Görüşlerinizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackendays

Kayıtlı Üye
Merhaba gizli mabet üyeleri, size son günlerde rahatsızlık duydugum bir durumu anlatmak istiyorum umarım yardımınız dokunur,
2 sene önce baskası aramıza girerek ayrıldığım bir eski sevgilim vardı,hayatımda ilk kez asık olup herşeyimi paylastım diyebilirim ancak birden herşey aramızda tepetaklak döndü ve benden ayrıldı, bu süre zarfında okumadığım dua kalmadı diyebilirim bana dönsün diye neler neler..
Bir aracı vasıtasıyla güvenilir bir majisyen bulduk, kendisi cizerek işlemlerini yapıyor arapca vs dua yazmıyor işlemlere, bu kişi bakımda yapıyor anne baba adından ve bir nevi herşeyi söylüyor. Bu kadından yardım istediğimde pek oralı olmadı, cunku bakım yaparken eski sevgilimle ilgili gördüğü seyelr hosuna gitmemiş iyi biri değil sana layık değil diyip durdu ama gönül bu :)

Kişiye aylarca ısrar ettim hep geçiştirdi yardımcı olmadı, en sonunda aracı olan arkadasımın vasıtasıyla benim işi yapmaya razı oldu..
Gittiğimizde bana yapacagım işlemleri söyledi kağıtları yazdı muska yazdı bir sürü işlem söyledi gideni geri getirmek cok zor o yuzden üst üste yapmamız gerek dedi,bu işlemler yürek majisi vs gibi şeyler,oldukca etkili bunlardan sonra kesin sana geri döner gibi şeyler söyledi tabi ben baya hayal kurup dönecek gözüyle baktığım için epey mutluydum.
Kadın işlemleri verirken bak senin bana bunları yapmayacagını söylüyorlar dedi yapabilirmisin dedi hayır ya yaparım tabiki diyip ısrar ettim ve kağıtları aldım,bu kadın biraz huylu biri evde de yasın daha genc bunlar icin ama bu kadar sevdiğin icin görüyorum kahroluyosun yapıcam demişti.
Eve geldiğimde 5-6 tane işlem verdiği icin karısıklık olmasın diye kadına yazdım böyle böyle yapıyorum dimi diyerek teyit icin, 10 dk sonra beni arayıp bu iş olmaz sen o işlemleri imha et bu adam inancsız işlemler etki etmeyebilir dedi, ardından da sen hic uğrasma bana da kızma bunlar sana ağır gelir ben o kagıtları etkisiz hale getiriyorum şimdi bu iş olmaz dedi baska bişi demedi, araya yine aracı olan kişiyi soktum ona da ben sizden sonra adamla ilgili bakım yaptım üzerime inanılmaz ağırlık coktu kaç senedir ilk kez böyle oldum bu iş olmaz demiş,(ama yanında kagıtları yazarken kesin döner hadi yine iyisin tarzı espriler yapıyordu) ardından da bana bir müddet sonra sana baska işlem yaparız ağır gelir onlar bırak dedi.

Birden ne oldu anlamadım o kadar mutsuzum ki bu olay oldugundan beri ruh gibi geziyorum, ne yapmısım da sizce birden böyle olmuş olabilir. beni beceriksiz mi bulmus böyle işlemler için, sanırım teyit icin mesaj atmamıs olsaydım suan işlemleri kusursuz bi şekilde yapmıs olucaktım kadına mesaj atan ellerim kırılsın diyorum o derece harap ettim kendimi.. Şuana kadar müsterilerini hep bize gösterdi hepsi genelde 27+ yaş insanlar bilemiyorum acaba beni ondanmı yetersiz buldu.. Bunalıma girdim.. Arkadasımda vardır bunda da bir hayır demek ki diyor ama tam herşeye dair umutlanıp tekrar böyle yere cakılmak...
Uruma sordum bu arada bu olayı sana yaptırıcağı sey ağır bir şey gercekten dedi sana bunun metodunu öğretip neden sana yaptırıyor dedi..

Silverfş

Kayıtlı Üye
Beceriksiz bulmak demeyelim biz ona , kaldıramayacağını düşünmüş olabilir . Pişman olduğu içinde iptal etmek istemiştir. Sana çalışma yaptırmak yerine kendisi yapmsymış keşke . Bu tip işlemlerden sonra yapan kişi için gece uykuları falan sıkıntıya dönüşür eğer işini bilmiyorsan . Bu durumuda birçok insan kaldıramıyor . Üzme kendini böyle olması daha iyi olmuş.

Furking

Kayıtlı Üye
Hayat sebepler ve sonuçlardan ibarettir. Sebebi bilmeden, sonuca varamazsın.

Aşk açısı yaşanabilecek en hafif acıdır. Diğer acılar bunu sana anlatacaktır. Kendini bir beşere muhtaç görme. Muhtaç olduğun kim ise O'nu unutma. Yoksa kurumuş bir bitki gibi savrulur gidersin.

İnşirah-5: Artık şüphe yok ki, her güçlükle beraber bir kolaylık var.

Ra'd-28: Bunlar, iman edenler ve kalpleri Allah'ın zikriyle mutmain olanlardır. Haberiniz olsun; kalbler yalnızca Allah'ın zikriyle mutmain olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...