Enerji düşüşü ve yaşadığım istenmeyen uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kashen

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar
Sorumu direk sormak istiyorum ben haftada 2 kez fal baktıran bir insandım (yüz yüze)
Hatta bir keresinde kurşun döktürmek istedim uygulama yaparken ibranice bir şeyler okudu döktü kurşunu
Hayatıma almak istediğim kişinin ismini tuza üfledi bir şeyler söyledi anlamadım (tuzu ateşe attı)
müdahale ettim sizden böyle bir şey istemedim ben dedim aranızda engel varsa onların kalkması için dedi
ben de o kişinin kendi hür iradesini etkilemek istemediğimi söyledim o da düşündüğün gibi değil için rahat olsun dedi

şuan 2 sene olmuş olayı hala aklıma takıyorum sık sık mutsuzluğunu yaşıyorum
işte cahil cesaretiyle kurşun döktürelim dedik istemediğim eylemler gerçekleşti

1. sorum çokça fal açtırmak enerji düşüklüğü kısmet bağlanması yaratır mı (çünkü hangi işe başlasam başladığı hızla sona eriyor )
2. sorum yaşadığım olaydan dolayı pişman oldum ve korktum bu konuyla alakalı ne yapılabilir

Lavina

Kayıtlı Üye
Tuzu ateşe atabilirsiniz bişey olmaz . Doğru demiş hatta . Aranızda buyu varsa tuzu ateşe atmak buyu bozmaz . Bozsa bile kötü bisey değil tuzu ateşe atmak . Büyüklerimiz eskiden hep öyle yaparlardı .

Kashen

Banlı Kullanıcı
Tuzu ateşe atabilirsiniz bişey olmaz . Doğru demiş hatta . Aranızda buyu varsa tuzu ateşe atmak buyu bozmaz . Bozsa bile kötü bisey değil tuzu ateşe atmak . Büyüklerimiz eskiden hep öyle yaparlardı .

anladım çok teşekkür ederim ben büyü ve benzer bir uygulama istemedim öyle birşey olmuş olabilir mi onu merak etmiştim

Lavina

Kayıtlı Üye
Bunu kimse tam olarak bilemez ki . Pişmanlığınız varsa tövbe edin . Bir şey denemişsiniz anladığım kadarıyla ama önemli değil çok kafaya takmamaya calışın

Kashen

Banlı Kullanıcı
Bunu kimse tam olarak bilemez ki . Pişmanlığınız varsa tövbe edin . Bir şey denemişsiniz anladığım kadarıyla ama önemli değil çok kafaya takmamaya calışın
sadece kurşun döktürecektim başka bir uygulama istememiştim . peki fal baktırma sıklığı hakkında ne düşünüyorsunuz olacak şeylerim bile olmuyor son anda bi negatif enerjisi olabilir mi

Lavina

Kayıtlı Üye
Fal baktırmakta da kesin bişey yoktur .
Size iyi gelmemişse fal baktırmak baktırmazsınız bi sure yada hiç baktırmazsınız. Önemli olan size iyi gelip gelmemesi . Ama fal baktırmakta gunah yani . Siz buna dikkat ediyorsunuz anlaşılan .
Fal bakan kişide önemli bence . Mesela Bursa site yöneticileri bana çok güzel bakım yaptılar . Bana iyi geldi . Kafamda bazı şeyler netleşti . Sorularımın cevabını buldum .
Dışarda sıradan bi yerde baktırdığımda kadın o kadar kötü baktı ki basım ağırdı . Bana hiç iyi gelmedi . İşte demek istediğim şey bu . Umarım anlatmak istediğim şeyi anlamışsınızdır .

Cygnus

Kayıtlı Üye
Fala kimin baktığı gerçekten çok önemli. Aslında Beki İkala Erikli diye bir melek koçu vardı ,geçen senelerde vafet etmişti . Ben onun bir röpörtajında falla ve gelecek ile ilgili söylediği cümlelerden çok etkilenmiştim. Belki size de ışık olur umuduyla en önemli kısmını alıntı olarak paylaşayım sizinle . Aynen şöyleydi : '' Ben şahnen şu falı tehlikeli buluyorum. Çünkü fala bakan insan acaba hangi sesi dinliyor. Eğer o kötü bir enerjiyse, mesela 5 yıl sonra boşanacaksın derse, işte o geleceğe odaklanırsınız. Baş Melek Mikail bununla ilgili mesaj gönderdi bana. Melek Mikail bana "Enerjinizi kimin açtığınızı iyi bilin" dedi. P&G'de çalışan bir arkadaşım bana "Benim boşanmam, tarot falcısının boşanacaksın demesinden sonra oldu" dedi. Evliliğinde hiçbir sorun yoktu, kendisi hala bekar ve hayatını yalnız geçirdi. ... ''

Daha devamı vardı ben önemli bir kısmını belirttim. Aslında ilk başta dediğim gibi bakan kişi çok önemli. Tecrübeli olması önemli. Kötü bir şey görse bile onu size güzel dille izah edebilmeli. Belkide bakan kişi yalnış bakıyor ve siz o kadar inanıyorsunuz ki dediklerine aslında öyle birşey yokken bu anlattıklarını (çekim yasasının işlemesi denilebilir , çok inanmaktan kaynaklı yani) hayatınıza çekiyor olabilirsiniz. Kısmet bağlanması da belkide bundan kaynaklı olabilir o konuda pek bir şey diyemeyeceğim ancak eğer baktırmakta kararlıysanız iyi birini bulmanızı öneririm.

Lavina

Kayıtlı Üye
Aynen çok inanmaktanda olabilir . Çünkü neye çok inanırsanız ya da düşünürseniz o şeyi çağırmış olursunuz yani hayatınıza cekmiş olursunuz . Pozitif düşünün her şey iyi olsun birazda bu açıdan bakalım

Kashen

Banlı Kullanıcı
Fala kimin baktığı gerçekten çok önemli. Aslında Beki İkala Erikli diye bir melek koçu vardı ,geçen senelerde vafet etmişti . Ben onun bir röpörtajında falla ve gelecek ile ilgili söylediği cümlelerden çok etkilenmiştim. Belki size de ışık olur umuduyla en önemli kısmını alıntı olarak paylaşayım sizinle . Aynen şöyleydi : '' Ben şahnen şu falı tehlikeli buluyorum. Çünkü fala bakan insan acaba hangi sesi dinliyor. Eğer o kötü bir enerjiyse, mesela 5 yıl sonra boşanacaksın derse, işte o geleceğe odaklanırsınız. Baş Melek Mikail bununla ilgili mesaj gönderdi bana. Melek Mikail bana "Enerjinizi kimin açtığınızı iyi bilin" dedi. P&G'de çalışan bir arkadaşım bana "Benim boşanmam, tarot falcısının boşanacaksın demesinden sonra oldu" dedi. Evliliğinde hiçbir sorun yoktu, kendisi hala bekar ve hayatını yalnız geçirdi. ... ''

Daha devamı vardı ben önemli bir kısmını belirttim. Aslında ilk başta dediğim gibi bakan kişi çok önemli. Tecrübeli olması önemli. Kötü bir şey görse bile onu size güzel dille izah edebilmeli. Belkide bakan kişi yalnış bakıyor ve siz o kadar inanıyorsunuz ki dediklerine aslında öyle birşey yokken bu anlattıklarını (çekim yasasının işlemesi denilebilir , çok inanmaktan kaynaklı yani) hayatınıza çekiyor olabilirsiniz. Kısmet bağlanması da belkide bundan kaynaklı olabilir o konuda pek bir şey diyemeyeceğim ancak eğer baktırmakta kararlıysanız iyi birini bulmanızı öneririm.

çok teşekkürler haklı olabilirsiniz keşke söyledikleri güzel şeylere odaklansak
söylediğiniz yazıya bakacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...