Hislerimde mevsimsel değişiklikler

shadows

Kayıtlı Üye
Yılın mevsim geçişlerinde bir süre korkunç bir baş dönmesi ile birlikte altıncı hissimde aşırı bir artış oluyor. Daha fazla karışık ve sembol içeren rüyalar görüyorum. Bu dönem benim açımdan çok sancılı geçiyor. İnsanların söyleyecekleri şeyler,rüyamda gördüğüm kişilerden aniden haber almam,görüntüsünü aldığım ama o an o ortamda bulunmayan kişilerin ortama dahil olması,kişilerin aklından geçenleri ve özellikle uzaktan olan insanların ne hissettiğini çok daha yoğun ve çarpıcı şekilde algılıyorum. Bunları sizde yaşıyor musunuz? Mevsim geçişlerinde bu değişikliklerin olmasının bir nedeni var mıdır yoksa tesadüf müdür?

Sevgi ve Işıkla...

Neden kimse cevap vermiyor anlamıyorum önceki sorumda da aynı şey oldu.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz konular mevsimlerden ziyade ayın, gezegenlerin mahsülüdür. Astrolojiyi araştırın. Detaylı bilgiler orada bulunur yazdıklarınızdan anlam çıkartmam gerekirse. Ailemden gelen seziler ve yükümlülüklerle yola çıkarsam evrenin verdikleri zerre umurumda olan konu değil. Ben şuandan sorumluyum fakat herkesin yetisi farklı olabilir. Bu forumda bu konularla ilgili herkes farklı bir şey yaşar fakat kimse aynı ortak noktayı bulamaz bu da yaratıcının bir karmaşıklığı demek daha makul. Değişen algı ve fikirleriniz varsa ve bu bazı zamanlarda özellikle mevsimsel oluyorsa astroloji doğru bir makam olabilir. Kaynaklara ve geçmişe dikkat edin. Günümüz hurafeden türedi.

shadows

Kayıtlı Üye
Çok haklısınız cevap verdiğiniz için teşekkür ederim