Kardeşimin başına gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

safhara

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Ben şuanda Ankaradayım kardeşim annem ve babam köye gittiler.

Kardeşim anne ve babamdan çekindiği için az önce beni aradı ve dediki;

Abi gece olunca mısır közlüyoruz, kömürünün közünden çıkan siyah dumandan bazen sanki kedi köpek geçiyor saniyelik oluyor birde akşam çöp dökmeye giderken arkamdan sanki köpek geçti dedi. Bu durum psikolojik olabilirmi yada Metafizik olayımı

origanum

Yönetici
Metafizik durum değil. Psikolojik.
Bir de sormuşsunuz neden konu görünmedi diye, onaydan geçtikten sonra yayınlanıyor. Onaya da ilk defa mesaj yazan üye gerçek biri mi yoksa robot üyelik mi, reklam için girmiş bir insan mı, küfürlü ya da sapıkça mesajlar yazmak için girmiş bir insan mı olduğu anlaşılsın diye gerek duyuyoruz. Anında yayınlanmama sebebi de 24 saat bilgisayara bağlı bir robot olmayışımdır.

safhara

Kayıtlı Üye
Metafizik durum değil. Psikolojik.
Bir de sormuşsunuz neden konu görünmedi diye, onaydan geçtikten sonra yayınlanıyor. Onaya da ilk defa mesaj yazan üye gerçek biri mi yoksa robot üyelik mi, reklam için girmiş bir insan mı, küfürlü ya da sapıkça mesajlar yazmak için girmiş bir insan mı olduğu anlaşılsın diye gerek duyuyoruz. Anında yayınlanmama sebebi de 24 saat bilgisayara bağlı bir robot olmayışımdır.

Onaylanma bildirimini görmediğim için acaba konu açılmadımı diye yazmıştım kusura bakmayın, Pekala ilerleyen zamanlarda bu belirtiler artarsa yada değişirse ne yapmam lazım. Çünkü 12 yaşında henüz 13 yaşına 5 ay var. bu yaşta psikiyatri hapı kullansın istemem

origanum

Yönetici
Önemli değil, belki sizin gibi başka yeni üyeler de bu sayede haberdar olmuştur sistemin işleyişinden:)
Hap kesinlikle kullandırmayın zaten. Ayrıca haplık bir durum da yok. Ergen çocuklar kırsal bölgelerde üstelik merak uyandıran bu tip konularda ilginç şeyler gördüklerini zannedebilir, ortam müsait, arkadaşları ile bu konuda konuşuyor ve korkmuş da olabilir, ilgisini çektiğinden bilinçaltına girmiş olabilir. Onun yansıması olarak halüsinasyon bile görebilir veya gördüğünü sanabilir. Korkulacak bir durum yok.

safhara

Kayıtlı Üye
İçimi rahatlattığınız için çok teşekkür ederim. Bebekliğinde çok astım nöbeti geçirdiği için 10 yaşında anca düzeldiği için bide arada 10 yaş fark olunca kendimi babası annesi gibi hissediyorum o yüzden telaş yapmışım demekki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...