birini unutmak için insan kendisine büyü yaptırabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackendays

Kayıtlı Üye
Evet internette unutma büyüsü diye bir şey gördüm ancak aslı astarını bilmediğim icin yazmadan kalkısmak istemedim okuduğum kadarıyla eski sevgiliyi unutmak tamamen aklından cıkarmak icin fotoğrafını yastığın altına alıp 7 gün uyuyorsun kendi fotoğraflarını ise ondan en uzak yere koyuyorsun 7 gün boyubca sanırım sonra bi tabak üzerine ağac dibine eski sevgilinin fotoğrafı üzerine kendi fotoğrafın mum ve muma iğne batırıyorsun batırdıktan sonra mumun erimesini bekleyip tabakla beraber gömüyormussunuz 7 ihlasla beraber ancak gömdükten sonra asla arkaya bakmamak gerekliymiş bana bu sanki daha cok ayırma için gibi geldi bilemedim cok sacma tarafları var,

kendimize böyle bişeyler yapmak mümkünmüdür eğer birini unutmak icin her yolu denediysek ve olmuyorsa

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Sosyal medyadan silin tamamen.Hatta telefonu az kullanmaya bakın.Ya da pc yi..
İlk ay : Zorlanacaksınız. İstediğiniz kadar acı çekip ağlayın ki içinize atmış olmayın. Yavaş yavaş istemdışı azalacaktır zaten.
İkinci ay: Biraz fakındalık gelicek. İster istemez başka şeylere odaklanacaksınız. Yavaş yavaş düzeleceksiniz.
Üçüncü ay: Bakacaksınız yavaş yavaş acı etkisi geçmiş. Farklı şeyler olmuş hayatınızda. Kızgın değilsiniz. Ama bir şey de kalmamış gibi..
Bu süreci esneyip genişletmek size kalmış. İnanın unutmaktan ziyade objektif şekilde ilişkiyi yorumlamak ve bazı gerçekleri kabul etmek size fayda sağlayacaktır. O zaman içiniz rahat olacaktır. Hayatınıza bakacaksınız. Benim gibi 3 4 yıl sürecekse tek tavsiyem psikologa gidin. Çünkü bitmiş bir şeyin acısını yaşayarak o kıymetli zamanınızı harcamak daha acı..Her karşılaşma durumunda da nüksedebilir..

beco06288

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim kardeşim eşimle boşanma boşanalı dah 1 hafta oldu nasıl dayanırım bilmiyorum ama tavsiyene uyacam inşallah

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Birisini unutmak için büyü yapmaya gerek yok.Herkezin yapabileceği bilinçaltı teknikleri ile ayrıldığımız kişiyi unutmak mümkündür.Misal eft gibi.Ancak büyü yapmayı seçecekseniz siz yapmayın uzman birisine yaptırın.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bir şeyde ben ekleyeyim ;eğer kararınız kesin ise eşinizin veya sevgilinizin size ulaşabileceği bütün yollarıda kapatın ,çünkü bazen taraflar karşı tarafa durmadan kendini hatırlatacak davranışlarda olabiliyorlar .Unutmak için ayrıca hipnoz yöntemide kullanılıyordu yanlış hatırlamıyorsam bir araştırın derim umarım herşey yoluna girer hayatınızda :)

blackendays

Kayıtlı Üye
Sosyal medyadan silin tamamen.Hatta telefonu az kullanmaya bakın.Ya da pc yi..
İlk ay : Zorlanacaksınız. İstediğiniz kadar acı çekip ağlayın ki içinize atmış olmayın. Yavaş yavaş istemdışı azalacaktır zaten.
İkinci ay: Biraz fakındalık gelicek. İster istemez başka şeylere odaklanacaksınız. Yavaş yavaş düzeleceksiniz.
Üçüncü ay: Bakacaksınız yavaş yavaş acı etkisi geçmiş. Farklı şeyler olmuş hayatınızda. Kızgın değilsiniz. Ama bir şey de kalmamış gibi..
Bu süreci esneyip genişletmek size kalmış. İnanın unutmaktan ziyade objektif şekilde ilişkiyi yorumlamak ve bazı gerçekleri kabul etmek size fayda sağlayacaktır. O zaman içiniz rahat olacaktır. Hayatınıza bakacaksınız. Benim gibi 3 4 yıl sürecekse tek tavsiyem psikologa gidin. Çünkü bitmiş bir şeyin acısını yaşayarak o kıymetli zamanınızı harcamak daha acı..Her karşılaşma durumunda da nüksedebilir..

15 ay oldu, ilk 8-9 ay ölü gibiydim anksiyetem başladı karsı tarafın bana yaptığı haksızlıklar ve bunu haketmemiş olmamdan dolayı elimden hiç bir şey gelmiyor ve buna deli oluyordum karsı taraf tabiki daha sonra kendine birini buldu ve hayatını cizdi ben sanki hep bıraktığı yerde gibiydim, elimden birşey gelmemesinin hırsı beni yedi bitirdi diyebilirim asırı hırslı insanımdır.. Obsesiflik mi bu durumum diye psikologlara gittim terapi aldım,sadece içimde kalan konusulamadık cok sey oldugu icin bunların beni böyle yaptığını söylediler.. Majisyen bulmustum zaten geri getirme calısmaları için o da daha sonra bu adama ne yaparsak yapalım tutmaz aradan süre geçtiği icin dedi, ben buna inanmıyorum tabiki belki onun ilimi oraya kadardır,nedense bir türlü yardımcı olmasına ikna edemedim..
Ama hayatım zehir oldu, kendisinden haber almııyorum zaten aldığım zaman o kadar kötü oluyorum ki, en son böyle bir şey denemeye karar verdim arastırıyorum suanda

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hislerinizi anlıyorum ve çareyi büyüde (bu anlamda yani unutmak için)bulmaya çalışmanızada saygı duyuyorum.Ancak inanın uğraştığınıza değmez.Kendinize hiç içine girmediğiniz yepyeni uğraşlar bulun.Odagınızı değiştirir en azından.Tez zamanda unutmanızı dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...