Moderatör Alımları İle İlgili Bilgilendirme

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili mabet üyeleri,

Sitemizde belirli bölümlerde hem yetiştirmek için hem de bölümlerin daha canlandırılması adına yeni moderatör arkadaşlar alacağız. Yeni bir oluşumla beraber gizlimabet'i çok daha iyi yerlere getirmek için bizimle aynı imtinayı gösterecek arkadaşlar arıyoruz. Alacağımız bölümlere başvuracak arkadaşların dikkat etmesi gereken birkaç önemli nokta vardır.

1. Sitede hiç bir aktivitesi olmayan ve kendini göstermeyen üyelerimiz mod başvurusu yapamaz. Yapsa dahi değerlendirmeye alınmayacaktır.
2. 20 30 mesaj sayısı olan siteye katkısı olmayan sadece takip ediyor olan üyelerimiz yine değerlendirme dışı tutulacaktır.
3. Başvurduğu bölümle ilgili hem bilgisi hem araştırma enerjisi hem de çabası olmalı başvuran üyelerimizin. Aksi halde ne bize ne de sitemize yararı dokunmayacaktır.
4. Kendisine verilen bölümün düzenlenmesi, konu ve mesajların okunması, gerekli konu ve sorularda gerekli açıklamayı yapabilmesi moderatörün görevlerinden biridir. Belli zamanlarda yöneticilerle yapılan toplantılara katılması mecburidir. Bu şartları yerine getiremeyecek kişiler değerlendirme dışı bırakılacaktır.
5. Başvuracak kişiler ilgi alanı olan konuyu, aldığı eğitimleri ya da yetileri, ilgilendiği bölümü ve ilgilendiği alanlarla ilgili detaylı bir başvuru yapması değerlendirmeye alınırken avantaj olacaktır.

6. Alınacak modlar başlangıçta birkaç ay uyum sürecine alınacaktır. Bu sürede de yönetim kullanımı ile ilgili detayları öğrenecektir. Site yönetim kadrosuna ve moderatörlüğe uygun olduğuna inandığımız kişiler kalıcı mod olarak görevlerine başlayacaktır.

Özel mesaj ile başvurularınızı yapınız lütfen. Yule'ye özel mesaj göndermek için Tıklayınız...

Mod alımı yapılacak bölümler:

1. Paranormal Aktiviteler
2. Ruhsal Tekamül
3. Gören Ayna
4. Enerji Okulu
5. Derin Gerçekler ve Sırlar
6. Kişisel Değişim
7. Enerji Tıbbı
8. Yaşama Dair

Sevgi ve Işıkla...

Mithra

Kayıtlı Üye
17.01.2017 mesaj atmıştım, sizde bana "değerlendirme sonucuna göre dönüş yapılacaktır" demiştiniz.Olumlu veya olumsuz halen dönüş olmadı ve değerlendirme süresi çok uzunmuş.

călător

Kayıtlı Üye
Sayın Yule;
Forumunuza yeni üye olanlar başvuruda bulunabiliyor mu ?

origanum

Yönetici
Sayın Yule;
Forumunuza yeni üye olanlar başvuruda bulunabiliyor mu ?

Hayır, sitemize belirli bir katkısı olması gerekmektedir. Yaptıkları yapacaklarının kanıtı olmalıdır:)
Başvuru koşullarındaki ilk maddeleri bir daha okuyun isterseniz. Çabalarınız sonunda ileriki dönemlerde başvurmaya hak kazanabilirsiniz.

Makyavel

Kayıtlı Üye
İyi çalışmalar, alımlar devam ediyorsa talepte bulunacağım. İyi günler.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
İyi çalışmalar, alımlar devam ediyorsa talepte bulunacağım. İyi günler.
@Rukahs bi üstteki postu da okuyaydın.
Ben aşagıya iliştirdim sne n için.
Hayır, sitemize belirli bir katkısı olması gerekmektedir. Yaptıkları yapacaklarının kanıtı olmalıdır:)
Başvuru koşullarındaki ilk maddeleri bir daha okuyun isterseniz. Çabalarınız sonunda ileriki dönemlerde başvurmaya hak kazanabilirsiniz.

Birde böyle yöneticilik talepleri için hemen karar verme bence...?‍♀️

HababaMabet ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♂️?‍♀️

Son düzenleme: