Sevdiğim kişi tarafından aldatıldım, kullanıldım, terkedildim, intikam isteği içindey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoRules

Kayıtlı Üye
seni kırdıysam özür dilerim ama mabet halkının tamamını kast etmedim. Yine de azımsanmayacak kadar büyük bir topluluk, çok eşliliği destekliyor. Yani, çok eşlilikten kastım şu, bir ilişkinin ardından bir yenisi... Sonra bir tane daha... bir tane daha... Kendimi bildim bileli, asla tercih etmeyeceğim bir şeydi bu. Hüsran mı oldu evet, bir anlamda hüsran oldu. Ancak bir yenisini daha istemektense yalnızlık daha iyi bir alternatif diye düşünüyorum; sevgiler...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bu çok eşlilik değildir ki? Aynı anda devam eden bir ilişkiye yenisinin eklenmesidir çok eşlilik.

llegend3578

Kayıtlı Üye
slm benimde çalıştığım iş yerinde böyle bi arkadaşım var fakat o tam tersi heyecan olsun diye face gruplarına eşinden ayrı olduğunu evliliğe yönelik arkadaş aradığını yazaraktan bayan arkadaş arıyor bizim insanlarımız safmıdır bilemen sanal alemde bu kadar saf insanın bulunmasıda normal değil her hafta en az 3 bayanla buluşuyor maddi durumu iyi fakat heyecan istiyor anlaşılan en son baya heyecanlandı tanıştığı bi bayan öğretmen miş izini sürmüş merak etmiş tabiki ne olduğunu öğrenmiş bizim ki bi korku hanımına ulaşırmı diye ama gene aynen devam eee ne olacak su testisi su yolunda kırılacak elbet bi gün..... allah sizede yardım etsin en mantıklısı hukuk kuralları içinde yol aramak allah yardımcınız olsun

Hasaki

Kayıtlı Üye
Yapabileceğin tek şey dua edip çaba sarfetmek, ha büyü yaptırırsın ne olur ? 4x büyü yaptırırsın 40x zarar alırsın. Allah'a bolca dua et ve çabala çalış,bu dünyada bulmazsa öbür dünyada bulucak yaptığının karşılığını merak etme :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...