Eski uygulamanın yan etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Daha önceden, yani 1 yıl kadar öncesinde bir uygulama yapmıştım. Bu uygulama esnasında uyarılmış tehtid edilip vaz geçmiştim. Ancak bu gece gece yarısı uyandırıldım. Odada hafif bir esinti kulağımda ufak bir uğuldama. Bir anda boğazıma çok yumuşak,narin bir el yapıştı. Diğer eliyle köprücük kemiğimden karın boşluğuma kadar 5 tırnak izi bıraktı sonrasında korkudan bayılmış olmalıyım ki kendimi sabah uyanmış buldum. Bu tür korkutmalar her zaman maruz kaldığım şeyler olduğundan önemsemeyip lavaboya ilerlerken boy aynamda izlerin rüya olmadığını ve gerçekten kaldığını fark ettim. Bu beni hayli şaşırttı çünkü 1 yıl veyahut biraz daha fazla bir süredir o uygulamayı yapmadım. Başka uygulamadan olabilirmi gibi bir soru yöneleceğini düşünerek; hayır o uygulama esnasında çok güzel bir bayan görünmüştü ve o gece bu eylemi yapan varlık aynı bayandı.

Bu basit bir korkutmadan öteye gidebilirmi, yoksa en fazla böyle basit etkilerdemi bulunabilir?
Eğer ileriye gitmez gibi yorumlar alacaksam hiç kurcalamayacağım.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Uygulama neydi ? Kimin için yada ne içindi ? Gelen tam olarak neye benziyor ? Çok eksiği var ve bakım yaptırmadan net cevabını alamazsın .

Peribiri

Kayıtlı Üye
Bu sitede okuduğum en ürkütücü deneyim :willy_nilly:

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bakım yaptığım bir kaç arkadaştan da duymuştum bunu açıkçası insan ilk duyunca fiziksel etkilere çok inanmayabiliyor ama birden fazla duyunca doğru dedirtebiliyor. İşin ehli bir hocadan yazdırdığı muska ile varlıkların zulmunden kurtulmuş taşıdı sürece. Bu konuda işin ehli birini bulun birebirde görüşün ama gitmeden önce de iyice bir araştırın sonu kötü olabilir fiziksel şiddete açıksa olaylar.

Lavina

Kayıtlı Üye
Sizin varlıklarla sıkıntılarınız olmuş . Bizim bi arkadaşın bütün varlıklarla arası çok iyi . Hatta insanlardan bile daha iyidir arası varlıklarla.
Aslında bir çözum yolu daha vardı aranızı iyi tutabilirdiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bahsi geçen uygulama nasıl bir uygulamadır? Hangi ekole ait bir çalışmadır? Bir korumanız yok anladığım kadarıyla. Ve ya koruma olduğunu düşündüğünüz bir çalışmanız mevcut mu? Başka uygulama yaptığınızı bildirmişsiniz. Bu diğer uygulamalar nelerle ilgili? Olaylardan ziyade detaylarla ilgili bilgi verirseniz biz de size yardımcı olabiliriz.

fako

Kayıtlı Üye
Uzun bir süre kendimi insanlardan soyutlamam sebebiyet veren ek olaylar yaşadım, Özür dilerim siteye girip inceleyemedim.
Yaptığım uygulama bir varlık ile anlaşma içeriyordu. Ekol veyahut kaynağı belli değildi. Bir define arayışı sırasında çok eski bir kitap ele geçirdik. Bu gitapta ibranice olduğunu sonradan anladığımız bir günlük olduğunu ve bu kitabın sahibinin çok bilgin biri olduğunu anladık. Kitapta bir çok uygulama mevcut çoğu sayfada el yazmaları kaymış bulunmakta. Daha önceleri açtığım konuları okuyan mevcut ise bu konular üzerine yıllardır araştırma yapmaktayım ve elle tutulur notlarım, belgelerim mevcut.
Türkiye de 8 parçaya ayrılmış büyük bilgi içeren majikal kaynakların olduğunu öğrendim. Bu kaynaklardan birinin yerini tespit etmek onu çıkarmak ise aylarımı aldı. Bir çok deneme yanılma yoluyla bunları çevirdik ve denedik, Bir takım anlaşmalar gerçekleştiren dostlarım oldu. Sonra talihsiz bir kaç olay yaşamanın üstüne bende dahil bir çok arkadaşım bu kaynakları bıraktık ve bulduğumuz yerlere geri gömdük bu konuları bilgileri hepsini yaktık, elde ettiklerimizi de akan bir suyun yanıdaki toprağa gömdük. Aylardır bu tür olaylar devam ediyor. Sürekli gece ziyaret ediliyorum tüm gün; saniye,dakika,saat,gün,hafta,ay her vakitte sürekli yanımda çok cüsseli birini görüyor zaman zaman göremesemde hissediyorum. Bazen korktuğumda veyahut duygusal olarak yoğun anlar yaşadığımda etrafımdaki insanlar hastalanıyor baş dönmeleri ağrımaları. Ancak kötü yanı bende aynı durumları yaşıyorum. Bir çok hocaya,bilgili insana başvurdum. Durumum biraz düzeldi artık rahatsız edilmiyor ancak takip edilmiyorum diyemem. Haneme giremiyorlar sürekli uyuduğumda evimin önünde bahsettiğimim kadının beklediğini görüyorum çıkmamı bekliyor sanki. Kaynaktan öğrendiğim bir çok bilgiyi derhal bir word dosyasına atıp buraya atmayı planlamıştım daha öncede konular açmış ve bilgilerimi paylaşacağımı söylemiştim. Derlemelerim tamamlandı ve bilgilerim sabitlendi ayrıca hepsi düzenli bir alfabetik sıralamaya sokuldu. Paylaşmaya kalktığımda tehtid edilmiştim ve bunu bu forum üzerinde bir yetkiliye iletmiş ve paylaşmaktan vaz geçmiştim. Eğer sorunumun çaresi için yaptığım uygulama ince ayrıntısına kadar paylaşılması gerekiyorsa paylaşacağım. Sayın Yule size uygulamanın ayrıntılarını aktarmalımıyım? Yoksa buraya aktarabilirmiyim tercihim buraya aktarmak ve insanları bilgilendirmek, ancak dersenizki tehlike arz edebilir size ulaşacağım.

taroh

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamayı tekrar paylaşmaya niyetlendiğini düşünüyorum o yüzden rahatsız edilmiş olabilirsin bu uygulama ile açılmaması gereken bir boyut kapısı açılacaksa ve açılmasın diye senden önce başka birisi karşı uygulama yaptıysa bir şey internet ortamında senin eline geçebiliyorsa herkesin eline geçer.hacker olmadığımız sürece bilgisayara geçen bir belgenin gizlice kopyalanıp gittiğinden emin olamayız.ayrıca bu dediklerinize göre farklı dine mensup yada dinsiz varlıklar söz konusu birisi sizin bu uygulama ile açtığınız gerek enerjisel gerek boyutsal boşluktan geçip sizi bulmuş da olabilir.

Seuta

Kayıtlı Üye
Bence detaylı paylasmamalisiniz siz iyi niyetinizle paylaşırsiniz karşınızdaki kötüye kullanilir riskli bence adminlere paylasin. Bazı şeyler gizli kalmalı.

origanum

Yönetici
Sadece kendinizi değil sülalenizi de yakmışsınız...

fako

Kayıtlı Üye
Eğer başımı bu dertten kurtarabilirsem, ki umarım kurtarabilirim uygulamaları eksiltip veyahut tamamlanması için gerekli bazı şeyleri çıkarıp forum yetkililerine sunduktan sonra onay alırsam paylaşmayı düşünüyorum.
Sayın origanum bilirsiniz sizin sözlerinize ve bilginize her zaman güvenmiş ve ayrıyetten saygı duymuş, yorumlarınıza ise fazlasıyla önem veren biriyim. Her zaman doğru noktaya değiniyorsunuz. Keşke bir kere olsa yanılsanız ve yanıldığınız konu bu olsaydı. Ne yazıkki düştüğüm durumu ve sonucu bu kısa ve öz mesajınız netliğe kavuşturuyor. Umuyorum ki bu sorunu gelecek salı gecesi halledeceğim. Salı gecesine kadar sabretmekten başka çarem kalmadı. Okuyan ve yorum yapan arkadaşlar; hepinizi tek tek okudum ve teşekkür ediyorum. Belki okuyup geçiyorum ve dikkate almıyorum sanıyorsunuz ancak okuyorum ve yorumlarınız benim için çok değerli tekrardan teşekkürlerimi hepinize sunuyor ve inandığınız yaratıcınızın ışığını üstünüzden çekmemesini diliyorum. Salı gecesi her şey netleşecek.

origanum

Yönetici
Beklentilerinizi gerçekleştirmenizi dilerim.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Anlıyorum ki zor durumdasınız.Eğer başınızda ki sıkıntı her neyse inşallah kurtulursunuz.Origanum sülalenizi de yakmışsınız deyince iyice meseleyi merak ettim. Diğer taraftan da kendime kızıyorum,siz nasıl bir durumdayken benim derdime bak diye.İnandığınız yaratıcı sizinle olsun.İyi haberlerinizi beklemekteyim.Sevgi ve ışıkla. .

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
bordolevo hala yorum yapmamış merak ettim haberi olan varmı ondan.?

fako

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkür ediyorum, ilgilenen ve yorumlarını esirgemeyen hepinize. Sorun çözüldü. Forum yetkililerinden konunun kilitlenmesini talep etmek zorundayım. Hepinizin inandığınız yaratıcının ışığından mahrum kalmamanız dileğiyle iyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...