inancsız insanlara majiler etki etmez mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackendays

Kayıtlı Üye
arkadaslar majisyenle calısmalara basladım herşey gayet güzel giderken birden bana yardımcı olan kadın bu iş olmaz bu sekilde bile olmaz cunku yaptıracagın insan inanclı biri değil etki etmesi cok zor yada cok uzun sürer diyip vazgecti ama işlem icin gereken kağıtlar vs hala bende duruyor bir ihtimal kendim onun yardımı olmadan denesem mi? cunku dedikleri bana pek inandırıcı gelmedi lütfen bilenler yardım etsin

blackendays

Kayıtlı Üye
Majinin gücüne göre değişir bu.

yürek majisi ve nohut şişirme majisi verdi bana ancak dün urumla da konustum kendin hiç kalkısma sana yaptırması yanlıs normalde kagotları suya at imha et dedi. Eski sevgilim icin kalkısmıstım buna, yine hayallerim suya düştü

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Size verilen tavsiyeye uymanız en güzelidir kendiniz yapmaya kalkışmayın.

fako

Kayıtlı Üye
yürek majisi ve nohut şişirme majisi verdi bana ancak dün urumla da konustum kendin hiç kalkısma sana yaptırması yanlıs normalde kagotları suya at imha et dedi. Eski sevgilim icin kalkısmıstım buna, yine hayallerim suya düştü
Bahsettiğiniz uygulamalar ne yazık ki negatif bir uygulamalar:) Bu yüzden Urum tarafından tavsiye edilmediğini düşünüyor, ve yapmamanız gerektiğini destekliyorum.

blackendays

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz uygulamalar ne yazık ki negatif bir uygulamalar:) Bu yüzden Urum tarafından tavsiye edilmediğini düşünüyor, ve yapmamanız gerektiğini destekliyorum.

negatif oldugunu biliyorum bana dönmesi icindi bunlar ancak ağırmıs gercekten kendimin kalkısmasına ve majisyenin bunu bana tavsiye etmesine kızdı urum haklı olarak ve bence de haklı vazgectim zaten tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...