Anneme Yapılan Büyü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nemesis7

Kayıtlı Üye
Hepinize merhaba. Uzun süredir ailece araştırdığımız fakat tam olarak bilgi edinemediğimiz bir konu var . Bunlar ben doğmadan önce gerçekleşiyor bu yüzden ablamların ve annemin anlattıklarından yola çıkarak yazıyorum. Hiç uzatmayıp başlıyorum ben.

Annem ve babaannem, neredeyse her kaynana-gelin ilişkisinde olduğu gibi anlaşamazlar. Bu anlaşmamazlığa halamlar, amcamlar falan da dahil bu arada. Annem kapalı olduğu için onu hiç sevmezler. Annem ile babamın evlenmesini iki tarafta istememiş. Anne tarafım tam müslüman, namazında niyazında çoğu hacca gitmiş; baba tarafım ise her gece sofralarında rakı olan ve çoğu ateist olan bir aile. Bu şekilde olunca annem ve babam gizlice evlenmişler, fakat dediğim gibi her iki tarafta memnun değil bundan. Babannem ve halam annemden kesinlikle nefret ediyorlar.

Annem ile babam evlendikten yaklaşık 2-3 yıl sonra annemde sürekli ölüm korkusu, panik atak, sürekli bayılmalar-ayılmalar, tansiyon ve benzeri şeyler görülüyor. Annem o kadar fenalaşıyormuş ki eve bile giremiyormuş korkudan. Evden ne kadar uzak kalırsa o kadar iyiymiş. Yılla boyu 'hastalığını' giderebilmek için gitmediği doktor, gitmediği sözde büyücü üfürükçü kalmamış. Hala aynı, hatta daha da kötüye gidiyor. Bu arada bu olaylar annem daha 24 yaşındayken başlıyor, yani yaşlılıktan olması imkansız.

Bizim evden hiç kavga gürültü eksik olmaz. Sürekli bir huzursuzluk var. Evin içinde resmen herkes birbirinden nefret ediyor. Fakat dışarıda gayet ılımlıyız birbirimize. Evin içine gelince en ufak şeyden bir kavga çıkartıyoruz.

Annem her gece uykusundan kabus görerek uyanır ve bana seslenir. Rüyalarını tam olarak hatırlayamasa da sürekli gördüğü bir rüya var, fakat rüyanın sadece küçük bir kısmını hatırlayabiliyor. Onun ağzından aktarıyorum.

"Bizim evde oturuyoruz. halanlar baban herkes var. Babannen koltuğun baş köşesine kurulmuş, çok mutlu bir şekilde oturuyor. Bir şey kazanmış gibi bir yüz ifadesi var (tatmin olmuş demek istiyor). Sonra artık o mu kontrol ederken düşünüyor, ablan mı elinden kapıyor bilmiyorum. Ama elinden şişkin bir mendil alıyor. Mendilin içi iskambil kağıdının yarısı kadar boyutlarda kağıtlarla dolu. Destelerce var. Bunların üzerinde çizimler, arapça harfler falan var. Çizimlerden bazıları değişik yüz çizimleri, bazıları işaret (sembol demek istiyor bence). Haç işareti olanlar çok belirgin, onlardan bir sürü var. Sonra ne oluyor bilmiyorum ama baban içeri giriyor ve ablanın elinden mendili alıyor ve dışarı çıkıyor. Ben de onun peşinden gidiyorum. Baban deli gibi kağıtları bir oraya atıyor, bir buraya atıyor. Her yere dağılıyor kağıtlar. Ama benim halimi bir gör, o kağıtlar atılırken ben resmen işkence çekiyorum orada. Bağırıyorum 'Rıza,' diyorum 'Atma onları bak onları toplamamız lazım denize atmamız lazım yakmamız lazım' diyorum ama dinlemiyor. Sonra ben çok yüksek sesli bir ağlama sesi ve çığlıklar duyuyorum. "Yardım et! Kurtar onu!" diye çığlıklar geliyor ama resmen beynimin içi zonkluyor."

Rüya bu şekilde. Her uyandığında da benim ismimi sayıklıyor. Bunun dışında biz bazı büyücülere gittik, çünkü biz babannemin anneme büyü yaptığını düşünüyoruz. Daha önce annemle babamı ayırmak için büyü yaptırdığını biliyorduk zaten. Olayları anlattık, her şeyi öğrendi kadın. Ve bize, bunun bir Hristiyan büyüsü olduğunu söyledi. Pek hatırlamıyorum yalan olmasın baya zaman geçti üzerinden. Kadının dediğine göre bir tane sabun varmış, sabun eriyormuş. Sanırım bu sabun domuz yağıyla birlikte toprağa gömülmüştü. Bu sabun eridikçe, annemin hayatı kısalıyormuş. Ve sabun çok az kalmış. Aynen böyle söyledi. Ve bu bir Hristiyan büyüsü olduğu için bunu ancak bir Papaz'ın bozabileceğini, onun yapacak bir şeyi olmadığını söyledi. Daha bir çok şey söyledi ama aklıma gelmiyor şu an..

Benim merak ettiğim, bu sabun büyüsü denen şey var mı? Benim çok çok bilgim yok çünkü bu konuda. Eğer varsa nasıl bozabiliriz? Veya sabun büyüsü yoksa bunlara sebep olan şeyler ne? Buraya kadar okuduysanız çok teşekkür ederim, umarım yardımcı olabilirsiniz.

origanum

Yönetici
Sabun büyüsü var ve hıristiyanlıkla da alakası yok. Bilinenin aksine hıristiyanlar büyü ile ilgilenmez pek. Pagan uygulamasıdır. Büyücü geçinen hacı-hoca takımının cehaletinden illallah geldi. Sürekli yanlış bilgilendiriyorlar halkı. Milletin parasını ve en önemlisi umudunu alıp birşeyler geveliyorlar beceremeyince de yok tutmadı yok papaz çözsün vs. Tüm büyülerin çözümü vardır. Önemli olan güçlü bir büyücüyü bulabilmektir.
Eğer gerçekten ortada büyü var ise bakımla anlaşılır. Kimin yaptırdığına varana kadar hem de. Belki annenizin tarafı bile yaptırmış olabilir, baba tarafınızın yaptırdığı şeklinde göstertmiş bile olabilir, neler neler var bu alemde.
Sitemize geldiğinize göre çözümünüz de buradan nasip olacak demektir. Site sahiplerimiz bu konuda profesyoneldir, yule ile mesajlaşıp büyü olup olmadığına dair bakımın ücret ve diğer detayları ile ilgili görüşün, eğer var ise urumhamatahayil büyü çözümünde görüşeceğiniz diğer kişidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...