Başkalarının duymadığı kokuların anlamı ne ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sainab

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Koku konusunda biraz hassas birisiyim.. Şöyle ki; bir koku alıyorum, ama etrafımdakiler o kokuyu almadıklarını söylüyorlar. Çok sık olan bir durum değil, çok kötü diye tanımlayamayacağım ama kesinlikle rahatsız edici bir durum. Bu konuda şöyle bir yorum yapan oldu. Benim çok yakınım olan birilerinin benim hakkımda ki kötü düşüncelerini rahatsız edici koku olarak hissediyormuşum? Detaylı bir bilgisi olan varsa açıklarsa sevinirim. Bu konu hakkında fikrinizi almak istedim. Gerçekten böyle bir durum mümkün mü?

AsBesT

Kayıtlı Üye
Eğer bahsettiğiniz kokular yanık kokusu ise beyin tümörü belirtisi olabilir.

taroh

Kayıtlı Üye
sizi korkutmak istemem ama arkadaşın dediği gibi bazı kanser tümör vakalarında kişi her şeyin kokusunu alabiliyor.

Sainab

Kayıtlı Üye
Yanık kokusu gibi değil, daha çok çürük kokusu ya da yosun gibi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hisleri koku olarak alman mümkün olabilir ben de bazen sezgilerimi koku olarak hissediyorum.

nil73xx

Kayıtlı Üye
aynı şey bende de olmuştu sürekli toz kokusu alıyordum.kulak burun boğaza gittim sıkıntı burnumda mı diye düşünerek..doktor hiçbir şeyin yok dedi.sorun devam edince dahiliye gittim.antidepresan verdi o da ve ilk haptan sonra geçti sıkıntım.hala da tuhaf gelir bu durum çünkü o kadar net toz kokusu alıyordum ki sanki yanımdan kocaman bir kamyon geçmiş tozu dumana katmış gibi.ve tek bir ilaçla sona erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...