Başkasının rüyasına girmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dolbink

Kayıtlı Üye
Merhaba, geçen sene çok sevdiğim biriyle ayrılık yaşadık ve bu durum beni haddinden fazla üzdü. Zaman zaman rüyalarıma giriyor. Rüyasında beni görmesinin imkanı var mı acaba ? yapabileceğim herhangi bir şey ?

blackendays

Kayıtlı Üye
Merhaba, geçen sene çok sevdiğim biriyle ayrılık yaşadık ve bu durum beni haddinden fazla üzdü. Zaman zaman rüyalarıma giriyor. Rüyasında beni görmesinin imkanı var mı acaba ? yapabileceğim herhangi bir şey ?

benim bildiğim fatiha suresinin celbi vardı ancak işe yararmı denemediğimden dolayı yanıltmak istemem kendiniz arastırın görün isterim yapanlar direkt cıkıyor internette aratınca

Silverfş

Kayıtlı Üye
Evet rüyasında sizi görmesi mümkün fakat bunu majikal çalışmalar ile sağlayabilirsiniz başka bir yolu var mı ? Vardır tabikide fakat ben bilmiyorum.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Forumda bazı psişik yöntem ve tekniklerle karşıdaki kişinin rüyasına girme gibi bir durum söz konusunudur; lakin ne kadar doğru ne kadar gerçek bilemem. Şahsen ben aylarca denedim ve hiç de işe yaramadı. Büyü olarak varsa onu deneyebilirsiniz, gerisi boş. Size tavsiyem başkasının rüyasına girmeyi değil geleceğinize ve kariyerinize yönelik çizgide sebat etmeyi yeğlemenizdir. İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...