bana yapıldığı söylenen büyü hakkında

taroh

Kayıtlı Üye
bulunduğum çevrede ehli hoca ile şarlatanı ayırmak çok zor.bunu baştan söyleyeyim.Daha önce bakım yapan ulaşmam imkansız bir abi ile ve yakınımda ulaşabileceğim.bir bayan hafız arasında kaldım ikisi de bakım yapıyordu.bakım yapan abi dua tavsiye ediyordu ve tılsım vb gönderme durumu yoktu.bayan hafız ise ulaşabileceğim bir yerde olduğu için dua tılsım alabiliyordum.bayan hafızla tanışıklığım daha eski( bayan hafızda şeker hastalığı var).evlenmeden önce birini severken ona bakım yaptırmaya gidiyordum.o da sevdiğim kişinin hep çevresinde başka kızlar var onlar onun ilgisi çekiyor diyordu. benim aşkım derinleştikçe derinleşiyordu onun dediği uygulamaları yaptıkça.psikolojim bozuldu.bipolar rahatsızlığına yakalandım.çok ağır değil fakat bitmiş de değil bi yerlerde pusuda gibi bu hastalık.neyse çok sevdiğim dediğim kişi bana cevap vermedi vazgeçmek zorunda kaldım.belli süre sonra da başkası ile evlendim.eşimin ailesi paraya tapıyorlar kocamı mal gibi kullanıp kaynımı yetiştirmeye çalışıyorlar.sanki tek evlatları kaynım.kocam karşı çıksa kpeder tehdit edip duruyor.neyse kocam da değişik bir insan öyle idare ederken.zaten arkadaş delisi kocam 2 lere kadar eve gelmemeye başladı.strese girmeye ve vücudum strese tepki vermeye başladı(oturup konuşmam karşıma almamın hiçbir faydasını görmedim).anasına babasına şikayet anladığınız üzere boş onlara para getirsin mal gibi çalışsında kocam naparsa yapsın modundalar ikisi de.Allah beter etsin ikisini de hani kahhariye uygulamaları sanki böyle insanlar için yazılmış.tabi genelinde iş kocamda bitiyorda.(zamanında bayan hafızdan duada almıştım kocamın eve bağlanması için havascı bir abim o kadının yazım zamanında hata var ondan ne aldıysan at dedi).öncesinde havas sitelerinden bir kaç erkek hocaya bakım yaptırdım birbirlerine yakın şeyler söylediler.bir abi haric erkek hocalar büyüde hem fikirdi .bayan hafıza gittim.Bayan hafıza büyü var dedim.oda evet 6 ay önce yaptırılmış.kaynana çok cadı o yapmış sen kocanı dinle elinde ne varsa ver diye dedi. hepsi çok merak ediyorlar.kafalarına göre bir yerde yemek pişer hepsi babasına verir parayı onlar da keselerini doldururlar.ufak ergen kocaya kaçan biri olsam öyle yapacakları kesinde 32 yaşında lisans mezunu bir kadına öyle yapmaya çalışmaları sıkardı biraz.o yüzden başka yollarla mı bunu elde etmek istiyorlar artık.bu sefer hafız kadının verdiği uygulama vs ler iyi geldi. hamileyim de .bu zamana kadar çocuğumuz olacağını söylerdi doktorlar fakat bir türlü olamıyordu.benim kafama takılan en büyük soru.bakım olduğu için yakın olsa da söylenenler birebir tutmuyor.ayrıca hep bende kocamda ağır nazar olmuştur.ağır nazar büyüyü taklit edip büyü çözme uygulamaları ile mi tedavi ediliyor.iç sesim büyü olmayabilir diyor fakat büyü bozma uygulamaları iyi gelmiş oldu.eşim hakkında tek bayan hafız eşin doğunca dışkısından yediği için büyülerin tamamı tutmuyor dedi.hayat hikayemi yazdım çünkü sorum için lazımdı.

oglak

Banlı Kullanıcı
zamanında bayan hafızdan duada almıştım kocamın eve bağlanması için havascı bir abim o kadının yazım zamanında hata var ondan ne aldıysan at dedi

Bu kısmı internette çok görüyorum. O uygulama çalışmaz, yazım hatası var diye. Ne de olsa çalıştığının/çalışmadığının kanıtı yok.

Şahsi fikrim havas, büyü vs (adı ne olursa olsun) ile uğraşanlar hırs yapıyorlar ; siz onlar için bir müşterisiniz. Müşteri kaybetmek istemiyorlar. Birde tonla para isterler. Bu kişilere mümkün olduğu kadar gitmeyin. Çare Allah'tandır.

Bakımcı, uygulamacı değilim. İnternette Enfal 63 ayetinin karı koca ilişkisi için okunması helal sayılabilir (büyü değildir) denilmiş.

Belkide kocanızın karakteri böyledir.

taroh

Kayıtlı Üye
Bu kısmı internette çok görüyorum. O uygulama çalışmaz, yazım hatası var diye. Ne de olsa çalıştığının/çalışmadığının kanıtı yok.
Şahsi fikrim havas, büyü vs (adı ne olursa olsun) ile uğraşanlar hırs yapıyorlar ; siz onlar için bir müşterisiniz. Müşteri kaybetmek istemiyorlar. Birde tonla para isterler. Bu kişilere mümkün olduğu kadar gitmeyin. Çare Allah'tandır.Bakımcı, uygulamacı değilim. İnternette Enfal 63 ayetinin karı koca ilişkisi için okunması helal sayılabilir (büyü değildir) denilmiş.Belkide kocanızın karakteri böyledir.
o abiden yazılı muska vb almadım böyle dediğinde bana onunki işe yaramaz dur şunu göndereyim demedi.öyle bir konumda değildi bakım yaptığını biliyordum tek.internet ortamında aynı büyüyü gördüğünü söyleyen hocalarda bana muska yazmadı ve onun için para istemedi.benim tek para verdiğim buradaki bayn hafızdı.psikolojik bir rahatsızlığım var ama normal zamanlarda pusuda bekliyor.bu varlık vb lerin ruhum hasaslaştığında harekete geçtiğini de düşünüyorum.şu zamana kadar uyanık gözümle bir varlık görmedim.kocamın karakterinde de var kendini mükemmel zannediyor ama zor biri orjinal biri bi benzeri yok.Alkol sigara yok yine de Allah ıslah etmeli.evli ve mutlu bir yuva istiyorssa bana yıkmamalı diyorum ya karşıma aldım arkadaşları konuşmuş bana anlattığına göre gözümün önünde de konuşuyor inadına hata yapıyor gibi bi halleri var.anneler evlatlarını severler ama annesi gibi bir kadın bile onla uğraşmak istemez.

Beylane

Kayıtlı Üye
Büyü varsa kanıtlasın büyüde etkili olan varlgı cagırıp konustursun ehil hocaysa yapar eger yapamaz ise başka hoca bul

Lua

Kayıtlı Üye
Neden bu kadar şiddetli bir şekilde büyüye bağlıyorsunuz tüm ilişki bozukluklarını ?

diğer alternatifleri nasıl elediniz? eşiniz eskiden böyle değildi sonradan mı böyle oldu?

taroh

Kayıtlı Üye
Neden bu kadar şiddetli bir şekilde büyüye bağlıyorsunuz tüm ilişki bozukluklarını ?

diğer alternatifleri nasıl elediniz? eşiniz eskiden böyle değildi sonradan mı böyle oldu?
bazı ınsanların evlenınce bu kadar olacağını bılemezsınız.belkı o da bu kadar sorumsuz olacağını zannetmıyordu.bazen kendı huylarından da nefret ettığını duşunuyorum.ama o kendıne çözüm bulamazken ben heba oluyorum.

oglak

Banlı Kullanıcı
Siz onun bir huyunu beğendiniz evlenmeden önce. Daha sonra size bu fazla gelmeye başladı belkide.

taroh

Kayıtlı Üye
Siz onun bir huyunu beğendiniz evlenmeden önce. Daha sonra size bu fazla gelmeye başladı belkide.
evlilik sürecimiz baya hızlı gelişti fakat ben baştan beri büyük beklentiler ile onla bir birlikteliğe girmemiştim.dediğim gibi de oldu.vicdanen rahat olduğum nokta kendim seçtim biri benim beynimi yıkayıp yada baskı yapıp evlen diye önüme koymadı.ayrıca evim en son en güzel şekilde döşenmiş eşyalı filan gibi pek beklenti içine giremedim ilk eşya alamadık bir seneyi geçik kayınvalidemin eskileri üstünde oturdum.tabi durumları olduğu halde böyle yaptıllar bu da onların rezilliği tüm cahil insanlar gibi kendilerinin en mükemmel insanlar olduklarını düşünüyorlar.

taroh

Kayıtlı Üye
bu sabah yarı uyanık şekilde uyandım rüyadan yeni kalkmıştım sıcaktan pencerelerimiz açık.dışarda koşan evde koşmuş gibi sesi geliyor.o yarım uyanıklıkla mutfakta birilerinin lastik terlikle koşup ses çıkardığını düşündüm aha dedim eve hırsız girdi. döndüm kafamı çaktırmadan sonra ses kesildi gibi oldu oturma oadından gibi geldi bana biz kıpırdayınca kesildi.dediğim gibi dışardan birinin kapı önünde koşmasından da olabilir. sonra saatimin alarmı çaldı kalktim işe gittim. hiçkimse hiç bişey görmedim bilmiyorum dışarıda da birşey göremedim seslerin kesilmesinden 15 dakika sonra filan uyanmışımdır.