Büyü yapmak istiyorum. Not: lutfen gunah boyutundan bahsetmeyin bilgim var o konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Psklg

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bir adam tarafindan aldatildim, kandirildim, ihanete ugradim
Yillarim gitti. Dag gibi guveniyordum. Bu adamin cinsel saplantilari oldugunu, kadinlari kullandigini ogrendim. Ayrica evli imis. Suan beni tehdit ediyor.ailemi ve beni rezil kepaze etti. Cok dardayim. Cok güçlü birisi. Gucum yetmiyor. Bana verdigi zarar yanina kar kalsin istemiyorum. Siyaset ticaret yapiyor. Butun isleri baglansin, siyaseti ticareti is hayati al ust olsun. Maddi olarak batsın. Esi zaten istemiyormus bunu. Ben haricinde birsuru kizi kandirmis. Butun kizlarla muhabbeti sifirlansin cinselligi baglansin. Ailesinin acisi ile sinansin istiyorum. Cigeri yansin benim ve aileminkini yaktigi gibi. Beddua etmekten yoruldum. Ne olur vicdanen rahatsiz olup gelip yalvarsin yakarsin ozur dilesin istiyorum. Ama ben yuzune tukurup bir ömür ahim seninle hakkim haram olsun demek istiyorum. Asla birlesmek gıbı fikrim yok. Tek istegim aileme ve bana haddinden fazla zarar verdi. Yıllarım gitti. Bu tehditleri ve bana verdigi zararlarin bin mislini o yasasin ve ben bunu goreyim. Heryerde benim yuzumu gorsun gebermesin surunsun. Hatta sakat kalsin istiyorum. Bana yarattıklarının bin mislini yasasin istiyorum. Elini kolunu sallayarak beni korkutup normal hayatina devam etsin istemiyorum. Ne olur yardimci olun. Buyu ile hic ugrasmadim bugune ladar ama caresizim. Yollarim tukendi. Ailem zarar goruyor hergun
Birsuru hoca arastirdim gittim parami aldilar hicbirsey olmadi. Sitenizi keşfettim. Bana ne olur yardim edin. Günahını ben kabul ediyorum. Tam ve cok etkili buyuler istiyorum. Kapima gelsin kul kopek olsun yalvarsin yakarsin ve ben yuzune tukurup dönüp arkami gidiyim ve onun her anlamda is ask para cinsellik aile anlaminda coktugunu goreyim sahit olayim istiyorum. Artik günlük hayatima devam edemez oldum. Psikolojim cok bozuk. Tek umudum sizsiniz. Intiharin esigindeyim yemin ederim. Nefes alamiyorum. Dardayim cok fazla.

Siteyi kesfetmeye çalışıyorum. Insallah dogru yere konu acmisimdir. Cok dardayim. Ailemle tanisip evlilik teklif eden adamin evli oldugunu, sacma sapan cinsel saplantilari olup kendinden 10-15 yas kucuk olan kizlari kullandigini videolar cekip tehdit ettigini, kizlara bu sekilde istediklerini yapmakta mecbur biraktigini ogrendim. Hepsi kanıtlı. Fotografli videolu. 1 degil 5 degil zarar verdigi kisi. Ustelik insanlar tarafindan sevilen birisi bu. Gercek yuzunu kimse bilmiyor. Bizleride gucune guvenerek tehdit edip susturuyor. Gercekleri kimseye duyurmadan hayatina devam ediyor. Boyle kotu insanların cezasini elbette Rabbim verecektir. Ama aylardir zarar goruyoruz hem ailem hem ben. Tahammulum kalmadi. Duydugum gordugum seyler beni asiyor. Bunlarin tramvasini atlatamadim zaten birde tehdit aliyorum. Ortada birsuru kiz var. Kim ne yaparsa tek tek herkesi tehdit edip zarar veriyor. Benim bağlantım olmamasina ragmen ben zan altinda kalıyorum. Artik kendimi kanitlayamiyorum. Butun pisligine ragmen uste cikan o oldu. Ezilen zarar goren ben, biz. Ne olur yardim edin. Herseyini alt ust etmek ve bu dunyada tez zamanda gormek istiyorum. Kapima gelip ben ettim sen etme su beddularini cek ustumdem cok aci cekiyorum durumum cok kotu demesini istiyorum. Ozur dilesin istiyorum. Ama bana zarar vermeden. Bende gercekten yuzune tukurup haram ediyorum diyip gitmek istiyorum. Bir omur boyu hayati alt üst olabilir. Gecici degil yani. Ölsün gerekiyorsa. Ben butun gunahini alirim. Sizden istegim ne olur yalvariyorum bana etkili coook etkili buyu tarifleri vermeniz. Hepsini yapip bekleyecegim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Kanıtlı videoluysa gideceğin makam emniyet genel müdürlüğüdür siyasetin içerisinde yer alan birisiyse direkt olarak savcılık ve yüksek makamlar ilgilenir anlayamıyorum yazdıklarınızda bazı noktaları. Ya böyle bir adam var makamından tereddüt ediyorsunuz yada böyle bir adam yok bir hikaye yazıyorsunuz. Bahsettiğim gibi madem kanıtlı gidin doğru yerde arayın ve tüm söylediklerinizi yaşamasını istediğinizi zaten o kurumlar bunu fazlasıyla sağlayacaktır.

Psklg

Kayıtlı Üye
Neden uydurayim. Zor durumda olmasam burada bu kadar seyi neden yazayim. Soylediginiz durumları bende biliyorum. Yapmadığıma yapamadigima gore is bu kadar basit degil demekki. Rica ediyorum yargilamadan sadece yardim cagrima kulak verin. Talebime cevap veremeyecekseniz lutfen yalancilikla suclamayiniz. Bu hakarete girir. Onaylamayabilirsiniz dusuncelerimi ama saygi duymak zorundasınız.

alexisis

Kayıtlı Üye
Site yoneticlierine mesaj atin, onlar ilgilenecektir... Gecmis olsun

Constantin3

Kayıtlı Üye
Moderatörlerden ve site yöneticilerinden izin istiyorum eğer anlattıkları gerçekse ben bu olaya el atayım fiziksel olarak halledicem o kadar sene Muay Thai yaptık bir işe yarasın.

origanum

Yönetici
Öncelikle geçmiş olsun. Çok mağdur olmuşsunuz. Büyüyü kendiniz yapamazsınız. Bu ifadeyi sitede yüzlerce kez yazmışımdır herhalde. Her canı yanan öncekileri okumadan sadece derdine derman arayışı ile sorunlarını paylaştığı için. Büyü ciddi bir iştir, meslek dışı insanların zannettiği gibi iki okuyup üflemek, çiziktirmek değil. Öyle herkesin yapabildiği birşey olsa idi etraf kurbağadan geçilmezdi, ortada insan kalmazdı. Hayatınızın sorununu hayatınıza verdiğiniz değer ölçüsünde çözebilirsiniz. Bu konu sizin için ne kadar kıymetli? Kesenin ağzını açıp işin gerçek erbabına gidip halletmeniz gerekir. Ucuza getirmeye kalkıp uyduruk hoca takımına gitmeniz ya da kendiniz birilerinin genel kültür bilgileri ile birşeyler yapmaya çalışmanız sadece işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır. Yani hem o istediğiniz iş olmamış olacak hem de KDV, ÖTV olarak akışında giden diğer işlerinizin aksamasına yol açmış olacaksınız. Bu kadar ciddidir durum. Sizin işiniz negatif uygulamadır bu yüzden yapmak isteyecek ve gerçekten yapabilecek kişi sayısı azdır bu yüzden de servet değerindedir. Para almayan kişiler bulabilirsiniz, bazı ayinler yaparlar ve işinizi gerçekleştirirler ama karşılığında bereketinizi, sağlığınızı alırlar hatta daha fazlasını bile olabilir, yakınlarınızın kanı canı gibi... Tıpkı büyücü olmayan ya da usta büyücü olmayan birinin bu işi yapmaya kalktığında başına gelecek olan gibi. Her işi olduğu gibi bunu da ustası yapmalıdır.
Site sahibimiz urumhamatahayil majikal işlemleri meslek olarak yapar ancak işiniz negatif çalışma gerektirdiği için kendi karmasını bozacak bu işi kabul etmeyebilir. Onun yerine sizi mutlu olacağınız biri ile karşılaştırabilir, ailenizin veya etrafınızın size karşı olan tutumunu daha iyi hale getirebilir, o kişinin size verdiği negatif etkileri temizleyebilir. Yani iyi olmanız adına birşeyler yapabilir. İsterseniz kendisi ile özelden mesajlaşın.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Neden uydurayim. Zor durumda olmasam burada bu kadar seyi neden yazayim. Soylediginiz durumları bende biliyorum. Yapmadığıma yapamadigima gore is bu kadar basit degil demekki. Rica ediyorum yargilamadan sadece yardim cagrima kulak verin. Talebime cevap veremeyecekseniz lutfen yalancilikla suclamayiniz. Bu hakarete girir. Onaylamayabilirsiniz dusuncelerimi ama saygi duymak zorundasınız.
Bence kurtulduğunuza sevinin size reçete yazıyim bunu uygulayın.. http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=465 Hem düşünün o can çekişse ölse + nız ne olcakki? Büyü okadar kolay birşey değil en ufak hata pahalıya patlar size. şahsi görüşüm bence hiç bulaşmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...