg

Kayıtlı Üye
var küçükken gördüm insan kılığına giriyolardi ama aslinda yeşil reptilian

Ü

Üye silindi 58480

Orumcek deyince 55 bin cesidi var
Kus deyince 100 lerce turu var
Balik dedin mi 1000 lerce turevi mevcut. Hamsisinden tut Hz. Yunusu yutan duygusal ve zeki olan turlerine kadar envasi cesidi var.

Gunde 4 saat belgesel izleyen insan sadece belli canlilari gozlemleyebilir. 15-20 cesit canlidan oteye gecmez. Geri kalanlari pesinen kabul ederiz.
Reptilyanlardan kasit her ne ise o kasti ispatlayan canli varliklar da illa vardir.

Ü

Üye silindi 62166

Reptile diye mortal kombatta bir karakter var. aklıma orası geldi Gerçekte var mı yok mu bilmiyorum?

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Bence varlar. Ama inanilmaz bir bilgi kirliliği var. Okudukça kafan karışır. Ezoterik bir suru sey icice, bir bakmışsın ufolojiye, oradan arkeolojiye, oradan mitolojilere savrulmuşsun.

Bir de mesajın bir yorumdan ziyade tepkisel gibi, öyle sezdim ya da. Sanki "reptilian denen olayı kabul etmek istemiyorum" algısı edindim. Mesele buysa, bunları düşünmek araştırmak zorunda değilsin. Ve tavsiye de etmem. Geceleri kafayı yatağa rahat koyabilmek lazım, zaten hayat yorucu.