Anneme yapılmış olan ümmü sübyan çocuklarını etkiler mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Urfakudüs

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Ailemdeki şansızlıklar diyorum çünkü başka uygun kelime bulamıyorum maddi olarak uzun zamandır büyük çöküntü içerisindeyiz işyerimize müşteri gelmiyor gelende bir seferlik geliyor bir dqha arkasına bile dönmüyor tabiri caizse.erkek kardeşim evlendi ve sadece 9-10 ay gbi kısa süren evliliği oldu boşanıyorlar 37 yaşımdayım evli değilim erkek arkadaşım bile olmadı 1 iyle buluştum benimle iletişimini kesti bir daha asla msj cevap bile vermedi biriyle daha buluşacaktım bekledim msj attı uykuda kalmışım dedi ve gelmedi iletişimi kopardıdurum böyle olunca aileme yapılmış bi durum olabileceğini düşünmeye başladık ve hoca aramaya. Başladık buldukta anneme yapılmış ümmü sübyan büyüsü olduğunu çocukları olarak bizide etkilediğini söyledi ve eğer koruma muskası yapılmazsa bu durum bu şekilde devam edeceğini söyledi muska için 800 tl istedi zaten maddi olarak durumum yok benden bu tutarı isteğince ortada kaldık internetten ümmü sübyanı araştırmak istedim ama anladığım kadarıyla bu bir büyü şekli değilmiş sizlerden ricam ümmü sübyan büyü müdür birine yapılabilir mi yapılırsa nasıl bozulur nasıl bir yol izlememiz gerekiyor
Cevaplarınızı beklşyorum
Teşekkürler

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Tek cevap hocaya inanmayın, size yazacaklarından ziyade kurana yönelin bunu yapmak istemezseniz de her şeyi baştan düzüp hayatınıza yeni bir sayfa açın. Bu büyü yapılabilir ama çocuk oyuncağı gibi dilden dile aktarılıp sahte hoca medyumların diline dolanmış vaziyette. Cinlerin ve şeytanların bizlerin iligisi çektiğimiz söylenemez bu zamanda. Fakat her hocanın dilinde varlar. İradenizi ve aklınızı koruyun.

Urfakudüs

Kayıtlı Üye
Evet haklısınız ama kafada kalıyor soru işaretleri dediğiniz gibi yapayım ablamında hamile kızı olacak düşünüyoruz oda etkilenirmi

Lian

Kayıtlı Üye
Ümmü sübyan anneden çocuğa geçer diye biliyorum. Erkek çocuklarından çocuklarına geçmez. Annede ümmü sübyan var ise kızının çocuklarına da geçtiklerini biliyorum.

Urfakudüs

Kayıtlı Üye
Gönderdiğin sayfa çalışmıyo başka türlü yazman mümkünmü korunma yöntemlerini

Evet sıkıntımızda bu zaten ablamı ve beni etkilemiş olması

Hasaki

Kayıtlı Üye
Öncelikle muskanın şirke girdiğini belirtmek isterim, tabi hocaya gitmekte şirke girer ve hocaya kesinlikle inanmayın. Çözüm önerisi olarakta ibadetlerinizi eksiksiz yapıp Allah'a dua edin. Ek olarak caminizin hocasına durumu anlatabilirsiniz bildiği kadarıyla çözüm önerisi sunacaktır

_atr_

Kayıtlı Üye
800liranızı kaptırmayın şöyle şarlatanlara azcık akıllı olun
bu işler hayır için yapılır normalde
parayla imamlık olur mu ? aynı şey buda

birde psikolojik destek al bence
insanlara nasıl bi enerji veriyosunuz ?
belkide musallat büyü gibi şeylerde olabilir
iyice araştırdıktan sonra para pul peşinde olmayan bi hoca bul

_atr_

Kayıtlı Üye
dinde yeri olmayan uygulamalardan da uzak durun
şirke küfre düşmeyin sonra

fako

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim ümmü sübyan büyü ismi bile değil. Onu kenara bırakırsak "ümmü sübyan" büyüsünden bahseden hoca diye tabir ettiğiniz kişi kesinlikle hoca değildir. Bazı uygulamalarda kan kullanılmış ise ne yazıkki o ucu açık anlaşmalar barındırırsa, sonuç kan bağı ile ilerleyen bir büyüye geçiyor. Ancak bu yanlışlıkla yapılacak kadarda gözden kaçacak bir şey değil. Benim önerim bu işi para ile yapmayan birini bulmanız. Ancak bakım yaptırmadan kesin sonuçlara ulaşılamaz bu forum çerçevesi içerisindede bakım yapanlar forum yetkilileridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...