Reptilianların olduğuna inanmıyorum !!!

Taykel

Kayıtlı Üye
Aramızda dolaşan insan kılığına girebilen teknolojisi bizden çok ilerde olan varlıklar olabilir.

DüşünenAdam

Kayıtlı Üye
ferah yurdozunun facebook profiline bakarsanız istanbulda seinerler buluşmalar düzenliyor gidin bizzat sorun

birdgarden

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar reptilian var diyolar ama nedense hiç görseli yok . Nasıl timsaha benzediğini biliyorlar.nasıl internete çizimleri var? Negatif yaratıklarmış olabilir. ama timsaha benzediği nasıl iddaa ediyorlar.3.gözü açık insanlarmı gördü bilgilendirirseniz.sevinirim:hurray:
Başka formlar var sümer kaynaklarında reptilian büyük ihtimal savaş olduğu yazılmış hatta bu formda bunun hikayesi var anu anlatıyor oraya bakın bizden başka formlar var yalnız değiliz ben bunu mistik fantastik bulmuyorum sadece sluietleri değişik olabilir bizden farklı olabilir bizde bir beyit var eskiler söyler dünya 18.000 alem diye ben köylere gittiğim zaman başka formlar hissi geliyor farklı enerjiler hissediyorum özellikle dağlık köylerde.

Retro

Kayıtlı Üye
Reptilyanlar var.

Adını da soğuk kanlı (yani mavi kanlı) hayvanlardan alıyor bu ironik tabir.

Yılanların, timsahların, komodo ejderlerinin belgesellerini açın izleyin.

Herhangi bir sıcak kanlı yırtıcıdan çok daha değişik karakteristik özelliklere sahip olduklarını görürsünüz.

Sıcak kanlı hayvanlar yavrularına dürtüsel bir şevkat koruma hissi ile bağlıdırlar. Soğuk kanlı hayvanlarda bu olmadığı için yavrularını nesne olarak görürler ve ensest özelliği göstererek onları yerler.

Sıcak kanlı hayvanlar besin zincirinde dezavantajlı bir duruma düştükleri zaman acı çekip üzülürler. Yas tutarlar ve hatta ağlarlar. Soğuk kanlı hayvanlarda bu gözlemlemlnmez, onlar asla hissetmezlez. Çekiçle üstlerine de vursan, elektrikli testere ile bir timsahı ortadan da kessen, gözü önünde yavrularını da öldürsen hissetmezler. Sahiplenme, aidiyet, fedakarlık ve koruma duyguları yoktur. Bu da insani özelliklere çevrildiğinde, kovulmuş şeytan (yani ait hissetme veya bütünün parçası olma bilincini tamamen yitirmiş) bir formda hayat bulur.

Reptilyanları bu tip narsistik özellikler göreren insanlar içinde aramak lazımdır.

Son düzenleme:

birdgarden

Kayıtlı Üye
Reptilyanlar var.

Adını da soğuk kanlı (yani mavi kanlı) hayvanlardan alıyor bu ironik tabir.

Yılanların, timsahların, komodo ejderlerinin belgesellerini açın izleyin.

Herhangi bir sıcak kanlı yırtıcıdan çok daha değişik karakteristik özelliklere sahip olduklarını görürsünüz.

Sıcak kanlı hayvanlar yavrularına dürtüsel bir şevkat koruma hissi ile bağlıdırlar. Soğuk kanlı hayvanlarda bu olmadığı için yavrularını nesne olarak görürler ve ensest özelliği göstererek onları yerler.

Sıcak kanlı hayvanlar besin zincirinde dezavantajlı bir duruma düştükleri zaman acı çekip üzülürler. Yas tutarlar ve hatta ağlarlar. Soğuk kanlı hayvanlarda bu gözlemlemlnmez, onlar asla hissetmezlez. Çekiçle üstlerine de vursan, elektrikli testere ile bir timsahı ortadan da kessen, gözü önünde yavrularını da öldürsen hissetmezler. Sahiplenme, aidiyet, fedakarlık ve koruma duyguları yoktur. Bu da insani özelliklere çevrildiğinde, kovulmuş şeytan (yani ait hissetme veya bütünün parçası olma bilincini tamamen yitirmiş) bir formda hayat bulur.

Reptilyanları bu tip narsistik özellikler göreren insanlar içinde aramak lazımdır.
mavi kan olayını aristokrat kesim içinde söyleniyor böyle bir şey var farazimi gerçekmi uzmanlar daha iyi bilirde dünyada başka gezegenlerde yalnız değiliz belkide bize görünüyorlar biz bilmiyoruz çok alakasız gelebilir belki haberci rüyalar işaretlerinde bizi izleyen formlardan geldiğini düşünüyorum belki bilinçaltı üst benlik başka bişrşeyde olabilir kesin ispat hiçbir zaman yok insan bunları düşününde şizofrence paranokyak ça geliyor azıcık mantığı aradan çekip olabilir diyorum kendi şahsıma.