Öngörü gibi bir şey ama ürperiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m_yagiza

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda,gözümü kapadığımda ve bazense nedensizce oturup gözümü kapattığımda bir şeyler görüyorum ama her zaman değil. Gördüğüm şeyleri daha sonrasında yaşıyorum ortalama 5 senedir net eminim. Yaşım henüz 18, gördüklerimi önceden olacağını olayın gidişatından anlayınca bazı durumlarda müdahale edemiyorum bazense aşırı hızlı gelişiyor ve ben elimi bile kıpırdamadan olup bitiyor. Agnostik bir inanca sahibim bu olaylar beni ürpertiyor çünkü... Geçtiğimiz aylarda bir yakınımın trafik kazasında bir kavşakta öleceğini gördüm ve 2 gün sonra o kişi trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu beni ürpertiyor açıkçası önceden gördüğümü kimseye söylemiyorum çünkü herkes rüya,kabus deyip geçiştiriyor. Uzun süredir bu durumun içinde olduğum için sorup fikir almak istiyorum bu neden niçin olabilir ? Aynı zamanda bazen herhangi bir kişinin suratına baktığımda ve üzerinde bir süre düşündüğümde fikir sahibi olabiliyorum hayatıyla ilgili(eşi,dostu,yaşadığı ev,işi,işle ilgili sorunu vs vs). Babaannem de bu şekilde ve söyledikleri şeyler çıkıyor fakat rüya kısmını onda bilmiyorum onun benden fikir sahibi olma konusundaki üstünlüğü ise o 15-20 sn düşünüyor ve cidden baktığı kişinin güncel ruh halini sağlığını iş durumunu aşk durumunu hertürlü çoğu şeyini biliyor tanımasa bile bu durum nedir bana yardımcı olacak pek çok bilgili forum üyesinin olduğunu düşünüyorum...
Sevgiler

origanum

Yönetici
Durugörü. Orta seviyedesiniz, geliştirebilirsiniz. Babaannenizden size genetik miras, ergenlikle belirmiş. Öncelikle size bu görülerin geldiği zaman serinkanlılığınızı yitirmeyin. Olacakları net bir şekilde görmeye çalışın. Nefesinizi düzenli almaya dikkat edin, heyecanlanıp tutmayın o esnada. Olanların farkındalığına varın, olayı görmenizle gerçekleşmesi arasındaki detayları inceleyin, arada kaçırdıklarınız olabilir mi üzerinde düşünüp bulun vs. Ayrıca istemli yapma çalışmalarına başlayın. Karşınızdaki kişiyi veya aklınızdaki kişiyi alıştırma örneği olarak ele alın. Onunla ilgili şeyler düşünün ve görmeye çalışın. Yanılma payınız var mı, nerede, onları kontrol edin. Böylece olaylarla ilgili görüler de netliğe kavuşacaktır. Hatasız ve istemli yapmaya başladığınızda rahatlarsınız ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz de.

m_yagiza

Kayıtlı Üye
Durugörü. Orta seviyedesiniz, geliştirebilirsiniz. Babaannenizden size genetik miras, ergenlikle belirmiş. Öncelikle size bu görülerin geldiği zaman serinkanlılığınızı yitirmeyin. Olacakları net bir şekilde görmeye çalışın. Nefesinizi düzenli almaya dikkat edin, heyecanlanıp tutmayın o esnada. Olanların farkındalığına varın, olayı görmenizle gerçekleşmesi arasındaki detayları inceleyin, arada kaçırdıklarınız olabilir mi üzerinde düşünüp bulun vs. Ayrıca istemli yapma çalışmalarına başlayın. Karşınızdaki kişiyi veya aklınızdaki kişiyi alıştırma örneği olarak ele alın. Onunla ilgili şeyler düşünün ve görmeye çalışın. Yanılma payınız var mı, nerede, onları kontrol edin. Böylece olaylarla ilgili görüler de netliğe kavuşacaktır. Hatasız ve istemli yapmaya başladığınızda rahatlarsınız ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz de.

Bunu tek başıma geliştirebilir miyim? Çok karışık oluyor gördüklerim seri geçiyor genellikle gördüğümü yaşamaua başlayınca daha net hatırlıyorum. Karşımdaki kişiyi anlamakta zorlanabiliyorum ama daha önceden gördüğüm yaşanacak şeyleri anlayabiliyorum dediklerinizi deniyeceğim ama forumda yardım alabileceğim birileri var mı? Ve ne gibi istediğim şekilde kullanabilirim

origanum

Yönetici
Birisi ile ilgili birşey görmeye çalıştığınızda doğruluğunu kontrol etmesi için o kişi de gerektiğinden tek başınıza olmaz. Olayların görüsü için tek tabi ki.
Çok karışık ve seri olduğu için alıştırma yapmanızı önerdim zaten.
Forumdan böyle bir kişi bulamazsınız. Kendiniz ve durumunuzu bilen bir arkadaşınız ile yanyana çalışın.
İsteğin sınırı mı olur? İster merakınızı gidermek, ister birilerine önceden haber vermek, ister de para ile bakım amaçlı kullanın.

m_yagiza

Kayıtlı Üye
Birisi ile ilgili birşey görmeye çalıştığınızda doğruluğunu kontrol etmesi için o kişi de gerektiğinden tek başınıza olmaz. Olayların görüsü için tek tabi ki.
Çok karışık ve seri olduğu için alıştırma yapmanızı önerdim zaten.
Forumdan böyle bir kişi bulamazsınız. Kendiniz ve durumunuzu bilen bir arkadaşınız ile yanyana çalışın.
İsteğin sınırı mı olur? İster merakınızı gidermek, ister birilerine önceden haber vermek, ister de para ile bakım amaçlı kullanın.

Teşekkür ederim babaanneme durumu anlattım herkese anlatma bu ailemizin bir mirası dedi. Alıştırma yapacağım o zaman en çok güvendiğim bir arkadaşıma anlatıp durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...