Batıl inanç mı 6. His mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bundy

Kayıtlı Üye
Merhaba. Benim bir inancım var. Evleneceğim insan her kimse, onu ilk gördüğüm an "işte evleneceğim adam bu" diye hissedeceğim inancına sahibim. Ve bugüne kadar tanıştığım hiç kimsede ilk görüşte böyle bişey hissetmedim. Şu anki sevgilimle aramız iyi, herhangi bir sorun yok. Ama evleneceğim adam olduğuna inanmıyorum. Ve sanki evleneceğim adamın baş harfi "V" olacak gibi hissediyorum. Buna nasıl, ne zaman inandım bilmiyorum. Bunun sebebi bazı şeyleri hissetmem mi yoksa batıl bir inançtan mı ibaret sizce?

Silverfş

Kayıtlı Üye
Sizin öngörülerinizi, 6. Hissinizi neleri bugüne kadar bilebildiğinizi bilmediğimiz için buna yorum yapmak çok zor . Bilinçaltınızın bir oyunu olabilir.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Muhtemelen ikiside değilde içinizde böyle bir hissiyat varsa daha bir gayret gösterirsiniz devam edin bakalım

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
İlişkiye gayret göstermek karşınızda istediğiniz bir profil ve gerekliler listenizdeki çoğu kısımı karşlıyor yada karşılayacağına inanıyorsunuz çünkü anlatımınızda ne batıllıkla ne 6. hislilikle ne kader çizgisinin önceden görme vb konularda bir şey göremedim. Bu ilişkinin bitmesini istemezseniz de çaba gösterin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...