Sevdiğim kişi tarafından aldatıldım, kullanıldım, terkedildim, intikam isteği içindey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bahtsız1989

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar bu siteyi tesadüfen buldum çünkü çaresizce arayış içindeyim hikayemi kısaca anlatayım gecen yıl haziran ayında birine aşık oldum çok sevdim çok güvendim bana eşiyle ayrıldığını sadece resmiyette bitemediğini söylemişti sonuç olarak inandım çok sevdim başı beladaydı çok borcu vardı evimi dükkanımı arabamı verdim sadece onu kurtarmak istiyordum vermesem öldüreceklerdi bu şekilde ilişkimiz 10 ay sürdü boşanma davasının devam ettiğini sanıyordum bu arada 24 saat birlikteyiz telefonu ortada o kadar güceniyorumki tüm ailemle tanıştı herşey mükemmel 2 ay önce bir telefon geldi arayan eşiydi kocasıyla ayrılmadıklarını çok salak olduğumu gülerek söylüyordu bunu aşkıma söyledim bu ne demek dedim oda ayrılmadıklarını itiraf etti ve bana güvenmeseydin dedi dünya başıma yıkıldı bu arada küçük bir oğlum var eşim 2 yıl önce vefat etti o kişiye baba diyor sonuc 2 ay önce ayrıldık terk etti yani şimdi gözümün önünde mutlu mesut yaşıyorlar ben kullanıldım sevdim inandim şuan kimsenin yüzüne bakamıyorum maddi manevi bittim ve yardım edecek kimsem Yok ne olur bana yardım edin ne yapabilirim bana plan kurdular hayallerimle oynadılar ben bu oyunu tersine çevirmek istiyorum yapabilirmiyim

alexisis

Kayıtlı Üye
Benm esim olacak serefsiz de her onune cikan kadina ayni seyleri soyleyip, yatip kalkip basindan def ediyor, genel taktikleridir... Ne diyeyim gecmis olsun... Hayat tecrubesi olarak dusunun...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Saf olmanın sonucunda bir yardım mı istiyorsun? Yaşının geç olduğunu düşünmüyorum fakat yaptığın hataları buradaki insanlara mı anlatıyosun? Ne konuda yardım istiyorsun? En üstün görevin olan kendini hiçe sayıp bir insana her şeyini vermişsin şimdi gerimi almak istiyorsun yoksa saflığın sonucunda her şeyini verdiğin insanın sana dönmesini mi? Konu aynı yere çıkıyor da yaşanan her şeyin sorumlusu yine sensin. Ya geçmişi kapat yeni bir sayfa aç yada geçmişinle yaşa ondan bundan yardım iste daha kötü hale gel. Yani devam edebilirsin bu şekilde bir gün faydası olursa bu yaptıklarının lütfen bize de söyle bizde yapalım diğer herkes gibi.

porsuk

Kayıtlı Üye
Merhaba sakın bu tarz büyüler ile uğraşmayın. Başınıza daha fazla bela alırsınız. Çocuğum var diyorsunuz. Bari onu düşünün kimsenin ahı kimsede kalmaz. Hayat kısa size Yaradana sığının. O gereğini yapar.

Mithra

Kayıtlı Üye
İki yol var
-İlki suç duyurusunda bulunmak dolandırıcılık, organize edilmiş suçlar vs.
-İkinci yol oyuna karşılık daha büyük oyun ve bu oyun riskli dolandırıcıyı dolandırmak.İlk yol daha güvenli ve tehlikesiz daha kısa sürer.Bu kişiler çete veya organize olmuş kişiler olmalı sizde önlerine yem atın sizin tanıdığınız oyunculuk yapabilen ve yalan atabilen biri olmalı ki ava çıkarken avlanmak var.Aynı klişe şeyleri bu kişiye de yapmaya çalışacaktır.Çünkü bu kişi umut taciri yalan atmasını beceribilen ve yalanı sezebilen biri, kendince kandırabileceği maddi anlamda iyi olan kişilere ilgileniyor .Gerisi kombinasyon ve olasılık size kalmış birşey buda zaman, emek ve maddiyat gerekli.Bana kalırsa ilk yolla devam edin.

Bahtsız1989

Kayıtlı Üye
Cevap veren herkese teşekkür ederim eleştiren arkadas ben bilincindeyim yaptığım hatanın ama keşkeler birşeyi değiştirmiyor ayrıca bana gelsin mutlu olalım demedim bu saatten sonra ben o insana nasıl güvenirim ?? İnsan okuyunca bir insan nasıl bu kadar kör olabilir diyorsunuz emin olun biri yazsa bende aynı tepkiyi veririm ama hayat bazen bizim planladığımız gibi olmuyor malesef ilk önce babacığımı kaybettim sonra annemi sonra eşimi ufacık evladımla kaldım bir boşluğa düştüm onun bir cocugun babasının elinden tutup giderken nasıl imrenerek baktığını gördüm belki tutunacak bir dal aradım manevi bir destek ama sizde haklısınız niye böyle bir soru sordum bilmiyorum kendim ettim cezasınıda ben çekmeliyim cevap veren herkese teşekkür ediyorum çok güzel bir siteydi bize sunan herkesin ellerine sağlık sağlıcakla kalın

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Oturdukları yeri biliyorsan kolu komşularıyla konuş mahallelerinde adları çıksın.:sifone: En azından bir avukata danış hukuk sitelerine de yazabilirsin bilgi verirler en azından hukuk yolunda gidersen. Rızanla da vermiş olsan belki bir yolu vardır yada en azından yalan söyle beni çocuğumla tehdit etti ve neyim varsa aldı dersin.Bu adamlarla dürüstçe hiçbir şekilde hakkını alamazsın onlar gibi yalancı olmak lazım :) Umarım hayatında iyi bir insana denk gelirsin..

Bahtsız1989

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ben denedim adreslerini bile biliyorum ama malesef hukuken yapılacak birşey yokmuş avukata gittim ama hiç birşey tutturamazsın dedi

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Çok ama çok üzdü beni bu durumunuz. Suriyeli bir kadın vardı aynı şekilde dolandırıyodu milleti buda onun gibiymiş. Elimden keşke birşey gelseydi ama hukuki sağlam bir avukatla bence tüm zararınızı geri alabilirsiniz. Onun dışında hadi ona zarar bari böyle veririm diyip büyüye sakın ama sakın başvurmayın. Yine zararlı siz çıkarsınız birde maddi manevi güçsüz haldesiniz varlıklar güçsüz iradeye daha çabuk zuhur edip daha kötü diplere sizi sokabilir.. Sizin şu aşamada tek yapmanız gereken sitemizdeki huzur ve vs diğer dualar vs uygulamalarla hayatınıza yön verip ışık tutmanız.. Sevgi ve huzurla kalın.

Lua

Kayıtlı Üye
Hatalarınızın sonucunu çekiyorsunuz metanetli olun ve unutun.Resmi olarak boşanmamış insanlarla birlikte olmamayı öğrendiniz. Daha da önemlisi kendi bileğinizle kazandığınız malınızı mülkünüzü başkasına yedirmemeyi öğrenmiş oldunuz. Seven insan iki elin kanda da olsa zaten sevdiği kadından bu kadar fedakarlık istemez.

shadows

Kayıtlı Üye
Böyle insanlar malesef ki hala var. Yaşadığınız şey çok zor anlayabiliyorum. Maddi kullanılmışlık bir tarafa manevi olarak gördüğünüz hasar çok büyük. Benim de ilişkim sadece cinsellik üzerine kurulmuş bunu yeni anladım. Ben ona tüm sevgimle anaç ruhumla gelirken o benim sadece kadınlığımı kullanmış. Bu tarz insanlar bir şey almadan bir şey vermezler. Çok güzel bir söz gördüm yakın zamanda. Bir bardak süt için inek besleme. Mecaz anlamda tabiki. Size hissettirdiği birtakım güzel duygular için asla onu o kişiliği ile kabul etmeyin. Sakın affetmeyin. Sizin güzel duygularınızı nasıl kullandıysa affediciliğinizi vicdanınızı da kullanır. Sabırlar diliyorum.

blackendays

Kayıtlı Üye
Böyle insanlar malesef ki hala var. Yaşadığınız şey çok zor anlayabiliyorum. Maddi kullanılmışlık bir tarafa manevi olarak gördüğünüz hasar çok büyük. Benim de ilişkim sadece cinsellik üzerine kurulmuş bunu yeni anladım. Ben ona tüm sevgimle anaç ruhumla gelirken o benim sadece kadınlığımı kullanmış. Bu tarz insanlar bir şey almadan bir şey vermezler. Çok güzel bir söz gördüm yakın zamanda. Bir bardak süt için inek besleme. Mecaz anlamda tabiki. Size hissettirdiği birtakım güzel duygular için asla onu o kişiliği ile kabul etmeyin. Sakın affetmeyin. Sizin güzel duygularınızı nasıl kullandıysa affediciliğinizi vicdanınızı da kullanır. Sabırlar diliyorum.

benzer şey benim basıma da geldi sizi cok iyi anlıyorum onurumu kırılan gururumu toplamanın peşinde gezdim yıllarca kendime zor gelebildim, birini affedememek daha buyuk yuktur kendi fikrimce karsı tarafa söylemenize gerek yok ama birini affedememek icin cok buyuk bir enerji gerekiyor ve affetmedikce o kişi hep aklınızda oluyor meshur bir söz var,louis aragondan ''beni sev ya da benden nefret et, ikisi de benim yararıma, seversen kalbinde olurum nefret edersen hep aklında'' diye.

Bahtsız1989

Kayıtlı Üye
Bu kadar kabus yaşatan yaşarken sırf elindekileri almak için aylarca rol yapmış birinden nefret etmemek nasıl mümkün olurki paradanda geçtim onurum gururum herşey

Konuyla alakasız sanırım yada bağlantılı bilemedim birşey sormak istiyorum ben uzun zamandır ne kadar yorgun olursam olayım uyuyamıyorum evden hep bir tıkırtı geliyor ketil kendi kendine çalışıyor sanki evde biri dolaşıyor gibi bunu her gece yaşıyorum son zamanlarda acaba yaşadığım olaylar sonunda psikolojim bozuldu beynim bana oyunun oynuyor yoksa gerçekten evde birimi geziyor anlayamadım ama yalnız bile uyuyamıyorum bebeğime sarılıyorum odanın kapısına bakarak uyuyup kalıyorum işiği söndüremiyorum karanlıktan korkuyorum ben deliriyor olabilirmiyim ???

shadows

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir sözmüş :) Affetmekten kastım tekrar hayatınıza almayın birlikte olmayın anlamındaydı. Elbette kendi içimizde insanları affetmeliyiz. Dediğiniz gibi bu büyük bir yük. Ama insan öfkeyle acıyla çok kolay affedemiyor siz de bilirsiniz ki.

NoRules

Kayıtlı Üye
üzgünüm ama doğru yerde değilsin. Yani beni yanlış anlama; buradaki çoğunluk seni kınayacak, yargılayacak veya suçlayacaktır. Anlayışla karşılanacağın bir yer bul öncelikle.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
üzgünüm ama doğru yerde değilsin. Yani beni yanlış anlama; buradaki çoğunluk seni kınayacak, yargılayacak veya suçlayacaktır. Anlayışla karşılanacağın bir yer bul öncelikle.
Neden böyle düşündünüz sayın NoRules sorabilirmiyim. Bizimde kalbimiz duygularımız var sonuçta :)

alexisis

Kayıtlı Üye
Bende cok uzuntulu oldugum zamanlar uyuyamam ve yemek yiyemem. Sizin durumunuz icin de sasirtci degil uyuyamamaniz.

Bunca yasadiginiz tramvatik durum-ki uzun sureli anlasilan- uykusuzluk, beyin kimyaniz haliyle degismistir. Bence bir psikologa gidin, terapi alin, bebeginiz var,onun icin guclu durmalisiniz, desteksiz sizin icin biraz zor gibi geldi bana...

Yasadiklarinizi da birer ders olarak kabul edip, bir daha bu kadar saf ve naif olmamak icin bir deneyim olarak kabul edip, onunuze bakmaya calisin. Baska turlu bas edemezsiniz bence... Tekrardan gecmis olsun...

Bahtsız1989

Kayıtlı Üye
NORULES uyarın için teşekkür ediyorum ama ben buraya bunu kendimle öğünmek için yazmadım paylaşmak istedim sadece ben herkesin düşüncesine saygı duyuyorum,1 yıl önce bende böyle birşey duysam eleştirirdim ama insanız inanabiliyoruz güvenebiliyoruz malesef önemli olan hatamdan ters alıp devam etmem şu saatten sonra artık ne bir erkeğe inanırım ne yaklaşırım asla böyle bir hata yapmam bundan sonra hayatımdaki tek erkek oğlum...

ALEKİSİS haklısınız lakin küçük bir yerde yaşıyorum ve burda ticaretle uğraştığım için bir çok insanla tanışıyorum.. malesefki bu tür küçük yerlerde her hangi bir yardım aldığın zaman direk deli diye düşündükleri için iş hayatımı etkiler, yoksa gerçekten yardıma ihdiyacım var bunu biliyorum çünkü bu konuyu kimseyle konuşamıyorum. Hep susuyorum güçlü görünüyorum ama sadece görünüyorum güçlü değilim malesef ??

mert_r6v2

Kayıtlı Üye
ne şerefsiz insanlar var ya. ---- insan da onur olur gurur olur. o şahıs aynaya bakınca ne görüyor acaba. Allahın buna göre çok güzel isimleri var. Kahhar adanı defalarca anmanı öneriyorum. Allah onu kahır edecektir. Bin pişman edecektir. Kesinlikle tavsiyeme uy ve Allaha güven. Hatta anmaya başladığın andan itibaren Allah bunu yanıtlayacaktır.

alexisis

Kayıtlı Üye
Sanirim aynaya bakinca ne gordunu en iyi bilen insanlardanim! ve emin olun sizin benim aklima gelmeyen, gelmesini istemedigimiz seyler... sanirim daha acik yazmanin kimseye bir faydasi olmaz! @Bahtsoz1989 asagida yazilanlar sizden bagimsiz, ustunuze alinmayin; Ben bir bayanin durumuna uzulup, onunla iletisim kurmaya calismistim, aklini basina alacagina daha cok cirkeflesmeye calismis, " sen bana o. diyemezsin " diye trip atmisti ki zaten dememis ve demeye de niyetim yoktu o ana kardar! ve daha israrla evdekine ulasmaya calismisti. aslinda biraksaymisim keske tam hak edecek bir karakteri vardi onun... kisaca ondan sonra ona o. demistim... kisaca evet erkek milleti cok kotu, cogu da boyle serefsiz de biz kadinlar da biraz da akl-i selim davranmaliyiz, olan yine bize oluyor her seferinde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...