Tarot Günah Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haylaz611

Kayıtlı Üye
Başlıktanda görebileceğiniz üzere tarot bakmak günahmıdır? tarota karşı bir ilgim var.Eyer günahsa almam.

NOT:Şimdi diyecekseniz madem Müslümansın neden Kuran'ı açık bakmıyorsun baktım fal günah diyor ancak Tarot bir başka ondan sizlere soruyorum
umarım soruma yanıt bulabilirim.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Bakın eğer inancınız size fal günah diyen bir inanç ise Tarot , kahve falı , ateş bakımı yada katina , peri destesi vb bu destelerde türlerde uzak gider hepsi günahtır . Fakat bana kalırsa insanın kendi geleceği hakkında bilgisi olması gerekir ve ona uygun adımlar atması yolunu kaybetmemesi gerekir.

NoRules

Kayıtlı Üye
Ayet olarak da günah olduğu belirtilmiş ama biliyorsunuz, günümüzde dini bütün bir çok insan kahve falı bilem baktırıyor.

Haylaz611

Kayıtlı Üye
Ayet olarak da günah olduğu belirtilmiş ama biliyorsunuz, günümüzde dini bütün bir çok insan kahve falı bilem baktırıyor.
Evet doğru söylüyorsunuz hiç kimse dinini umursamıyor ancak bende merak saldım o yüzde koleksiyon yaparım bari.

Bakın eğer inancınız size fal günah diyen bir inanç ise Tarot , kahve falı , ateş bakımı yada katina , peri destesi vb bu destelerde türlerde uzak gider hepsi günahtır . Fakat bana kalırsa insanın kendi geleceği hakkında bilgisi olması gerekir ve ona uygun adımlar atması yolunu kaybetmemesi gerekir.
Evet haklısınız ancak Allah bizi bu yeryüzüne sınanmak için indirdi.Bende koleksiyon yaparım bari.

NoRules

Kayıtlı Üye
her merak ettiğimiz sorunun cevabını alabilecek olsaydık, hayatın hiç anlamı kalmazdı zaten.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bildiğim kadarıyla tarot tarzı kartlar alacaksanız onlarla ilgilenmeniz lazım.Bir tablo misali duvara asılmalık şeyler değildir.Yani tarot bakmayacak olan koleksiyon kurayım amacıyla bu kartları almasınlar.

Günah meselesine gelince islam dini herkezin anlayabileceği bir açıklıktadır.Yazınızdan anladığım kadarıyla günah olduğunu biliyorsunuz ancak bir umut belki farklı birşey söyleyen olur diye umut ediyorsunuz.İnternette bu konuda binlerce cevaplanmış sorular var araştırabilirsiniz.
Ayrıca sitemizde defalarca uyarı verilmiştir bu konuda " Büyü günah mı tarot günah mı " tarzı sorular sormayın burası bir büyü sitesi bu işin günahıyla sevabıyla ilgilenmez diye.

Araştırırsanız sorularınızın ve yapmak istediklerinizin cevabını bulursunuz.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Zaten inanıştada böyle eğer baktıgınızda bu böyle olacak diye kafayı yeme noktasına gelirseniz yada gelineceği için günah deniliyor herhalde haklısınız yani

Haylaz611

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla tarot tarzı kartlar alacaksanız onlarla ilgilenmeniz lazım.Bir tablo misali duvara asılmalık şeyler değildir.Yani tarot bakmayacak olan koleksiyon kurayım amacıyla bu kartları almasınlar.

Günah meselesine gelince islam dini herkezin anlayabileceği bir açıklıktadır.Yazınızdan anladığım kadarıyla günah olduğunu biliyorsunuz ancak bir umut belki farklı birşey söyleyen olur diye umut ediyorsunuz.İnternette bu konuda binlerce cevaplanmış sorular var araştırabilirsiniz.
Ayrıca sitemizde defalarca uyarı verilmiştir bu konuda " Büyü günah mı tarot günah mı " tarzı sorular sormayın burası bir büyü sitesi bu işin günahıyla sevabıyla ilgilenmez diye.

Araştırırsanız sorularınızın ve yapmak istediklerinizin cevabını bulursunuz.
Evet haklısınız özür dilerim bu konu için isterseniz bu konuyu silin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...